Posts

В лютому Полікомбанк відкрив нове сховище індивідуальних сейфів в Чернігові (мікрорайон Масани).
Сховище розташоване в новобудові навпроти РК «Базис» (неподалік місцевого ринку та супермаркету «Седам»).
З цього приводу для клієнтів нового сховища запроваджено акцію – знижка 50% на вартість оренди сейфів на перші 3 місяці оренди.
Вартість оренди сейфа становить від 4 грн на день залежно від розміру та строку оренди.
Також діє система знижок:...
• знижка 10% на вартість оренди всім клієнтам, що орендують сейфи на строк від 3-х місяців;
• знижка 10% на вартість оренди сейфа у разі залучення іншого клієнта, що оформить оренду сейфа не менше, ніж на 30 днів. Знижка додається до діючих акцій та системи лояльності;
• знижка 25% на вартість оренди сейфа у разі пролонгації договору на наступний строк;
• знижка 50% на вартість оренди другого сейфа з рівною або меншою вартістю послуг за договором.
Запрошуємо Вас скористатися нашими послугами за адресами в Чернігові:
вул. О. Молодчого, 46, тел. 651 000, дод. 146,
вул. Незалежності, 15, тел. 651 000, дод. 315.

See More
No automatic alt text available.
It looks like you may be having problems playing this video. If so, please try restarting your browser.
Close
6,042 Views
Національний банк України

З 01 липня 2018 року в Україні застосовуватимуться правила заокруглення загальних сум готівкових розрахунків (у чеках).

Національний банк України припиняє карбу...вати монети номіналами 1, 2, 5 та 25 копійок. Водночас усі ці номінали розмінних монет і надалі залишатимуться в обігу. Проте у подальшому готівковий обіг не буде поповнюватися новими монетами зазначених номіналів.

Для спрощення розрахунків встановлюватимуться правила заокруглення загальної суми покупки:
- сума, що закінчується від 1 до 4 копійок, заокруглюється в сторону зменшення до найближчої суми, яка закінчується на 0 копійок;
- сума, що закінчується від 5 до 9 копійок, заокруглюється в сторону збільшення до найближчої суми, яка закінчується на 0 копійок.

У разі наявності у покупця монет дрібних номіналів він і надалі може ними розраховуватися, а у разі наявності таких монет у продавця, він може видати покупцеві решту цими номіналами.

Під час безготівкових розрахунків заокруглення не здійснюватиметься.

See More
Reviews
5.0
3 Reviews
Tell people what you think
Videos
Триває акція для вкладників Полікомбанку Скористайтесь акційною пропозицією та отримайте додатковий дохід! Полікомбанк пропонує вигідні умови за вкладами в євро – акційний вклад «Європейський відпочинок». Умови вкладу: • процентна ставка – 4% річних; • термін – 6 місяців; • мінімальна сума – 500 євро. Для клієнтів, що мають кошти в доларах США та бажають відкрити акційний вклад в євро, конвертація доларів в євро здійснюється безкоштовно. Акція діє до 31 серпня 2017 року. Детальна інформація – за тел. (0462) 678-000 та у відділеннях Полікомбанку. http://www.policombank.com/index.php?page=019&lng=
3
Photos
Posts

Визначено переможців акції «Дивись українське разом з ПРОСТІР. «Викрадена принцеса: Руслан і Людмила», яка проводилася серед власників платіжних карток ПРОСТІР.
Серед переможців – 15 клієнтів Полікомбанку, які найбільш активно розраховувалися карткою в торгівельній мережі в період проведення акції.
Кожний переможець отримує безкоштовно квиток на показ українського анімаційного фільму «Викрадена принцеса: Руслан і Людмила», що проходить в мережі кінотеатрів Multiplex cinema, починаючи з 07.03.2018 року.
Вітаємо переможців!

Image may contain: 2 people, people smiling, text

Полікомбанк відкрив нове відділення в Чернігові

19 лютого 2018 року в Чернігові в мікрорайоні Масани розпочало роботу нове відділення Полікомбанку (вул. Незалежності, 15, навпроти РК «Базис»).
З нагоди відкриття для клієнтів нового відділення діють акційні умови:
• 3 грн – оплата комунальних платежів за всі квитанції з однієї адреси;...
• 15% річних за вкладами населення в гривні;
• знижка 50% на вартість оренди індивідуальних сейфів на перші 3 місяці оренди.
А для підприємств, організацій та ФОП ще й:
• безкоштовно – відкриття та обслуговування поточного рахунку протягом 3-х місяців;
• безкоштовно – підключення до системи «Клієнт-Банк».

Відділення пропонує комплекс банківських послуг для юридичних та фізичних осіб.

Графік роботи відділення:
Пн – Пт 9.00 – 18.00, без перерви
Сб 9.00 – 13.00, без перерви
Нд – вихідний

See More
Image may contain: outdoor
Image may contain: sky, tree and outdoor
No automatic alt text available.
Національний банк України

Національний банк України повідомляє про регламент роботи системи електронних платежів Національного банку України та банківської системи України у зв’язку з пе...ренесенням робочих днів у 2018 році.

Так дні роботи системи електронних платежів Національного банку України переносяться з:
● п’ятниці 09 березня – на суботу 03 березня;

● понеділка 30 квітня – на суботу 05 травня;

● п’ятниці 29 червня – на суботу 23 червня;

● понеділка 24 грудня – на суботу 22 грудня;

● понеділка 31 грудня – на суботу 29 грудня.

Більше: https://goo.gl/ttD79P

See More
Image may contain: 2 people, people smiling, text
НПС "Простір"

АКЦІЯ ДЛЯ КІНОМАНІВ
«Дивись українське разом з ПРОСТІР. «Викрадена принцеса: Руслан і Людмила»

Розраховуйся карткою НПС "Простір" та отримуй безкоштовно квиток ...на показ українського анімаційного фільму Викрадена принцеса: Руслан і Людмила / The Stolen Princess.
Учасником акції стати легко ‒ достатньо розраховуватися карткою ПРОСТІР у будь-якій торговельній мережі або Інтернеті. Виграє той, хто здійснить більше розрахунків карткою в період дії акції.

Акція діє з 6 лютого до 1 березня 2018 року.

В акції беруть участь держателі карток, що емітовані такими банками:
Ощадбанк, Райффайзен Банк Аваль / Raiffeisen Bank Aval, Альфа-Банк Україна, Укргазбанк, @Полікомбанк, Глобус Банк, @Банк Центр, Sky Bank, RwSbank - РВС банк.

Інформація і деталі на сайті НПС "ПРОСТІР"
http://prostir.gov.ua/prostir/#action_kino
та на сайті організатора
https://stolenprincess.com.

#НеКрадітьНашихПринцес

See More

Національний банк України визнав діяльність Полікомбанку такою, що відповідає законодавству України (рішенням Правління від 12.01.2018 р.)

НРА «Рюрік» вчергове підтвердило довгостроковий кредитний рейтинг позичальника Полікомбанку на рівні uaА– інвестиційної категорії
10 січня 2018 року Національне рейтингове агентство «Рюрік» повідомило про підтвердження Полікомбанку довгострокового кредитного рейтингу позичальника на рівні uaA− інвестиційної категорії з прогнозом «стабільний» та підтвердило рейтинг надійності депозитних вкладів на рівні r4. Прогноз «стабільний» вказує на відсутність передумов для зміни рівня рейтингу в найближчій перспективі.
За Національною рейтинговою шкалою ці рівні відносяться до інвестиційної категорії, що вказує на фінансову стабільність банку та здатність повністю і вчасно розраховуватися за своїми фінансовими зобов’язаннями.

Повідомляємо, що Полікомбанк збільшив свій статутний капітал до 200 млн грн.
12 січня 2018 року Полікомбанк успішно завершив процес збільшення свого статутного капіталу до 200 млн грн — погодив нову редакцію Статуту в Національному банку України та зареєстрував в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань.
Таким чином, Полікомбанк виконав вимоги постанови Правління НБУ «Про збільшення капіталу банків України» від 04.02.2016 ...№ 58 щодо розміру мінімального зареєстрованого статутного капіталу. Збільшення статутного капіталу є підтвердженням надійної і стабільної роботи банку, а також відповідального ставлення акціонерів до виконання своїх зобов'язань перед клієнтами.
Фінансову стійкість Полікомбанку також підтверджують його економічні нормативи, які перевищують мінімальні значення в декілька разів: адекватності регулятивного капіталу(Н2) – 47% (мін. 10%), миттєвої ліквідності (Н4) – 106% (мін. – 20%), поточної ліквідності (Н5) – 85% (мін. 40%).

See More

Акціонери Полікомбанку прийняли рішення
збільшити статутний капітал до 200 млн. грн.
29 грудня 2017 року відбулися позачергові загальні збори акціонерів Полікомбанку, де було прийнято рішення збільшити статутний капітал банку до 200 млн. грн.
Капіталізація банку буде здійснюватися за спрощеною процедурою згідно з Законом України «Про спрощення процедур реорганізації та капіталізації банків».

No automatic alt text available.
Музей грошей Національного банку України

#Музейгрошей #памятнімонети #незабаромвМузеї #областіУкраїни

Національний банк України, продовжуючи серію “Області України”, вводить в обіг 28 листопада 2017 ро...ку пам’ятну монету “85 років Чернігівській області” номіналом 5 гривень, присвячену краю, розташованому у межах поліської та лісостепової зон.

Ця земля має тисячолітню славетну історію, що збереглась у численних пам’ятках і святинях.

Уже двадцять тисяч років тому на Чернігівщині селилися люди, які виготовляли високохудожні вироби та музичні інструменти. Свідченням цьому є предмети, знайдені археологами поблизу села Мізин.
Відтак унизу аверсу пам’ятної монети витиснено меандровий орнамент із Мізинської стоянки.

Над ним розташована шиферна плита з рельєфним орнаментом із Борисоглібського собору, що у Чернігові. Застосування так званого «звіриного стилю», що йде від поганських часів де рослинні орнаменти поєднуються у казкове мереживо з фантастичними птахами, звірями-грифонами, є характерною рисою саме чернігівської архітектури ХІІ ст.

Складовою частиною стилізованої композиції, яка символізує область, є також дерев’яна Георгіївська церква у місті Седнів, рідкісний зразок монументальних дерев'яних споруд Лівобережжя України періоду бароко.

Угорі аверсу розміщено також будівлю Ніжинського державного університету імені Миколи Гоголя. Його історія розпочалася у 1820 році, коли тут було урочисто відкрито гімназію, яка за статутом була прирівняна до університету. У той час подібними закладами у Російській імперії були Царськосельський у Петербурзі та Рішельєвський у Одесі ліцеї.

Красу природи Чернігівщини втілено у зображеннях колосся, журавля, дерева та стилізованого зображення річки Десни.

На реверсі монети зображено герб області.
Ще з часів Русі гербом Чернігівського князівства був двоголовий чорний орел. На грудях птаха розміщено щиток, знак засновника Великого князівства Чернігівського – Мстислава Володимировича.

Художник і скульптор – Святослав Іваненко.

See More

В Полікомбанку запроваджено новий сервіс – замовити оренду індивідуального сейфа тепер можна через сайт банку.
Даний сервіс дозволяє розраховувати вартість оренди для обраного розміру сейфа на різні терміни та формувати заявку на замовлення послуги.
Отримавши заявку працівник банку зателефонує клієнту для узгодження деталей та визначення зручного часу для укладання договору.
Деталі за телефоном (0462) 651-000, внутр. 146.
http://www.policombank.com/index.php?page=A91

Image may contain: dog

Акцію на оренду індивідуальних сейфів в Полікомбанку продовжено до 15.01.2018 року.
Умови акції на сайті
http://www.policombank.com/index.php?page=160&lng=

Image may contain: text