Photos
Reviews
4.7
6 Reviews
Tell people what you think
Videos
Bodovací kleště - ukázka funkčnosti
1
Posts

Autodiager AD100 máme v nabídce ji dlouho, ale díky vstřícnosti výrobce Vám můžeme tento diagnostický přístroj nabídnout v lepší, akční ceně. Info na 553 810 400, nyní čekáme na zboží od výrobce. https://www.youtube.com/watch?v=hBN-PXzQnI0

Autodiager Ad100 is on the menu for a long time, but thanks to the of Manufacturer, we can offer you this diagnostic device in a better, action price. Info at 553 810 400, we are now waiting for the goods from the manufacturer. https://www.youtube.com/watch?v=hBN-PXzQnI0
Translated
No automatic alt text available.
It looks like you may be having problems playing this video. If so, please try restarting your browser.
Close
32 Views
Posts

Bodovací keště v akci.... 4199,- bez DPH (5081,- s DPH). K dodání ihned.

ADS Autoprofil shared their post.
ADS Autoprofil

Hledáme pro naší firmu zaměstnance na pozici fakturant/ka, na vedlejší pracovní poměr, nebo na dohodu o provedené práci. Jedná se o fakturaci námi prodávaného z...boží, balení zboží, popř. rozvoz zboží na spedice. Pracovní doba je od 16.30 do 20.30 na provozovně v Havířově. Požadujeme základní znalosti práce s PC, základy účetnictví, řidičský průkaz skupiny B.
Nabízíme páci v klidném kolektivu, dobré finanční ohodnoceni. Nástup možný ihned, Do práce vás zaškolíme a vše vás naučíme. Prosím o sdílení.
Kontakt:
Lukáš Hanzlík
ADS Autoprofil Morava s.r.o.
775 550 770

See More

Hledáme pro naší firmu zaměstnance na pozici fakturant/ka, na vedlejší pracovní poměr, nebo na dohodu o provedené práci. Jedná se o fakturaci námi prodávaného zboží, balení zboží, popř. rozvoz zboží na spedice. Pracovní doba je od 16.30 do 20.30 na provozovně v Havířově. Požadujeme základní znalosti práce s PC, základy účetnictví, řidičský průkaz skupiny B.
Nabízíme páci v klidném kolektivu, dobré finanční ohodnoceni. Nástup možný ihned, Do práce vás zaškolíme a vše vás naučí...me. Prosím o sdílení.
Kontakt:
Lukáš Hanzlík
ADS Autoprofil Morava s.r.o.
775 550 770

See More
Americké úřady vyšetřují, jakou roli sehrál německý dodavatel automobilových součástek Robert Bosch při falšování testů emisí u naftových aut v koncernu Volkswagen. Agentuře Reuters to řekly zdroje obeznámené se situací.
novinky.cz
Image may contain: 2 people, people standing, shoes and outdoor
Petr Fulín

Dnes večer bude od 20.00 na ČT1 vysílán pořad Kousek nebe, jehož součástí bude i příběh čtrnáctiletého Víti Schneidera. Mladý fanoušek už pět let bojuje s rakov...inou a jeho snem byla jízda v závodním voze s profesionálním jezdcem. Fulda tento sen pomohl Víťovi splnit na konci března na mosteckém okruhu. Dívejte se!

See More

Petr Fulín ještě před startem nové sezony Evropského poháru cestovních vozů poskytl obsáhlý rozhovor časopisu Téma.
V aktuálním vydání tak můžete najít povídání o Fuldově dosavadní motoristické kariéře, která o víkendu vstoupí do další fáze účastí v kategorii Single Make Trophy. Rozhovor vedl Lubor Černohlávek.

Image may contain: 1 person
Image may contain: 2 people
Image may contain: 3 people, text
Petr Fulín added 3 new photos to the album: Rozhovor pro časopis Téma.
Autoelektrika - startéry, alternátory, dynama, A/C kompresory a všechny ND
www.autoprofil.cz
Most – Mostecký autodrom bylo dnes útočištěm štábu České televize, která tu natáčela jeden z příběhů pro pořad Kousek nebe. Čtrnáctiletý Víťa Schneider, jenž už pět let bojuje s rakovinou, si tu splnil sen – svezl ho český automobilový závodník Petr Fulín.
m.denik.cz
Autoelektrika - startéry, alternátory, dynama, A/C kompresory a všechny ND
www.autoprofil.cz

Máte nás rádi. Děkujeme!

Image may contain: food
Autoelektrika - startéry, alternátory, dynama, A/C kompresory a všechny ND
www.autoprofil.cz
Autoelektrika - startéry, alternátory, dynama, A/C kompresory a všechny ND
www.autoprofil.cz