Posts

21-28 NİSAN EBELER HAFTASI

Mesleklerinin kutsallığına inanarak büyük bir sevgiyle insanımıza hizmet eden, gece gündüz demeden özveriyle görev yapan tüm ebelerimizin, Ülkemizin sağlığına yaptıkları katkılardan dolayı " 21-28 Nisan Ebeler Haftası” nı kutlarım.

Dt. Seyfi Barış EKŞİ...
Başhekim

See More
Image may contain: text

23 NİSAN ULUSAL EGEMENLİK VE ÇOCUK BAYRAMI KUTLAMA MESAJI

"23 Nisan, Türk Milleti'nin kendi geleceğini belirlediği, egemenliğin millet iradesine bırakıldığı ve milletin bağımsızlığını tüm dünyaya haykırdığı, Türk tarihinin önemli dönüm noktalarından birisidir. Türkiye Büyük Millet Meclisi'nin açılışında bulunan tüm kahramanlarımızı şükranla anıyor, aziz şehitlerimize rahmet diliyor, milletimizin ve özellikle çocuklarımızın 23 Nisan Ulusal Egemenlik Ve Çocuk Bayramını kutluyorum."
Dt. Seyfi Barış EKŞİ
Başhekim

Image may contain: text
Reviews
Çankırı Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi has no reviews yet.
Tell people what you think
Photos
Posts

ESKİ BAŞHEKİMİMİZ İBRAHİM COŞKUNER'İN VEDA YEMEĞİ
SAĞLIK TESİSİMİZ KURULUŞU AŞAMASINDAN BU YANA GEÇEN SÜREDE SAĞLIK TESİSİMİZ BAŞHEKİMLİĞİ GÖREVİNİ YÜRÜTEN SAYIN DT. İBRAHİM COŞKUNER EMEKLİLİK VESİLESİ İLE KURUMUMUZDAN AYRILMIŞTIR. ADSM AİLESİ OLARAK ESKİ BAŞHEKİMİMİZİN VEDA YEMEĞİNDE BULUŞTUK. VEDA YEMEĞİNE İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ ADINA KAMU HASTANELERİ HİZMETLERİ BAŞKANI SAYIN DR. HÜSEYİN SARIKAYA 'DA KATILMIŞLARDIR. SAYIN DT. İBRAHİM COŞKUNER 'E EMEKLİLİK HAYATINDA VE BUNDAN SONRAKİ YAŞANTISINDA SAĞLIK, MUTLULUK VE BAŞARILAR DİLER, VERMİŞ OLDUĞU EMEKLER VE ÇANKIRI 'YA KATMIŞ OLDUĞU DEĞERLERİÇİN KENDİSİNE TEŞEKKÜRÜ BİR BORÇ BİLİRİZ.