Photos
Posts

21 mart Dünya Down Sendromluları Farkındalık Günü vesilesiyle Hastanemiz Veri Hazırlama ve Kontrol İşletmeni , Kendisi de aynı zamanda Down Sendromlu olan Memurumuz Ayşeğül KARA ile bir araya gelerek kendisine çiçek takdimi ve pasta kesimi yapılmıştır.

Image may contain: 1 person, smiling
Image may contain: 11 people, people smiling, people standing, suit and indoor
Image may contain: 2 people, people smiling, people standing and indoor
Posts

Sağlığımızı Emanet Ettiğimiz Tüm Sağlık Çalışanlarımızın
14 MART Tıp Bayramı Kutlu Olsun..

Image may contain: one or more people

8 Mart Dünya Kadınlar Gününüz Kutlu Olsun...

Image may contain: text

Adana il sağlık müdürlüğü bünyesinde Dr. Ekrem Tok Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Hastanesinin düzenlediği 21-26 Mart Orman Haftası münasebetiyle SAĞLIKLI YAŞAM temalı ‘’Doğada İzin Kalsın’’ Sloganı ile etkinlik düzenlendi.
Hastanenin bünyesinde faaliyet gösteren Çukurova ve Sarıçam TRSM (Toplum Ruh Sağlığı Merkezleri) üyeleri ,yatarak tedavi gören hastalarımız ve personellerimizin beraber hazır bulunduğu hatıra ormanı etkinliğimizde Orman bölge müdürlüğünün ormanına 150 f...idan dikildi.
‘’Gelecek nesillere daha temiz bir dünya ve yaşanabilir bir çevre bırakmak için yeşili korumalıyız ve çoğaltmalıyız denirken, sahip olduğumuz ormanlarımızı korumalı, vatanımıza yenilerini kazandırmalıyız vurgusu‘’ yapıldı.
Hastalarımızın yoğun ilgi gösterdiği programda, hastane başhekimimiz Uz Dr Dilek ALTUN VARMIŞ Ergoterapi yönteminin psikiyatrik rahatsızlıkların tedavisindeki öneminden söz etti. Bu terapi ile kişilerin günlük yaşam aktivitelerinin kendi başlarına yerine getirmeleri hedeflenmekte olup kişinin ihtiyacı doğrultusunda motor becerilerinin yeniden kazanılması amaçlanmaktadır. Hastanemiz olarak bu konulara çok önem veriyoruz şeklinde ifadelerde bulunuldu.
Sağlıklı Yaşam temalı programımız Adana İl Sağlık Müdürlüğü Acil Sağlık Hizmetleri Başkanı Dr .Adnan ATILGAN , Kamu Hastaneleri Hizmetleri Başkan Yardımcısı Gülender TÜLÜ , Başhekimimiz Uzm.Dr.Dilek ALTUN VARMIŞ , Hastane yöneticilerimiz ve hastane personellerimizin katılımıyla gerçekleştirildi.

See More

Hastanemiz Başhekimi Uzm.Dr.Dilek ALTUN VARMIŞ , Yöneticilerimiz ve Tüm Hastane Çalışanlarımız olarak Kozan İlçemizde Sağlık Personellerimize Yapılan Şiddeti Kınıyoruz.

Image may contain: 13 people, people smiling, suit and indoor
Image may contain: 2 people, indoor
Adana Dr.Ekrem Tok Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Hastanesi

HASTANEMİZDE PERSONELLERİMİZİNDE KATKILARI İLE 07 ŞUBAT 2018 ÇARŞAMBA GÜNÜN 09:30-17:00 SAATLERİ ARASINDA KIZILAY KAN BAĞIŞI ETKİNLİĞİ DÜZENLENMEKTEDİR.

HASTANEMİZDE PERSONELLERİMİZİNDE KATKILARI İLE 07 ŞUBAT 2018 ÇARŞAMBA GÜNÜN 09:30-17:00 SAATLERİ ARASINDA KIZILAY KAN BAĞIŞI ETKİNLİĞİ DÜZENLENMEKTEDİR.

Image may contain: 2 people, indoor

Adana Dr.Ekrem Tok Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Hastanesi Olarak ;
Hastane Yöneticilerimize Yeni Görev Yerlerinde Başarılar Dileriz...

Image may contain: 11 people, people smiling, people sitting, people standing and indoor
Bolu İli Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreterliğine bağlı İzzet Baysal Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Eğitim ve Araştırma Hastanesi kendi bünyesinde yeni bir uygulamaya imza atıyor.
boluyankihaber.com