Photos
Reviews
4.4
73 Reviews
Tell people what you think
Vladimir Shibakoski
· April 1, 2017
Excellent service, delicious food and drinks, respect!
Florenc Bekshiu
· November 24, 2017
Jeni e papare
Super ��
Argnesa Jahmurataj
· August 16, 2016
Ky vende munde te quhet nje shtall kafeshev, Jo nje restaurante, pasi nuke plotsone asnje kriter per tu ushyqe dhe relaksuare. Sepse nuke te ofron as ushqime cilsore as sherbim as ambinete.Te ofron...e peshke te rezervatit, vere me uje te perzire. Ne funde kure vjen pagesa thote esht kaqe ne euro se leku ka leviz. Me ni fjale me pas Inspeksion ate vende duhet te mbyllet. See More
Xhuljo Loci
· September 25, 2016
U nisem me iden per t kalu i pasdite t bukur po ishte me vertet shume kott!!
Vendi m i piset q kam pa naj here!!
4 ore ndejtem e na solli vetem 2 peshq .as menu asigjo vetem e vetem me t marr leke...t! Edhe sikur me mlut njeri hajde t ikim atjee skam me shku mo!
Totalishttt humbje kohe edhe parashe!! M mire blini 2 kg peshk e bojini shpi e keni per t maru pune m shpejt
See More
Angelina Sotiri
· June 15, 2017
Cmimet nga njeri rast ne tjt krejt ndryshe dmth pak me ta futme. Te mbajn me fjale te bukura dhe ta fusin te cmimi
Luan Luki Shkololli
· March 25, 2017
Vendi per shoqeri ish shum i mire por me shku me familje ncncnc nuk ja vlen fare
Pritja nga pronari na noten 5
Anisa Ani
· March 12, 2017
Vendi qe nuk do ta shkel me sepse nuk kishte aspak sherbim e cilesi aty .
Jane Stojkoski
· February 27, 2017
Nemat poubo od kaj Ali vo cela Albanija,hranata e prekrasna
Daut Zuka
· March 27, 2017
Vend i mrekullueshëm për një drekë dhe vizitë familjare. Faleminderit shumë z. Ali për mikpritje dhe shërbim të mrekullueshëm. Respekt..
Margarita Vogli
· August 10, 2016
Ali Muti pisanjos zhulaq sherbim I fjetur pislleqe gjithkund edhe e donte edhe pagesen me euro zoteria sipas targave te makinave kush nuk e ka provuar mos e provoj se nuk humb gje tjeter vecse kohe edhe parate
Land Korreshi
· November 2, 2015
Respektin qe ka ndajt klieteve edhe sherbimin e shpejte atlet i famshem plus kali qe eshte dicka i vecante
Videos
Ne jemi kudo 🐴👍🏻😍
221
17