Photos
Reviews
5.0
10 Reviews
Tell people what you think
Владимир Мацко
· June 21, 2017
Прекрасный суд и судьи, у которых приятно быть в процессе. ...
Videos
Узагальнена інформація про кількість конкурсів на зайняття посад державної служби, оголошених в Господарському суді Одеської області. Старт реформи системи державного управління пов’язують з набуттям чинності 1 травня 2016 року Закону України «Про державну службу», адже він започаткував нові правові та організаційні засади забезпечення публічної, професійної, політично неупередженої, ефективної, орієнтованої на громадян державної служби, яка функціонує в інтересах держави і суспільства, а також порядок реалізації громадянами України права рівного доступу до державної служби, що базується на їхніх особистих якостях та досягненнях. Основною новелою даного закону є те, що вступ на усі посади державної служби відбуваються лише за конкурсом на основі особистих якостей та досягнень кандидатів на посади, виключаються будь-які корупційні механізми при вступі та проходженні державної служби. Так вже більше року, як державні органи проводять конкурси на зайняття вакантних позад за новою процедурою. Вперше поповнення та оновлення за новими вимогами апарату Господарського суду Одеської області відбулося 2 серпня 2016 року і з того часу було проведено 5 конкурсів на зайняття посад державної служби, за результатами яких переможцями конкурсів стали 21 особа на такі вакантні посади категорії «В»: - провідний спеціаліст відділу документального забезпечення (канцелярія) – 4 посади; - головний спеціаліст відділу документального забезпечення (канцелярія) – 2 посади; - секретар суду відділу документального забезпечення (канцелярія) – 1 посада; - головний спеціаліст аналітично-інформаційного відділу – 1 посада; - головний спеціаліст (із зв’язків з громадськістю та ЗМІ) аналітично – інформаційного відділу – 1; - провідний спеціаліст аналітично-інформаційного відділу (на період відпустки для догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку) – 1 посада; - головний спеціаліст відділу управління персоналом – 1 посада; - провідний спеціаліст відділу управління персоналом – 2 посади; - провідний спеціаліст статистичного відділу (на період відпустки для догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку) – 1 посада; - секретар судового засідання сектору забезпечення судового процесу відділу контролю та організаційного забезпечення діяльності суду – 4 посади (2 з яких на період відпустки для догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку; - судовий розпорядник сектору забезпечення судового процесу відділу контролю та організаційного забезпечення діяльності суду – 3 посади. Крім того, за результатами конкурсів 2 особи стали переможцями конкурсу категорії «Б», а саме по одній особі на посаду начальника відділу контролю та організаційного забезпечення діяльності суду та посаду заступника начальника аналітично-інформаційного відділу. До вашої уваги пропонуємо згадати відеозвіт одного з перших конкурсів, який проходив у Господарському суді Одеської області від 21.09.2016 року.
5
Posts

Суддя Юлія Бездоля прийняла участь у Міжрегіональному судовому форумі "Вища кваліфікаційна комісія суддів України: кадри вирішують усе!".
19 березня відбувся міжрегіональний судовий форум "Вища кваліфікаційна комісія суддів України: кадри вирішують усе!". Захід був організований Асоціацією розвитку суддівського самоврядування України спільно з секретаріатом Асоціації правників України та Вищою кваліфікаційною комісією суддів України!
У форумі прийняли участь ректор Національн...ої школи суддів України, члени Вищої квалікаційної комісії суддів України, члени Громадської ради доброчесності, судді, адвокати, представники ЗМІ. Від Господарського суду Одеської області у форумі прийняла участь суддя Юлія Бездоля.
Так, під час форуму учасники обговорили питання конкурсних процедур, оцінювання суддів, кадрового резерву судової влади тощо.
Також говорили про те, що чекає Служителів Феміди у майбутньому – про це розповів Олександр Іщенко, начальник відділу науково-методичного забезпечення діяльності ВККСУ та ВРП Національної школи суддів України.
Знідно Закону "Про судоустрій і статус суддів" на суддів чекає регулярне оцінювання з метою виявлення його індивідуальних потреб щодо вдосконалення, стимулювання до підтримання кваліфікації на належному рівні та професійного зростання.
Крім цього, під час заходу учасники жваво подискутували на тему: "громадськість і суд: 2 погляди" .
Наприкінці заходу судді обговорили проміжні результати судової реформи та висловили намір й надалі самовдосконалюватись та навчатись, сприяти становленню справедливого суду, підвищувати авторитет судової влади, зміцнювати незалежність суддів!
Фото взято зі сторінки судді Юлії Бездолі у Facebook.

See More
Image may contain: 11 people, people smiling, people standing

Новообрана Рада суддів України збереться на засідання 23 березня 2018 року. Засідання відбудеться у приміщенні Верховного Суду (Кловський палац, вул. Пилипа Орлика, 8, м. Київ). Початок засідання о 10 годині ранку.
Орієнтовний порядок денний складатиметься з п'яти питань. Члени РСУ розглянуть питання: про організаційну структуру Ради суддів України та необхідність внесення змін у цій частині до попередніх рішень Ради суддів України, про організацію роботи апарату Ради суддів України та про затвердження Плану роботи Ради суддів України на 2018 рік. Доповідатиме з цих питань - Голова Ради суддів України Олег Ткачук. Також члени РСУ планують обрати заступника Голови Ради суддів України.
Реєстрація ЗМІ на засідання Ради суддів України за телефоном: (044) 277-76-34 або на e-mail: pressoffice@court.gov.ua до 13 години 22 березня 2018 року.

Posts

Правові висновки Верховного Суду у справах про банкрутство за січень-лютий 2018 року.

Судова палата узагальнила правові висновки, викладені в постановах Верховного Суду у справах про банкрутство.
sud.ua

Голова суду звернувся до Вищої ради правосуддя та Державної судової адміністрації України щодо визначення чисельності суддів.

За ініціативою Зборів суддів Господарського суду Одеської області голова суду Володимир Петров звернувся до Вищої ради правосуддя та до Державної судової адміністрації України з приводу визначення нормативної кількості суддів у суді.
У листі голова суду пропонує врахувати, що визначення кількості модельних справ здійснено з урахуванням положень процесу...

Continue Reading
No automatic alt text available.

Ознайомившись з визначеною ДСА України у проекті модельною кількістю господарських справ за 2017 рік та розрахованою новою модельною кількістю суддів апеляційни...х та місцевих господарських судів, АСГСУ ВВАЖАЄ НЕПРИПУСТИМИМ ЗАСТОСОВАНИЙ ПІДХІД з метою визначення актуальних показників середніх витрат часу на розгляд справ та коефіцієнтів складності справ за категоріями, що призвело до необґрунтованого розрахунку модельної кількості суддів у господарських судах України.

See More
АСГСУ звернулася до ВРП, РСУ та ДСА щодо недопущення скорочення кількісного складу суддів господарських судів та вирішення питання належного функціонування суді....
uajcc.org

Вітаємо переможця конкурсу!

В Господарському суді Одеської області відбувся конкурс на заміщення посади державної служби категорії «В».
Переможцем конкурсу на заміщення посади судового розпорядника відділу контролю та організаційного забезпечення діяльності суду став Володимир Блідар (6 балів).

No automatic alt text available.

Тези доповіді судді-спікера Господарського суду Одеської області Лілії Грабован під час Науково-практичного семінару «Вчимо разом новий Господарський процесуальний кодекс України».

До Вашої уваги, пропонуємо ознайомитись з тезами доповіді судді-спікера Господарського суду Одеської області, кандидата юридичних наук Грабован Лілії Іванівни на тему: «Врегулювання спору за участю судді. Мирова Угода».
Матеріал підготовлений до Науково-практичного семінару «Вчимо разом новий Господарський процесуальний кодекс України», що відбувся 23.02.2018р. в Інституті управління і права Національного юридичного університету ім. Ярослава Мудрого (м. Київ).

Вітання голови суду Володимира Петрова зі святом весни – 8 березня!

Image may contain: flower and text

Звіт щодо розгляду Господарським судом Одеської області заяв, звернень, запитів і телефонних інформаційних запитів протягом лютого 2018 року.

У лютому 2018 року до Господарського суду Одеської області надійшло від фізичних та юридичних осіб 465 заяв, клопотань і 5 запитів на отримання публічної інформації, з яких:
– щодо видачі копії рішення, ухвали, постанови Господарського суду Одеської області – 178;
– щодо надання дозволу на ознайомлення з матеріалами справи та зняття коп...ій – 211;
– клопотання про здійснення судового процесу в режимі відеоконференції – 76;
– запити на отримання інформації – 5.

Надано відповідей по суті в межах компетенції:
– щодо видачі копії рішення, ухвали, постанови Господарського суду Одеської області – 129;
– щодо надання дозволу на ознайомлення з матеріалами справи та зняття копій – 147;
– клопотання про здійснення судового процесу в режимі відеоконференції – 72;
– запити на отримання публічної інформації – 4.

Результати розгляду запитів про доступ до публічної інформації у відповідному періоді 2018 року:
– надійшло запитів – 5;
– надано відповідей – 4;
– опрацьовуються – 1.
(Див. Зображення)

Крім цього, працівниками інформаційного центру суду були прийняті запити та надані відповіді засобами телефонного зв’язку, зокрема вони стосувалися:
- повернення справи до суду з експертизи, апеляційної, касаційної інстанції;
- дати та часу призначення судового засідання;
- надходження позовної заяви до суду.

В порядку інформації нагадуємо, що:
- інформацію щодо стадії розгляду судової справи можна переглянути за посиланням:https://court.gov.ua/fair/
- інформацію про список справ призначених до розгляду (дату та час, суддя, № справи, сторони по справі, суть справи) можна переглянути за посиланням:https://od.arbitr.gov.ua/sud5017/gromadyanam/csz/
- електронні копії судових рішень надіслані до Єдиного державного реєстру судових рішень можна переглянути за посиланням:http://reyestr.court.gov.ua/

See More
No automatic alt text available.
Image may contain: text

В Києві відбувся семінар за участю суддів та провідних науковців у сфері господарського судочинства, присвячений вивченню нового ГПК України

23 лютого 2018 року в приміщенні Інституту управління і права Національного юридичного університету ім. Ярослава Мудрого (м. Київ) за ініціативи кафедри загальноправових дисциплін був проведений Науково-практичний семінар «Вчимо разом новий Господарський процесуальний кодекс України».
До участі у заході долучилися судді, арбітражні керую...

Continue Reading
Image may contain: indoor

До уваги громадськості! Перенесення робочих днів у березні 2018 року.

Господарський суд Одеської області повідомляє, що з метою створення сприятливих умов для святкування 8 березня – Міжнародного жіночого дня, а також забезпечення раціонального використання робочого часу працівниками Господарського суду Одеської області та згідно з розпорядженням Кабінету Міністрів України від 11.01.2018р. №1-р „Про перенесення робочих днів у 2018 році”: 09 березня (п’ятниця) – неробочий день, робочий день переноситься на суботу 03 березня.

No automatic alt text available.

До уваги громадян та учасників судових процесів!

За прогнозом Українського Гідрометцентру сьогодні, 27 лютого 2018 року, по Одесі і в Одеській області очікується суттєве погіршення погодних умов. Прогнозуються сильна хуртовина, снігові замети та ожеледиця.
Якщо Вам сьогодні необхідно подати до канцелярії суду документи по справам, але через складні погодні умови це зробити неможливо, Ви маєте можливість надіслати їх електронною поштою на офіційну адресу суду inbox@od.arbitr.g...ov.ua, посвідчених електронним цифровим підписом, зазначивши номер справи у темі листа. Копії документів вважаються засвідченими належним чином, якщо їх засвідчено в порядку, встановленому чинним законодавством.
Прийом вхідної кореспонденції сьогодні буде здійснюватись до 15 год. 00 хв.
Будьте обережні! З повагою, керівництво суду.

See More
Image may contain: one or more people, snow and outdoor

Огляд ЗМІ «Думская» про нас: Залишено без розгляду позов стосовно розірвання договору оренди землі в Гідропорту.

Господарський суд Одеської області у складі судді Власової С.Г. залишив без розгляду позовну заяву Біляївської районної державної адміністрації Одеської області до Товариства з обмеженою відповідальністю «Аероклуб «ОДЕСА» про розірвання договору оренди земельної ділянки.

Детальніше за посиланням: http://dumskaya.net/…/hozyaystvennyy-sud-podtverdil-pravom…/

Хозяйственный суд Одесской области 20 февраля 2018 года на своем заседании рассмотрел дело по иску Беляевской районной госадминистрации Одесской области при учас...
dumskaya.net
No automatic alt text available.
Верховний Суд

13 лютого 2018 року Верховний Суд у складі колегії суддів Касаційного господарського суду прийняв постанову у справі № 910/9452/17, в якій сформовано правові по...зиції щодо питання про застосування інституту позовної давності для формування єдиної судової практики з розгляду спорів, пов’язаних із застосуванням банківського законодавства.

Верховний Суд не погодився та визнав помилковим висновок суду апеляційної інстанції про переривання перебігу позовної давності, у зв'язку з внесенням змін до договору іпотеки, оскільки згідно зі статтею 261 Цивільного кодексу України та з урахуванням правової позиції Верховного Суду України, викладеної у постанові від 02.09.2014 у справі №915/1437/13, саме з моменту укладення спірного договору іпотеки іпотекодавець повинен був знати про його невідповідність вимогам законодавства і саме з цього моменту починається перебіг позовної давності.

Так, Судом зазначено, що в розумінні статті 256 Цивільного кодексу України позовна давність є часовою межею подання особою позову, тобто звернення з вимогою про прийняття рішення про захист конкретного порушено права. Початок перебігу, тривалість та сплив позовної давності пов'язується з конкретною вимогою про захист окремого порушеного права. У даному випадку така вимога стосується визнання недійсним договору у зв'язку з його невідповідністю на момент укладення такого договору нормам чинного законодавства. Укладенням сторонами додаткових угод до оспорюваного договору іпотеки сторони врегульовували свої правовідносини за таким договором. В той же час, не можна вважати, що такими додатковими угодами сторони усували у встановленому порядку порушення, які тягнуть за собою визнання правочину недійсним і відповідно такі додаткові угоди не можуть бути підставою для переривання позовної давності за вимогою про визнання недійсним договору.
Детальніше з постановою суду можна ознайомитися за посиланням: http://www.reyestr.court.gov.ua/Review/72335583.

See More

Вивчаймо разом нову редакцію ГПК!

Шановні користувачі судових послуг, пропонуємо ознайомитись з інфографікою на тему "Правовий статус свідка у господарському процесі" відповідно до нової редакції Господарського процесуального кодексу України. #ГСОО_інфографіка

Нагадуємо, що попередні публікації з даної серії інфографік стосувались оформлення позовної заяви та оформлення інших заяв по суті справи, а саме: відзиву на позовну заяву, відповіді на відзив, заперечення та пояснення ...третьої особи щодо позову або відзиву.
Зазначені публікації можна переглянути за посиланнями: https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=2202051323389747&id=1699740680287483

https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=2207278216200391&id=1699740680287483

Сподіваємось матеріал буде корисним.

See More