Posts

Izmantojiet šo iespēju arī banketiem un Dzimšanas dienām 🎉🎉🎉

Ja esi domājis par kāzām tuvākajā laikā, Viesu nams "Svētku Pils", atpūtas vieta "4 Saules" piedāvā izcilu iespēju! Nepalaid garām!
Viss iekļauts! Visas svinību... telpas, visi numuriņi, pilna ēdienkarte, šampanieša piramīda, kāzu torte un viss pārējais, kas nepieciešams izcilām svinībām. Ieskaties!

See More
If you've thought about the wedding in the near future, @[649252425210555:274:Viesu nams "Svētku Pils", atpūtas vieta "4 Saules"] offers an excellent opportunity! Don't miss it! It's all included! All celebration rooms, all numuriņi, full menu, Champagne Pyramid, wedding cake and everything else you need for excellent celebration. Take a look!
Translated
Apskatiet Svētku Pils galeriju - tā ir mierpilna atpūta Daugavas krastā, ar brīnišķīgu dabas un mūsdienu iespēju apvienojumu.
svetkupils.lv
Reviews
4.9
77 Reviews
Tell people what you think
Laura Vilsone
· March 26, 2018
Burvīga vieta. Jau kad pirmo reizi iegājām, sapratām, ka šī ir īstā vieta, kur svinēt mūsu īpašo dienu, kāzas - skaistas, gaumīgi iekārtotas telpas, laipns un atsaucīgs personāls, un fantastiska atraš...anās vieta pie Daugavas.
Ļoti patīkama komunikācija ar Līvu, kura ļoti aktīvi iesaistījās, lai mūsu diena būtu vēl īpašāka- viss tika izrunāts līdz sīkumiem, atsūtītas telpu shēmas, galdu izvietojums, kas lika justies droši, ka esam viena otru sapratušas pareizi. Pat pirmskāzu dienā viņa laipni uzņēma mūs un mūsu dekorētājus, palīdzēja piemeklēt piemērotāko apgaismojumu u.c.
Esam laimīgi, ka mūsu īpašo dienu aizvadījām tieši šeit. Viss bija fantastiski skaisti.
Paldies!

Laura un Valdis
See More
Dace Šikova
· August 19, 2017
Fantastiski skaista vieta, var just, ka iekārtota ne vien rūpīgi, gaumīgi un pārdomāti, bet arī ar lielu sirsnību. Te valda burvīga atmosfēra, dabasskati un pati ēka ir kā no pastkartēm, visas istabiņ...as ir viena par otru labākas un ērtākas, kā arī saimnieki ir ļoti patīkami komunikācijā, laipni un pretimnākoši. Mūsu lielajai dienai tik tiešām nebūtu varējuši vēlēties labāku vietu par Svētku Pili. Milzīgs paldies, ļoti ceram te atgriezties vēl un vēl! � See More
Nastja Novi
· January 25, 2018
Не вероятной красоты и глубокой атмосферы место. Все тонко продумано до самых тонких деталей.
Отдельное спасибо Лиге! За её труды, старание, трепет и доброе сердце :)
Мы безумно довольны и до сих по...р вспоминаем тот день с теплотой в сердце!
Огромное спасибо за все!
Удачи вам и побольше праздников в этом году!!! :)
See More
Krista Gerharde
· August 24, 2017
Ideāla vieta, labāku nevarētu iedomàties! Viss ir pārdomāts, skaists, gaumīgs. Mūsu kāzu diena bija kā sapnis.. �paldies, ka ir šī fantastiskā vieta, varam teikt tikai to labāko!�
K&A (29.07.2017.)
Iveta Staune
· August 21, 2017
Labākā atpūtas vieta,kādā nācies būt. Ideāli svētki, interjers, vieta ar burvīgu skatu uz Daugavu un iespēja turpat brokastot tieši Daugavas krastā! Iesaku par visiem 10000000%.