Posts

Прямо зараз засідання конкурсної комісії при Департаменті міського благоустрою. Розглядатимуть документи від претендентів на посаду керівника КП«Київська міська лікарня ветеринарної медицини».

#КонкурсиКП

Департамент міського благоустрою та збереження природного середовища КМДА

86 Views
Image may contain: 2 people, people smiling, people standing, tree and outdoor
Image may contain: sky, cloud, tree and outdoor
Реанімаційний пакет реформ Київ - РПР Київ added 2 new photos.
16 hrs

#Чесна_парковка ПЕРЕЇХАЛА

Вранці 24 липня громадський моніторинг в рамках проекту "Чесна парковка" розпочався на двох нових майданчиках по вул. Пушкінській (від... вул. Льва Толстого до бульвару Тараса Шевченка).
На локаціях працюють два нових контролера служби паркування та громадські монітори проекту. Під час дослідження монітори збиратимуть інформацію про завантаженість паркувального майданчику, роботу контролера служби паркування та надходження від оплати паркування на локаціях.
Відповідно з 24 липня завершився моніторинг на паркувальних майданчиках за адресами: вул. Басейна, 23/52-11 та вул. Прорізна, 27-19.

Локації #Чесна_парковка:
- вул. Пушкінська, 39-29, 34-28/9
- вул. Пушкінська, 42/4-36, 45/2-39
- вул. Володимирська, 50
- вул. Льва Толстого (від вул. Володимирської до вул. Антоновича)
- пл. Франка

See More
Videos
Детальніше про конкурсні відбори керівників КП та роботу комісій можна буде дізнатися у понеділок, 17 липня, прийшовши на 13:00 на прес-брифінг в Український кризовий медіа-центр #КонкурсиКП Ініціатива з моніторингу призначення керівників комунальних підприємств за конкурсом реалізовується в рамках проекту «Більше фактів для діалогу», який виконує Інститут висвітлення війни та миру IWPR Ukraine за підтримки МЗС Королівства Нідерландів в співпраці з Антикорупційною радою при Київському міському голові.
6
1
Як побороти корупцію. 10 порад від Світового банку Ці поради адресовані у першу чергу урядовцям, чиновникам, політикам. Всім тим, хто мають необхідні ресурси та інструменти для боротьби із корупцією на загальнонаціональному рівні. Однак використовувати ці «10 порад» можуть також і ті, хто стикається із проявами корупції у своєму повсякденному житті. 1) Хабарництво – лише одна із багатьох форм корупції. 2) Створюйте громадянам можливості для участі у владі. 3) Поборюйте бюрократизм та формалізм. 4) Використовуйте силу сучасних технологій. 5) Прозоро перерозподіляйте товари та послуги між державою та людьми. 6) Використовуйте законні стимули. 7) Покарання корупції – життєво необхідне для будь-якого ефективного антикорупційного заходу чи програми. 8) Дійте глобально та локально. 9) Створюйте можливості для тих, хто їх найбільше потребує. 10) Навчайтесь роблячи.
10
Заступник голови Антикорупційної ради Володимир Брущенко в ефірі радіо Голос Столицы розповів про те, як громадськість може вплинути на кадрову політику у комунальному господарстві Києва, в якому КП у найближчий час відбудеться конкурс на посаду директора та функції Антикорупційної ради у цьому процесі. «Традиційно призначення керівника КП відбувалось так. Профільний структурний підрозділ КМДА пропонував міському голові кандидатів, а міський голова призначав своїм розпорядженням директора комунального підприємства. Про критерії відбору кандидатів громаді столиці ніхто не зобов’язаний був повідомляти. Але якщо комунальні підприємства працюють для київської громади та оперують коштами міського бюджету, то при призначені керівників цих підприємств необхідно як мінімум порадитись із громадою», - зазначив Володимир Брущенко.
3
1
Photos
Reviews
Антикорупційна рада при Київському міському голові has no reviews yet.
Tell people what you think
Posts

Визначені фіналісти конкурсу на посаду керівника комунального театрального агентства
Конкурсна комісія визначила двох кандидатів на посаду директора «Агентства по обслуговуванню театральної та концертної діяльності».

До фінального етапу конкурсу вийшли Тетяна Жукова та Alla Demura. Тепер у Виталий Кличко є 30 днів для призначення на керівну посаду одного з кандидатів, запропонованих йому конкурсною комісією.

...

Детальніше про конкурсні відбори та роботу комісій дізнайтеся на сайті Антикорупційної ради - http://korupcii-v-kyevi.net/

Elena Salata
Olexandr Bilera
Олександр Поживанов
Victoria Mukha
Юлия Трестер
Николай Шуляк
Ludmila Bereznitska

See More

Продовжується засідання конкурсної комісії при Департаменті культури. Попереду голосування за кандидатів.

90 Views

Засідання конкурсної комісії при Департаменті культури. Розглядатимуть конкурсні пропозиції 6 кандидатів на посаду керівника КП "Агентство по обслуговуванню театральної та концертної діяльності"

62 Views

ЯК СТАТИ ДИРЕКТОРОМ КОМУНАЛЬНОГО ПІДПРИЄМСТВА?

Кілька порад для тих, хто готується взяти участь у конкурсі на посаду директора комунального підприємства в Києві.

#КонкурсиКП

...

Ініціатива з моніторингу призначення керівників комунальних підприємств за конкурсом реалізовується в рамках проекту «Більше фактів для діалогу», який виконує Інститут висвітлення війни та миру IWPR Ukraine за підтримки МЗС Королівства Нідерландів в співпраці з Антикорупційною радою при Київському міському голові.

See More
No automatic alt text available.

18 липня постійна комісія Київська міська рада з питань бюджету та соціально-економічного розвитку підтримала проект рішення Київради про затвердження Положення про проведення інвестиційних конкурсів у місті Києві.

Документ пропонує введення відкритої та прозорої системи організації та проведення інвестиційних конкурсів, доступні умови та процедури подання документів від учасників конкурсів та інші рішення, спрямовані на зміну існуючих правил інвестиційних конкурсів.

#Чесна_парковка: результати моніторингу в період з 03 по 14 липня 2017 року.

- в середньому надходження за оплату паркування на майданчиках проекту зросли у 2...,7 разів;
- паркомати, якими оснащені паркувальні майданчики, часто виявляються несправні, їх налагодження не регламентоване у часі, триває протягом дня або більше;
- на майданчиках автомобілісти мають звичку паркуватись «ялинкою», що є порушенням схеми організації дорожнього руху (ОДР) та спричиняє затори й ускладнює дорожній рух; паркувальники, які працюють на майданчиках, не завжди можуть вчасно відреагувати на це порушення, адже велика кількість водіїв паркують авто «ялинкою» звечора (вночі), або вранці до початку роботи контролера служби паркування;
- завантаженість на паркувальних майданчиках зменшилась в порівнянні із іншими періодами моніторингу, що пов’язано із початком відпускного періоду, завершенням театрального сезону в «Національній опері» (майданчик на вул. Володимирській, 50)

Детальні показники наведені у таблиці за посиланням, що нижче

Незабаром команда проекту також оприлюднить звіт за результатами інвентаризації парковок І-ої паркувальної зони, а наприкінці місяця – звіт за результатами роботи у липні.

Ініціатива «Чесна парковка» реалізується в рамках проекту «Більше фактів для діалогу», який виконує Інститут висвітлення війни та миру IWPR Ukraine за підтримки МЗС Королівства Нідерландів.

See More

Прийом документів для участі у конкурсному відбору на посаду керівника «Київського міського бюро технічної інвентаризації» триватиме до 15 серпня.

#КонкурсиКП

Сьогодні відбулося засідання постійно діючої конкурсної комісії при Департаменті міського благоустрою та збереження природного середовища КМДА. Комісія була створена розпорядженням міського голови від 23 травня. За цей час їй вдалося обрати голову і секретаря та розпочати конкурсний відбір на вакантну посаду керівника комунального підприємства «Київська міська лікарня ветеринарної медицини».

#КонкурсиКП

Представником від громадськості у складі комісії є член Форум UA-Vet (Животные ищут Дом) Алексей Коваленко

Про конкурсний відбір керівників комунальних підприємств, роботу конкурсних комісій та участь в цьому процесі громадськості в ефірі Громадське радіо розповідали Olesya Arkhypska, Христина Морозова (Khrystyna Morozova) та Alexandr Korenkov.

Детальніше - #КонкурсиКП

Про роботу конкурсних комісій з обрання керівників комунального господарства столиці в ефірі Громадського радіо розповіли Олеся Архипська, координатор проект...
youtube.com

Головою комісії обрали представника АвтоМайдан - AutoMaidan Олексій Гриценко, секретарем першого заступника директора Департамент транспортної інфраструктури КМДА Івана Шпильового. Конкурсна комісія при Департаменті транспортної інфраструктури стала першою, яку очолив представник громадськості.

Запис засідання можна подивитись тут - https://youtu.be/XOxQHs0Wo9g

Слідкуйте за роботою інших конкурсних комісій на сайті Антикорупційної ради чи за #КонкурсиКП

Перше засідання конкурсної комісії при Департаменті транспортної інфраструктури Вівторок, 18 Липень, 2017 Сьогодні відбулося перше засідання постійно діючої конкурсної комісії при Департаменті транспортної інфраструктури КМДА. Ця комісія була створена розпорядженням міського голови від 11 липня. На…
korupcii-v-kyevi.net

За результатами попереднього моніторингу стану реалізації Положення про конкурсний відбір, експерти визначили перелік основних недоліків роботи конкурсних комісій.

#КонкурсиКП

відео прес-брифінгу - https://www.youtube.com/watch?v=eB94Y1gX_IM

Хто і як обирає керівників столичних комунальних підприємств.
Повне відео прес-брифінгу про результати попереднього моніторингу стану реалізації Положення про конкурсний відбір керівників комунальних підприємств.

#КонкурсиКП

...

Ініціатива з моніторингу призначення керівників комунальних підприємств за конкурсом реалізовується в рамках проекту «Більше фактів для діалогу», який виконує Інститут висвітлення війни та миру IWPR Ukraine за підтримки МЗС Королівства Нідерландів в співпраці з Антикорупційною радою при Київському міському голові.

See More
373 Views