Photos
Videos
Konfidenci w akcji! Po tegorocznej toruńskiej Manifie nacjonaliści złożyli donos na antyfaszystę, który przeciwstawił się obecności Młodzieży Wszechpolskiej i NOP-u w pobliżu przemarszu. Doszło do szarpaniny. Nacjonaliści wskazali osobę,która według nich dokonała ich pobicia. Świadkowie i oskarżony dostają wezwania na komisariaty. Tak wygląda prawdziwe oblicze nacjonalistów. Poniżej nagranie z zajścia. O przebiegu sprawy będziemy informować.
20
11
Posts

Jak zapewne większość z Was wie klub Pilon w Toruniu kończy swoją działalność Tradycyjny koncert po turnieju TNWD # 20 odbędzie się zatem w klubie Koniec Świata (ul. Podmurna 4-6)

Zagrają:

Woes (Blackened Hardcore, Dania)...
woescph.bandcamp.com

facebook.com/WOESCPH

Telos (Blackened Hardcore, Dania)
teloscph.bandcamp.com

facebook.com/teloscph

Glamour (Glitter Stomp Punk, Warszawa)
glamourpunx.bandcamp.com

facebook.com/glamourpunx

+ jeszcze jeden zespół
+ elegancki afterek po koncercie

Koniec Świata (ul. Podmurna 4-6)
21:00

Zapraszamy !

See More
HARDCORE. COPENHAGEN. EST. 2015

MUSIC AND MERCH:

WWW.WOESCPH.BANDCAMP.COM


TNWD # 20 w Toruniu już 21 kwietnia. Tymczasem tekst na zachętę.

Sport (bieganie, siłownia, sporty walki) to integralna część naszego aktywizmu. Nie jest trudno zacząć biegać. Każdy ma znajomych wprawionych w podnoszeniu ciężarów, których może zapytać o radę. Niektórzy jednak obawiają się rozpoczęcia przygody ze sportami walki.

Czas rozwiać wątpliwości.

...

Nie ważne czy ktoś trenuje boks od 5 lat czy nigdy nie był na sali treningowej, wszyscy słyszeli coś o trzymaniu gardy, tylnym prostym czy przednim sierpowym. A kto słyszał o sweepie z motylej gardy, duszeniu kołnierzem z żółwia czy omoplacie z otwartej gardy? Nawet najwięksi laicy potrafią z pominięciem prawidłowej techniki wymierzyć prosty cios. Mało kto potrafi walczyć, gdy zostaje sprowadzony na ziemię.

Niezależnie od okoliczności, czy to sala treningowa, ring czy ulica, walkę z przeciwnikiem jeden na jeden możemy podzielić na trzy obszary: stójkę, klincz i parter. Nasz cel jest jeden, przewyższyć przeciwnika umiejętnościami. Zdominować rywala w jego najsłabszym obszarze. Ponieważ większość osób nie ma pojęcia o walce w parterze, najłatwiej pokonać rywala na ziemi. Tu z pomocą przychodzi nam brazylijskie jiu-jitsu.

Brazylijskie jiu-jitsu opiera się na chwytach, dźwigniach, duszeniach oraz innych technikach unieruchamiania przeciwnika. Podczas walki BJJ nie stosuje się uderzeń. Celem jest pokonanie przeciwnika poprzez unieruchomienie i poddanie a nie przez wymianę ciosów. Idąc na pierwszy trening BJJ nie musimy się obawiać, że wrócimy do domu z poobijanymi oczami i złamanym nosem . Dla osób trenujących uderzane sporty walki jak boks i muay thai, BJJ jest doskonałym uzupełnieniem możliwości walki. Tylko dzięki połączeniu ciosów i kopnięć z walką w parterze możemy trenować, tak obecnie popularne mieszane sztuki walki, MMA.

Czym BJJ wyróżnia się na tle innych dyscyplin parterowych? Przede wszystkim jest praktyczne. Brazylijskie jiu-jitsu zostało stworzone w oparciu o doświadczenie płynące z walki w ringu i ulicznych starć. Trening pozwala opanować techniki, które przydadzą się też poza matą, w walce bez reguł i sędziego. BJJ pozbawione jest tradycji wschodnich sztuk walki, sport nie jest związany z szeregiem ceremonii i rytuałów. Do trenowania BJJ, nie jest nam niezbędne Kimono/Gi. Trening może odbywać się w formule submission fighting, czyli w zwykłym stroju sportowym.
Trenować brazylijskie jiu-jitsu może każdy i każda. Nie gra roli wiek, płeć i waga. Wystarczy chcieć!

See More
No automatic alt text available.
Posts

Solidarni z greckimi anarchistami!

It looks like you may be having problems playing this video. If so, please try restarting your browser.
Close
183 Views

Udostępniajcie filmik zapraszający na TNWD # 20 - Toruń 21 kwietnia !

https://youtu.be/-Q0ZEqhCTXA

Zapraszamy na TNWD #20 - Toruń 21 kwietnia 2018
youtube.com

Coraz więcej ekip w środowiskach wolnościowych docenia siłę i moc płynącą z treningu przy pomocy odważników kulowych kettlebells.
W ramach XX edycji turnieju TRENUJEMY NAWET W DESZCZ, odbędą się również zawody GIREVOJ SPORT w formule BOLT
BOLT to łagodna, amatorska odmiana girievoj sport. Zawodnikom wolno odkładać kulę podczas występu i odpoczywać, wolno dowolną ilość razy przekładać odważnik z ręki do ręki, każdy sam wybiera ciężar, z jakim występuje a o wyniku decyduje iloc...zyn powtórzeń i użytego ciężaru.

Zapisy: tnwd@riseup.net

ZAPRASZAMY!

See More
No automatic alt text available.

Mamy dla Was informację, że zapowiadany prędzej Marcin Tomczyk nie poprowadzi seminarium MT podczas TNWD # 20. Marcin żałuje ale okazało się, że w tym dniu są ważne zawody na które musi jechać ze swoimi podopiecznymi.

Nie ma jednak tego złego, co by na dobre nie wyszło. Seminarium zgodził się poprowadzić Łukasz Wójcicki – certyfikowany instruktor samoobrony Polskiej Akademii Sportu oraz cross-treningu Polskiej Akademii Kultury i Sportu, trener mieszanych sportów walki w formu...le K-1 w Ruchomym Klubie Sportowym „Gwiazda” w Warszawie, którego jest współzałożycielem. Instruktor I stopnia sztuki walki/samoobrony Urban Escrima (szkoła londyńska) wywodzącej się z filipińskiego systemu walki i obrony Escrima Concepts. Wychowanek Bartka Walczaka (Akademia Gorila, Muay Thai) i Pavla Zamyatina (Fight Family Kiev, Kickboxing). Brązowy pas Karate Kyokushin u Andrzeja Drewniaka (IX Dan) i niebieski pas Taekwon-Do ITF pod skrzydłami Andrzeja Chomiuka (IV Dan, SSKT „Garda”).

Zapraszamy !
Zapisy: tnwd@riseup.net

See More
Image may contain: 4 people, people standing, beard and indoor

W imieniu łódzkiej FA zapraszamy na demonstrację antyrasistowską:
https://www.facebook.com/events/1298618040238551/
24 marca w łódzkim Pasażu Schillera.

On behalf of łódź fa we invite you to the demonstration demonstration: https://www.facebook.com/events/1298618040238551/ March 24th at the lodz arcade.
Translated
MAR24
Sat 4:00 PM UTC+01Pasaż SchilleraŁódź, Poland
422 people interested

Ten filmik powstał jako zaproszenie na 10 edycję naszej imprezy. Zawiera materiały min. z pierwszej edycji Łezka kręci się w oku.....już 21 kwietnia 20 edycja !!!
https://www.youtube.com/watch?v=2z-J5lFYbeI

Antyfaszystowski turniej piłkarski odbywający się w Toruniu, regularnie od 1999r. Celem imprezy jest stwarzanie przeciwwagi wobec agresywnych zachowań rasist...
youtube.com

TNWD # 20 !
Tylko u nas sporty walki i futbol w jednym !!!
Zgłaszajcie się do uczestnictwa (zawodnicy i drużyny)
https://www.youtube.com/watch?v=JFsW6vvBwHk

Mamy prośbę o rozpropagowanie na stronach i FB zbiórki na zrzutka.pl
dotyczącej książki.
Michael Knapp, Anja Flach, Ercan Ayboga
"Rewolucja w Rojavie. Demokratyczna autonomia i wyzwolenie kobiet w syryjskim
Kurdystanie"....
Prosimy was o wsparcie w wydaniu tej ważnej książki!

Rewolucja w Rojavie jest pierwszym całościowym opracowaniem transformacji społecznej
i politycznej trwającej w syryjskim Kurdystanie. Jest to pierwszy autentyczny wgląd
w złożone wymiary rewolucji.

Jej autorzy wykorzystują własne doświadczenia z pracy i walki w regionie, aby
stworzyć obraz nadziei dla polityki i społeczeństwa na Bliskim Wschodzie, oraz
ukazać niezwykłą historię walki z przeciwnościami losu.

Podpisaliśmy już umowę na wydanie tej książki. Obecnie trwa jej tłumaczenie. Dzięki
wam książka ta może się ukazać jeszcze w tym roku!

Udostępnij ten link:

https://zrzutka.pl/4pt5dy

See More
Michael Knapp, Anja Flach, Ercan Ayboga - Rewolucja w Rojavie. Demokratyczna autonomia i wyzwolenie kobiet w syryjskim Kurdystanie Wstęp: David Graeber Pierwsza książka oddająca w pełni wyjątkową sytuację polityczno – społeczną w Rojavie (Syria) Prosimy was o wsparcie w wydaniu tej ważn...
zrzutka.pl

Po oficjalnym turnieju (TNWD#20 - 21.04.2018) zapraszamy na nieco mniej wymagającą wysiłku fizycznego rozrywkę. Odbędzie się turniej w kultową grę o wymownym tytule Street Fighter II. Jeśli nie udało Ci się zrobić wagi, bądź kontuzja uniemożliwiła Ci występ w pierwszej części turnieju, tu możesz pokazać na co Cię stać 🙂 Turniej jest otwarty dla wszystkich i odbędzie się na prawdziwym retro-sprzęcie. Rozgrywka odbędzie się systemem turniejowym, wraz z wolnymi losami, dlatego prosimy o wcześniejsze zgłoszenia. Walka ma maksymalnie 3 rundy. Wygrywa zawodnik, który wygra dwie z nich. Rundy przewidziane są na 90 sekund.

Image may contain: one or more people and people sitting

W ramach TNWD #20 tradycyjnie odbędzie się HALOWY TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ

Prosimy zgłaszać drużyny 5+1.
Zgłoszenia - tnwd@riseup.net

Image may contain: one or more people, shoes and basketball court

Coraz więcej ekip w środowiskach wolnościowych docenia siłę i moc płynącą z treningu przy pomocy odważników kulowych kettlebells.
W ramach XX edycji turnieju TRENUJEMY NAWET W DESZCZ, odbędą się również zawody GIREVOJ SPORT w formule BOLT
BOLT to łagodna, amatorska odmiana girievoj sport. Zawodnikom wolno odkładać kulę podczas występu i odpoczywać, wolno dowolną ilość razy przekładać odważnik z ręki do ręki, każdy sam wybiera ciężar, z jakim występuje a o wyniku decyduje ilo...czyn powtórzeń i użytego ciężaru.

See More
APR21
Sat 10:00 AM UTC+02Toruń
170 people interested