Videos
Форум ромської молоді
29
4
Photos
Posts

Друзья, по вашим многочисленным просьбам мы продляем дедлайн для подачи заявок на главное событие весны-2018 Международный форум ромской молодежи.
У вас есть время до 20 марта. После этого заявки приниматься больше не будут.
Форум открывает для каждого участника множество возможностей и перспектив. Крутые спикеры, полезные мастер-классы, а также, множество сюрпризов от организаторов – все это для активной ромской молодежи. Не медлите, заполняйте заявку прямо сейчас!

https://docs.google.com/…/1FAIpQLSfoHLeYQghj2sdUYL…/viewform

"Реконструкція", саме з такою назвою відбудеться масштабна, унікально-креативна платформа третього всеукраїнського Форуму ромської молоді. Це подія, до якої приєд....
docs.google.com

В суботу усі відпочивають, крім оргкомітету. Адже ми готуємо Подію Року! Буде круто!

Image may contain: 11 people, people smiling, indoor
Posts

🔊🔊🔊🔊🔊🔊🔊🔊🔊🔊🔊🔊🔊
#Заповняємоанкету
#Форум_Ромської_Молоді
#International_Renaissance_Foundation
#Не_прогав_свою_можливiсть...
#Reconstruction
●Вiдкрий_🚪_реконструкцiї
● Хей,ти ще не подав або не подала заявку на найкрутіший івент весни ? Не гай свого часу,виходь із зони комфорту та подавай заявку на грандіозну подію ! Ми нагадуємо про продовження прийому заявок та чекаємо саме на тебе
● Дедлайн 28 лютого .
● Форум проводиться за підтримки Фонду відкритого суспільства та Міжнародного фонду "Відродження". Якщо у вас виникатимуть технічні складнощі із заповненням анкети або інші питання щодо форуму, пишіть на адресу Romayouthforumorg@gmail.com

See More
"Реконструкція", саме з такою назвою відбудеться масштабна, унікально-креативна платформа третього всеукраїнського Форуму ромської молоді. Це подія, до якої приєд....
docs.google.com

🔊🔊🔊🔊🔊🔊🔊🔊🔊🔊🔊🔊🔊
#Заповняємоанкету
#Форум_Ромської_Молоді
#International_Renaissance_Foundation
#Не_прогав_свою_можливiсть...
#Reconstruction

●Вiдкрий_🚪_реконструкцiї

● «Реконструкція», саме з такою назвою відбудеться масштабна, унікально-креативна платформа третього всеукраїнського Форуму для ромської молоді. Це подія, до якої приєднаються українські зірки, ромські досвідченні лідери та волонтери з-за кордону.
Ромська молодь з усіх куточків країни матиме можливість зібратись в одному місці, аби набути та розвинути свої здібності лідерства, активізму та волонтерства. Подавайся, і саме ти розвиватимеш молодіжний рух в Україні та станеш творцем нової історії!

● Дедлайн 28 лютого .

● Форум проводиться за підтримки Фонду відкритого суспільства та Міжнародного фонду "Відродження". Якщо у вас виникатимуть технічні складнощі із заповненням анкети або інші питання щодо форуму, пишіть на адресу Romayouthforumorg@gmail.com

See More

Що ж, переможців оголошено. А зараз ми хочемо представити всю команду організаційного комітету III Форуму ромської молоді. Тих, хто створюватиме масштабну, креативну, потужну подію!
Василь Домченко, Лілія Павловська, Анжеліка Кругляк, Альбіна Панченко та Іра Дружиніна – випускники Школи ромського діяча (проект ГО «Рома України «Терніпе», що реалізувався за підтримки МФ «Відродження»), Микола Жемчугов, Артур Іваненко, Петро Русанєнко – молоді ромські активісти, що перемогли у нашому конкурсі.
Слідкуйте за нашими новинами, адже на вас чекає багато цікавого!

Image may contain: 8 people, people smiling, people standing

И остання людина, яка стане частиною закулісного життя форуму, це людина яка… «не одноразово приймав участь у організації великих заходів, має вміння вести ділові бесіди та організовувати домовленості з людьми» -так у своїй анкеті написав Русанєнко Петро. Ми щиро раді вітати Петра у команді організоторів форуму!

Image may contain: 1 person

Наступною людиною, яка долучиться до команди організаторів є...але спочатку декілька слів про цього учасника. Комунікативність, організаційність, стресостійкість та реалістичні погляди - все це про Артура Іваненко. Команда організаторів вітає Артура та сподівається на злагоджену та продуктивну співпрацю.

Image may contain: 1 person, outdoor

І так, трохи із затримкою,але ми готові оголосити трьох людей, які успішно подолали усі барьєри анкетування та досить тяжкого вибору. (Запізнення в результатах змусило понервувати чи не так?:)
Отже, першим, ми оголошуємо людину, яка написала ось такі слова у своїй заявці: « У меня нет цели во что бы то ни стало влезть в оргкомитет, моя цель, что бы у вас были качественные сотрудники , которые смогут помочь в организации мероприятия , которое будет направлено на развитие нашего народа в целом. Надеюсь мне позволят служить моему народу»
Микола Жемчугов, вітаємо тебе та чекаємо на успішну співпрацю, тепер ти частина команди🎉

Image may contain: 1 person, smiling, sitting

Хочеш стати частиною чогось грандіозного? Ти завжди мріяв(ла) дізнатись всю «кухню», що знаходиться за лаштунками масових подій? В кінці кінців, готові бути королями івент-менеджменту?Тоді подавай заявку та приєднуйся до нашої команди організаторів 3-го ромського молодіжного форуму! Крайній термін подання заявок - 6 січня. Оголошення результатів - 9 січня.
https://docs.google.com/…/1FAIpQLSfE586zPfVaxEXOlo…/viewform

Image may contain: 7 people, people smiling, people sitting and indoor

Шановні колеги! Завтра, 28 жовтня о 17.00, в Києві відбудеться відкриття виставка до роковин трагедії Бабиного Яру (1941–2017) - «Геноцид проти ромів – пам’ятай, аби протистояти».

Місце проведення виставки: Академічний музично-драматичний циганський театр «Романс» (Київ, проспект Перемоги, 38).

Вхід на виставку вільний!

...

Робочі години виставки: вівторок – неділя, з 14:00 до 19:00.
Для групових відвідин прохання заздалегідь узгодити візит групи за телефоном: +38 044 277 87 97

See More

Від завтра, 28 вересня і по 15 листопада в Києві проходитиме виставка до роковин трагедії Бабиного Яру (1941–2017) - «Геноцид проти ромів – пам’ятай, аби проти...стояти».

Місце проведення виставки: Академічний музично-драматичний циганський театр «Романс» (Київ, проспект Перемоги, 38).

Виставка підготована в межах проекту з документування історій свідків депортації ромів на південь України з Румунії, Бессарабії та Буковини. Записом спогадів займалась група молоді з України, Молдови, Німеччини та Румунії.

Виставка поєднує два аспекти: висвітлення трагічної для ромського народу історії й сьогоднішнє становище ромських громад в країнах, які беруть участь в проекті.

Вхід на виставку вільний!

Робочі години виставки: вівторок – неділя, з 14:00 до 19:00.

Для групових відвідин прохання заздалегідь узгодити візит групи за телефоном: +38 044 277 87 97

#культура #виставка #фондВідродження #театрРоманс #роми #геноцид

See More
В Києві відкривається виставка «Геноцид проти ромів – пам’ятай, аби протистояти» 27 вересня 2017 До переліку новин З 28 жовсня по 15 листопада в Києві проходитиме виставка до роковин трагедії Бабиного Яру (1941–2017) - «Геноцид проти ромів – пам’ятай, аби протистояти». Організатори виставки: Громадс...
irf.ua

Дорогі учасники Форуму, пропонуємо вашій увазі оголошення про конкурс Молодіжних інновацій. За цим посиланням https://uinn.org.ua/ пропонуємо ознайомитися із умовами конкурсу, номінаціями, на якій ви можете податися й подумати над потенциальними союзнаками (парнерами), з якими можна поспівпрацювати, придумати й реалізувати свої ідеї на тему прав людини. Це хороша нагода виразити себе, свою громадську позицію й, що дуже важливо, залучитися до широкго правозахисного й олодіжного кола активістів.

Історія у виданні Про Захід, талановитої Лариса Романюк про Viktor Chovka і його навчання в Центрально-Європейському університеті в Будапешті й ромську програму "Романо Джівіпен" на телеканалі "Тиса-1".

#thanksREF #thanks4support #REF #IRF #REFscholaship #фондВідродження

З кожним роком все більше українських ромів подать заявки до ...
prozahid.com

#thankREF #thanks4support від Olga Zhmurko, директорки Ромської програмної ініціативи #фондВідродження

#REF #IRF #REFscholarship

Image may contain: 3 people, people sitting, table and indoor
Image may contain: 9 people, people sitting
Image may contain: 1 person, standing and indoor
Olga Zhmurko added 3 new photos — with Julian Kondur and 3 others.

Щорічна конференція REF SP - LHP - Alumni and Beneficiary Network "Освіта і громадський активізм: на шляху до професійної кар'єри" розпочалась. Цьогоріч захід в...ідбувається в Україні й об'єднує навколо себе більше 50 стипендіатів, випускників стипендійної програми "Право і гуманітарні дисципліни" з Молдови, Росії, України. Учасники - студенти, ромська молодь, яка отримує освіту за підтримки Ромського Освітнього Фонду (Roma Education Fund). Підтримка стипендіатів включає в себе й професійну орієнтацію, розвиток лідерських якостей, зокрема, відповідального лідерства, додаткового навчання іноземним мовам, пвдтримки громадських ініціатив у громадах.
Власне, підбиття проміжних підсумків, дискусія щодо громадського активізму, внеску молоді у розвиток ромських громад, професійний розвиток.
-Чи можна бути "дипломованим" громадським активістом?
- Чи потрібно для роботи в громаді бути освіченим?
- Правозахисники - ними можуть бути лише юристи?
Дискусія довкола цих питань виникла гаряча. Попри різні погляди на "портрет" ідеального громадського діяча учасники зійшлись в одному: якісна освіта допоможе бути громадським активістом на якісно новому рівні. Насправді, захищати права можуть і неписьменні (Sasha Delemenchuk про досвід Кенійських правозахисників у відстоюванні своїх майнових прав); але конкурентним і ефективним у цій сфері людину робить освіта, небайдужість і бажання допомогти. Це може стати професією, бути хобі чи способом життя. Вибір за людиною.
Ромський Освітній Фонд робить унікальну річ - він згуртовує і розвиває людський потенціал, зокрема, ромської національної меншини. І результатом його роботи в регіоні є 460 випускників, які отримали професію, стали чи стають успішними, залученими до соціальних і політичних подій у своїх країнах.
В Україні випускники і діючі стипендіати давно і міцно стали партнерами Ромської Програмної Ініціативи Міжнародний фонд "Відродження". Ми співпрацюємо з ними у культурницькій, освітній, правозахисній сфері; докладаємось щороку до надання мікро-грантової підтримки і навчання іноземним мовам в межах Меморандуму з РОФ; і щиро дякуємо РОФ, Фонду Foundation Remembrance, Responsibility and Future за постійну підтримку стипендійної програми і, звичайно, її неперевершеним учасникам - ромським студентам, які прагнуть позитивних змін доя себе і для громад
#thankREF #thanks4support #REF #IRF #REFscholarship #фондВідродження

See More

Розпочинається щорічна конференція стипендіатів і випускників програми "Юриспруденція і гуманітарні науки" Ромського освітнього фонду. Цьогорічна тема: "#Освіта і громадський #активізм: на шляху до професійної кар'єри". Конференція триватиме наступні 3 дні.

#thanksref #thanks4support #ref #irf #refschoolarship #фондВідродження

Image may contain: 3 people, people sitting and indoor
Міжнародний фонд "Відродження" is with Serhiy Ponomaryov and Olga Zhmurko at Premier Hotel Rus.

Прямо зараз в Києві розпочинається щорічна конференція стипендіатів і випускників програми "Юриспруденція і гуманітарні науки" Ромського освітнього фонду. Цього...річна тема: "#Освіта і громадський #активізм: на шляху до професійної кар'єри".

Olga Zhmurko, директорка Ромської програмної ініціативи #фондВідродження у вітальному слові наголошує: " Ми раді тому, що фонд підтримує розвитом вищої освіти для представників ромських громад в Україні. Всім нам слід пам'ятати, що освіта - це перш за все відповідальність. Саме ця відповідальність і стає рушієв громадського активізму".

#thanksref #thanks4support #ref #irf #refschoolarship

See More

Друзі! Завтра, 15-го червня - дедлайн Всеукраїнського учнівського та студентського конкурсу есе «Шляхи порозуміння».

Переможці будуть відзначені цінними призами. Більше інформації за посиланням.

В рамках проекту «Думайдан-2017: гуртуймося біля шатра порозуміння» оголошується Всеукраїнський учнівський та студентський конкурс есе «Шляхи порозуміння»
irf.ua

І, нарешті, трохи приємного на згадку про Форум...

P.S. Воспоминания нахлынут
На берег памяти волной.
Меня в свои объятья примут... " (Владимир Гаршин).

...

До чого це я з цим віршем? А, власне, сподіваюся, що це відео не тільки нагадає вам про приємні моменти, але й наснажить заповнити опитувальник з мого попереднього поста, і... гайда спільно планувати наступний форум!

See More
And, finally, a little pleasant in memory of the forum... P.S. memories nahlynut To the shore of memory wave. I will be taken into my arms... " (Vladimir Garshin). What am I going to do with this? Oh, actually, I hope this video doesn't only tell you about nice moments, but also nasnažitʹ fill the opituvalʹnik from my previous post, and... Aida jointly plan the next forum! :)
Translated
It looks like you may be having problems playing this video. If so, please try restarting your browser.
Close
1K Views

Пройшло майже півтора місяці з часу завершення цьогорічного Форуму ромської молоді "600 років свободи". Ми сподіваємося, що за цей час ви не тільки зберігли ті позитивні емоції та креативні ідеї, якими збагатилися на форумі, але й мали змогу критично осмислити його результати, подумати над тим, що вдалося, а що можна було б покращити, сформувати своє бачення того, яким Форум ромської молоді має бути або стати, а також визначити свою роль у реалізації цієї або подібних ініціат...ив у подальшому.

Зараз ми просимо вас поділитися з нами своїми думками, дати зворотній зв'язок, заповниши коротку, але дуже важливу анкету (https://goo.gl/forms/I7dtrpWq8dPo8rBm2). Пам'ятаючи і цінуючи принцип "нічого для нас без нас", який ми неодноразово проговорювали на самому форумі, анкета зорієнтована переважно на майбутнє. Зокрема вона має на меті визначити, наскільки ви самі, як молоді ромські активісти, готові самоорганізуватися та спільно взятися за підготовку наступного форуму або аналогічних заходів, і що вам може бути для цього потрібно.

Ми просимо вас заповнити анкету до 30 травня. Після цієї дати ми обов'язково поділимося з вами результатами анкетування та проговоримо можливості подальшої співпраці.

See More