Photos
Videos
Studia Podyplomowe Windows Server 2016
2
Szkolenia Microsoft Windows Server 2016
5
Szkolenia Maciej Roszkowski
2
Posts

Polecam praktyczny kurs wideo po polsku - Microsoft Azure za 0zł od podstaw. Tylko do 23.03.2018 godz. 20:00 można uzyskać rabat -497zł. Tyle wynosi pełna cena tego 9-tygodniowego kursu. Jednym z prowadzących jest Mirek Burnejko - ekspert w temacie chmury publicznej.
https://szkolachmury.pl http://misjaazure.pl/ #misjazure

It looks like you may be having problems playing this video. If so, please try restarting your browser.
Close
740 Views
Chmurowisko

Stało się.
#misjaazure
misjaazure.pl + szkolachmury.pl

Oto link do strony, na której dowiesz się wszystkiego https://szkolachmury.pl/p/microsoft-azure-zbuduj-silne-fun…/

🏆 Certyfikaty zawodowe IT 💻 dla wszystkich, po zdaniu bezpłatnego 💰 egzaminu finansowanego z EFS. Zachęcam gorąco, szczególnie tych, którzy nie mieli nigdy możliwości potwierdzić swoich kwalifikacji.

Image may contain: 1 person, smiling, text
Wydział Informatyki ZUT w Szczecinie

https://www.wi.zut.edu.pl/…/291-egzaminy-na-plus-%E2%80%93-…

Egzaminy na plus – Stres na minus!

Zdawaj bezpłatne egzaminy Microsoft, Linux, C++ z nami i zadbaj o swoją karierę.

Posts

Wydział Informatyki ZUT organizuje autoryzowane szkolenie Microsoft MOC 20742. Zajęcia odbywają się w weekendy od 10.03.2018 r. Program szkolenia skupia się na projektowaniu i administracji usługami katalogowymi Active Directory ("sercu" systemu Windows Server 2016). Podczas zajęć każdy student pracuje na maszynach wirtualnych Hyper-V.
Jeżeli wiążesz swoją karierę zawodową z pracą jako administrator systemów Microsoft, to takie szkolenie jest dla Ciebie. Szczegóły na stronie http://maciejroszkowski.pl

Image may contain: outdoor

Rozwijaj się i ucz się samodzielnie od praktyków, na bezpłatnych kursach edX stworzonych przez Microsoft, w ramach Microsoft Professional Program (MPP). Możesz wybrać jedną z 6 ścieżek (wsparcie IT, administracja chmurą Azure, tworzenie stron internetowych, metodyka współpracy administratorów IT i programistów DevOps, przetwarzanie danych, analiza dużych zbiorów danych Big Data). Każdy kurs to 8, 15 lub nawet 30 godzin wideo w języku angielskim. Można włączyć angielskie napis...y do kursów, dostosować prędkość odtwarzania do własnych możliwości. Te kursy dadzą Wam podstawową wiedzę w danej ścieżce i wykształcą umiejętności aktualnie poszukiwane przez pracodawców na rynku pracy. Kursy są bezpłatne, wymagają założenia konta lub logowania poprzez FB, Google itd. Dla chętnych jest dodatkowo dostępny płatny certyfikat (po zdaniu egzaminu on-line).
https://academy.microsoft.com/…/professional-program/tracks/

See More
Image may contain: 2 people, people smiling, people sitting and text

Pierwsza edycja studiów podyplomowych "Certyfikowany Administrator Microsoft Windows Server 2016" już na półmetku. W drugim semestrze zostały 2 szkolenia autoryzowane: 20742 i 20744. ZAPISZ SIĘ NA DRUGĄ EDYCJĘ TYCH STUDIÓW. http://maciejroszkowski.pl/zapisy-na-liste-oczekujacych-na…/

No automatic alt text available.

Czy chciałbyś uzyskać certyfikat potwierdzający posiadane przez Ciebie kwalifikacje za darmo? 💰 Nie musisz płacić za egzamin, nie musisz płacić za poprawkę egzaminu, jedynym Twoim "kosztem" będzie twój trud samodzielnego przygotowania się do egzaminu certyfikacyjnego. 💻 Egzaminy są bezpłatne, ponieważ są w całości finansowane z EFS. Nie ma żadnych haczyków (natomiast są wymagania dofinansowania, które musisz spełniać). Jeżeli jesteś zainteresowany, czytaj dalej.
http://maciejroszkowski.pl/…/bezplatne-egzaminy-certyfikac…/

Bezpłatne egzaminy certyfikacyjne utworzone przez Maciej Roszkowski | 2017-12-20 | Certyfikacja | 0 komentarzy Czy chciałbyś uzyskać certyfikat potwierdzający posiadane przez Ciebie kwalifikacje za darmo? Nie musisz płacić za egzamin, nie musisz płacić za poprawkę egzaminu, jedynym Twoim �...
maciejroszkowski.pl

Ruszają bezpłatne 💰 konta Office 365 (dla studentów ZUT) i darmowe 💰egzaminy dla wszystkich z różnych technologii 💻 (Cisco, Microsoft, Linux, C, C++, C#, itd.). O szczegółach będę mówił 🗣 za tydzień 12.12.2017, 🕜 13:35 na konferencji "IT Academic Day 2017" podczas prelekcji "Rozwiń swoją karierę z certyfikatami Microsoft". Miejsce: Wydział Informatyki ZUT, ul. Żołnierska 52, Szczecin, sala 227 WI2. Konferencja skierowana jest przede wszystkim do młodych, ale wszyscy są mile widziani 😉

Image may contain: 1 person, ocean, text and water
ITAD Szczecin

Studenci wydziału Informatyki mogą go kojarzyć, pierwszy z naszych gości specjalnych, Maciej Roszkowski! Więcej informacji o nim: www.maciejroszkowski.pl

Poprow...adzi prelekcje: Rozwiń swoją karierę z certyfikatami Microsoft.
Podczas konferencji opowie o certyfikatach Microsoft, które umożliwiają potwierdzenie posiadanych kwalifikacji. Dowiemy się jakie są ścieżki certyfikacji Microsoft oraz jakie egzaminy Microsoft warto zdać, żeby uzyskać ceniony przez pracodawców tytuł Microsoft. Poznamy wysokość zniżek studenckich na egzaminy i szkolenia Microsoft oraz dowiemy się czy jest możliwe zdać egzamin bez ponoszenia kosztów i nie wychodząc z domu. Na koniec opowie o tym, jak student ZUT może bezpłatnie uzyskać konto Office 365 o pojemności 1TB.

See More

Wydział Informatyki ZUT organizuje autoryzowane szkolenie z technologii Microsoft Windows Server 2016 dla studentów ZUT. Zdobądź kwalifikacje, które wzbogacą twoje CV oraz będą potwierdzeniem dla pracodawcy, że dobrze znasz technologie Microsoft. Szczegóły na stronie internetowej http://maciejroszkowski.pl. Oryginalny film Microsoft, na temat ścieżek certyfikacji, z dodanymi polskimi napisami.
#Szkolenia #SzkoleniaIT #Kursy #IT #Microsoft #MCSA #WindowsServer #ImagineAcademy

It looks like you may be having problems playing this video. If so, please try restarting your browser.
Close
896 Views

Czy wiesz, że każdy z 12 komputerów na Wydziale Informatyki ZUT w sali szkoleniowej Microsoft jest wyposażony w dysk SSD Samsung 960 EVO 500GB NVMe M.2?
Już od stycznia 2018 każdy student ZUT będzie mógł w tej sali wziąć udział w szkoleniach Microsoft Windows Server 2016.
Dzięki podłączeniu tego dysku poprzez złącze PCI Express NVMe 3.0 x4 typu M.2 przyśpieszony został ponad 10-krotnie czas dostępu do plików w porównaniu z dyskami talerzowymi SATA.
Aktualnie trwa instalacja maszyn wirtualnych ze szkolenia Microsoft 20741 dla studentów studiów podyplomowych. Praca na tak szybkich dyskach, bez ciągłego irytującego oczekiwania, to prawdziwa przyjemność.
#MSFTEdu #Szkolenia #SzkoleniaIT #Kursy #IT #Microsoft #MCSA #WindowsServer #ImagineAcademy

Image may contain: text
No automatic alt text available.

Dzisiaj na Wydziale Informatyki ZUT rozpoczęły się autoryzowane szkolenia Microsoft Windows Server 2016 w ramach studiów podyplomowych "Certyfikowany Administrator Microsoft Windows Server 2016". Program studiów podyplomowych obejmuje 4 szkolenia Microsoft 20740, 20741, 20742 i 20744. Zajęcia będą się odbywały podczas 12 zjazdów i potrwają do czerwca 2018 r.
#MSFTEdu #Szkolenia #SzkoleniaIT #Kursy #IT #Microsoft #MCSA #MCSE #WindowsServer #ImagineAcademy #Podyplomowe

 • Studia Podyplomowe Microsoft na WI ZUT
  MCSE: Windows Server 2016
 • Studia Podyplomowe Microsoft na WI ZUT
  MCSE: Windows Server 2016

Zajęcia praktyczne na studiach podyplomowych ZUT - MICROSOFT WINDOWS SERVER 2016 - ruszają od połowy października 2017. W grupie 1 zostały 2 miejsca wolne. Szczegółowe informacje o studiach są dostępne na stronie http://maciejroszkowski.pl

No automatic alt text available.

Trwa rekrutacja na studia podyplomowe Microsoft Windows Server 2016 na Wydziale Informatyki ZUT w Szczecinie ➡️ http://maciejroszkowski.pl Do 80% dofinansowania, 55% zniżki na egzaminy i licencje MSDNAA (Microsoft Imagine Dreamspark) dla uczestników. Zapisy do 18.09.2017. Oryginalny film Microsoft, na temat wartości egzaminów, z dodanymi polskimi napisami.
#MSFTEdu #Szkolenia #SzkoleniaIT #Kursy #IT #Microsoft #MCSA #MCSE #WindowsServer #ImagineAcademy #Podyplomowe

It looks like you may be having problems playing this video. If so, please try restarting your browser.
Close
123 Views

4 autoryzowane szkolenia Microsoft ze ścieżki certyfikacyjnej MCSA i MCSE WINDOWS SERVER 2016, wchodzą w skład studiów podyplomowych organizowanych przez Wydział Informatyki Zachodniopomorskiego Uniwersytetu Technologicznego.
Można uzyskać do 80% dofinansowania do ceny studiów oraz 55% zniżki na cenę egzaminów certyfikacyjnych Microsoft.
Każdy uczestnik pracuje samodzielnie pod okiem trenera Microsoft na środowisku laboratoryjnym maszyn wirtualnych Hyper-V.
Studia podyplomowe trwają 2 semestry (160 godzin lekcyjnych). Zajęcia odbywają się w soboty i niedziele, po 7 godzin lekcyjnych. Przyjęcie na studia podyplomowe jest uzależnione od kolejności złożenia kompletu dokumentów. Liczba miejsc jest ograniczona.
#MSFTEdu #Szkolenia #SzkoleniaIT #Kursy #IT #Microsoft #MCSA #WindowsServer #ImagineAcademy

 • Studia Podyplomowe - Windows Server 2016
  Zapisy do 18.09.2017
 • Studia Podyplomowe - Windows Server 2016
  Zapisy do 18.09.2017

Za nami 40 godzin szkolenia Microsoft 20740. Pierwsze szkolenie ze ścieżki MCSA: Windows Server 2016, tylko rozpaliło oczekiwanie przed następnym szkoleniem. Czytając końcowe ankiety wypełnione przez uczestników, myślę że warto było zorganizować to szkolenie. Dziękuję wszystkim uczestnikom za wspólnie spędzone godziny z technologiami serwerowymi Microsoft.
#MSFTEdu #Szkolenia #SzkoleniaIT #Kursy #IT #Microsoft #MCSA #WindowsServer #ImagineAcademy

Image may contain: 8 people, people smiling, people standing and shoes

Na Wydziale Informatyki rozpoczął się pierwszy autoryzowany kurs 20740 ze ścieżki Microsoft Certified Solutions Associate: Windows Server 2016. W szkoleniu bierze udział 8 studentów ZUT. Cały kurs składa się z 3 weekendowych spotkań (6 dni po 7 godzin). Na pierwszy ogień poszły zagadnienia związane z instalacją serwerów i implementacją przestrzeni magazynowych. Podczas kolejnych weekendów będą poruszane zagadnienia konfiguracji i wdrożenia Hyper-V oraz kontenerów Dockera, a... następnie zagadnienia implementacji klastra pracy awaryjnej oraz równoważenia obciążenia sieciowego. Każdy z uczestników samodzielnie wykonuje laboratoria na środowisku maszyn wirtualnych oraz w zagnieżdżonej wirtualizacji.
Wszystkich zainteresowanych zapraszam na kolejne edycje autoryzowanych kursów Microsoft. Więcej informacji na stronie maciejroszkowski.pl
#MSFTEdu #Szkolenia #SzkoleniaIT #Kursy #IT #Microsoft #MCSA #WindowsServer #ImagineAcademy

See More
 • Autoryzowane szkolenia Microsoft na ZUT
  Nowa edycja wkrótce
 • Autoryzowane szkolenia Microsoft na ZUT
  Nowa edycja wkrótce
 • Autoryzowane szkolenia Microsoft na ZUT
  Nowa edycja wkrótce
 • Autoryzowane szkolenia Microsoft na ZUT
  Nowa edycja wkrótce

Tylko dla studentów ZUT. Przedłużone zapisy tylko do 22 III 2017. Zostały ostatnie miejsca na szkolenia Microsoft Office 2016 i Microsoft Windows Server 2016. Następnych edycji szkoleń już najprawdopodobniej nie będzie.

#MSFTEdu #Szkolenia #SzkoleniaIT #Kursy #IT #Microsoft #Office2016 #MCSA #WindowsServer #ImagineAcademy

It looks like you may be having problems playing this video. If so, please try restarting your browser.
Close
Zobacz szkolenia Microsoft od kuchni
1.5K Views