Photos
Posts

שתפו!
בוקר טוב..מכירת הכרטיסים בעיצומה ... שלא תפספסו...

MAR4
Sun 8:30 PM UTC+02מרכז הצעירים באר שבעBeersheba, Israel
7 people interested

היום ביקרנו עם אילן עמר, סגן וממונה על החינוך העל יסודי בסניף ועם הרכז יעקב רוזנוולד ב "מקיף א' " וב"מקיף ז' ". עדכנו את המורים לגבי הנושאים המטופלים על ידי הסתדרות המורים ולגבי הסוגיות המעסיקות אותם, ענינו על שאלות, הקשבנו לבקשות הצוותים.

Posts

ביום שני נערך מפגש עם בני בנימין עם כ- 50 עובדי הוראה במרכז המורים בבאר שבע בנושא הפנסיה. מפגש מקצועי, פורה ומפרה.
המורים גילו התעניינות רבה, הקשיבו בקשב רב ולמדו רבות מאיש מקצועי ביותר בתחומו.
בסיום המפגש מורים רבים הביעו את שביעות הרצון מהמפגש והודו להסתדרות המורים על קיומו.

No automatic alt text available.
יפה בן דויד - Yaffa Ben David

לא נוותר על העבר, ההווה והעתיד

אנו ממשיכים במרץ במאבק בעושק ימי המחלה. במהלך הדיונים עם משרדי החינוך והאוצר, הוצע לנו כי הנוסחה תתוקן החל מעכשיו וזאת מבלי להתח...שבן על העבר. בעקבות כך, פנינו לבית הדין בבקשה כי יימשכו הדיונים בנושא. שיהיה ברור- אנחנו לא נוותר על העבר, ההווה והעתיד. לא נוותר על מה שמגיע לנו. יום מחלה של עובד הוראה הוא יום אחד ולא יום וחצי. אנחנו ממשיכים במאבק הזה בכל הכוח ובכל הערוצים הקיימים. יחד נשים סוף לעושק ימי המחלה. נמשיך לעדכן בהתקדמות.

See More

היום סיירתי יחד עם אבו סלמה אלקרינאוי בבתי ספר ברהט. התחלנו את היום בתיכון אלנג'אח, שם נפגשנו עם מנהל התיכון, מנהל חטה"ב, ועד המורים ולאחר מכן עם כל הצוות. הסברנו על החשיבות שכל מורי החטיבה יהיו בהסתדרות המורים, עדכנו אותם בהישגים ובנושאים המטופלים בימים אלה וענינו על שאלות. היתה שיחה טובה מאוד. משם המשכנו לביה"ס היסודי ע" ש שייח סלמאן עתאיקה , לשיחה עם כל צוות המורים ולקינוח סיימנו במפגש מקצועי בתחנת משטרת העיירות עם מפקד התחנה, סגנו ושני קצינים, בנושא תופעת האלימות הגואה במגזר. הועלו מספר רעיונות לשיתוף פעולה ולשילוב כוחות. בכל מקום התקבלנו בכבוד ובאהדה רבה!

היה לי העונג להשתתף ביום שלישי בבית ספר "תומר" בישיבת מנהלי בתיה"ס היסודיים בבאר שבע.
הישיבה החלה בהצגת המסע של בית הספר בשבילי הניסוי הבית ספרי "הזכות לנחישות ". מסע המשקף את תהליכי הלמידה בביה"ס ואת תוצרי הניסוי בצורה מושלמת ומקצועית!!!
ברכותיי למנהלת ביה"ס ולצוות המורים המסור , על עשייתם החינוכית המבורכת!!!
🎯👏💯👌🥇

ביום חמישי ביקרתי יחד עם אילן עמר, סגן וממונה על החינוך העל יסודי בסניף ועם הרכז יעקב רוזנוולד בשני מוסדות בחינוך העל יסודי בבאר שבע: "מקיף טוביהו" ו"מקיף רגר". עדכנו את המורים לגבי הנושאים המטופלים על ידי הסתדרות המורים ולגבי הסוגיות המעסיקות אותם. התייחסנו להישגים שלנו, הקשבנו לצרכים ולבקשות שלהם, וכאן המקום להודות לצוותי החינוך על קבלת הפנים, על השאלות ששאלו ועל ההקשבה וההתעניינות.

מזכ"לית הסתדרות המורים, הגב' יפה בן דוד, מעצימה ומחזקת את עובדי ההוראה ,מציבה את הסתדרות המורים במקום מכובד ונחשב,
יוצרת קשרים עם נציגי איגודים מכל העולם והופכת את הסתדרות המורים לשחקן חשוב בזירת השיח החינוכי מקצועי בעולם

https://www.facebook.com/ybd.morim/posts/2051201568538658

Image may contain: 1 person, standing
Image may contain: 3 people, people smiling, people standing, stripes and indoor
Image may contain: 2 people, people smiling, indoor
Image may contain: 1 person, standing
יפה בן דויד - Yaffa Ben David‎ added 4 new photos.

חזקים יחד

מסכמים יום שלישי בכנס העולמי במרוקו מטעם הפדרציה לעובדי הוראה. היום זכיתי לשאת נאום במרוקאית מול הנוכחים בכנס. ללא ספק מדובר במעמד מרגש ביותר. סיפרתי ...לקהל על עובדי ההוראה המסורים שיש לנו, על המקצוע שהוא שליחות של ממש ועל הקשיים איתם אנו מתמודדים בכל יום.

לאחר מכן, שוחחתי עם מזכ"ל האיגוד העולמי שחיזק את ידינו והודה לנו על ייצוג ישראל בכנס חשוב מעין זה לו תרומה משמעותית למעמד עובדי ההוראה בכלל ולעובדות ההוראה בפרט שכן, הוא מתמקד בהעצמת נשים במערכת החינוך.

אני גאה בנבחרת הנשים שנבחרו לייצג יחד איתי את ההסתדרות. מוריה זגרי, יו"ר סניף קרית גת והמרחב, מורה לאנגלית המשמשת כדוברת המשלחת, עדנה דוד, סגניתי ויו"ר סניף חיפה והמרחב, כוכבה אסרף, מנהלת 'פיסגה' בדימונה והאחראית על השתלמויות והעצמת עובדי הוראה במערכת החינוך, המשמשת כמתורגמנית לשפה הצרפתית בכנס זה, שרונה כהן, מורה מסורה ונמרצת אשר מלמדת בניצני הנגב, בית ספר אזורי בבית קמה, ולורט פייטלובייץ, אשר נבחרה בשנה שעברה בעשיריית המורים המצטיינים בטקס המורה של המדינה. זה המקום להודות לנשים החזקות שלצידי. נמשיך לעדכן.

See More

מפגש עם מר בני בנימין מנהל מינהלת שכר ופנסיה בהסתדרות המורים

FEB12
Mon 3:00 PM UTC+02מרכז מורים יצחק רגר 85 באר שבע
6 people interested

בוקר טוב עובדי הוראה יקרים 🌞
שריינו ביומנים, במיוחד בשבילכם ב22.4.18 המחזמר "סוליקא" בעלות של 60 ש"ח בלבד

מכירת הכרטיסים בעיצומה, שלא תפספסו... שתפו... יהיה 🤣😂

MAR4
Sun 8:30 PM UTC+02מרכז הצעירים באר שבעBeersheba, Israel
7 people interested

עובדי הוראה יקרים מוזמנים לרכוש כרטיסים בסניף

MAR4
Sun 8:30 PM UTC+02מרכז הצעירים באר שבעBeersheba, Israel
7 people interested

היום נפגשתי בחורה בשעות אחה"צ עם כ 60 מורים מקבוצות סטאז , מורים שנה אחרי סטאז ומורים חונכים על זכויות עובד ההוראה המתחיל, על אופק חדש ועוז לתמורה.

ספתח מוצלח לקבוצת הקט רגל של סניף באר שבע והמרחב! כרגע חזרתי מהמשחק הראשון של הקבוצה ששיחקה נגד בזק וניצחנו 6:1!!! 👏👏👏

היום הגעתי לביה"ס הניסויי "גבים" בבאר שבע לברך את יפעת מנשקו, מנהלת ביה"ס ואת צוות המורים על הסמכת ביה"ס כבי" ס ירוק ועל ההישגים המעולים של ביה"ס לפי הנתונים שפורסמו באתר מדלן. כאן המקום להודות לצוות המורים של בי"ס "גבים", על המפגש הפורה, על ההתעניינות שגילו במפגש ועל כל השאלות והסוגיות הענייניות והמקצועיות שהעלו בפניי. ברכותיי!!!

השבוע ביקרתי יחד עם אילן עמר, סגן וממונה על החינוך העל יסודי בסניף ועם הרכז יעקב רוזנוולד בשלושה מוסדות בחינוך העל יסודי: "אשל הנשיא", "מבואות הנגב" ו"עמל טכנולוגי רהט". קיימנו שיח פורה עם צוותי המורים בכל מוסד חינוכי, עדכנו את המורים לגבי הנושאים המטופלים על ידי הסתדרות המורים ולגבי הנושאים המעסיקים אותם. התייחסנו להישגים שלנו, הקשבנו לצרכים ולבקשות שלהם, וכאן המקום להודות לצוותי החינוך על קבלת הפנים, על ההתעניינות ועל השאלות ששאלו.