Photos
Videos
Alternative Fashion Show - SILVERRR CRAFTWORKS - Toruń, 10.10....
14
Tym razem prezentujemy film z pokazu Lady Sariel! ;)
3
1
Posts

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z pokazu, który odbył się 7 października w Hybrydach. Zdjęcia wykonał AG Camera Tales. Dziękujemy!
https://www.facebook.com/pg/AG.CameraTales/photos/?tab=album&album_id=1769609249747322

We invite you to watch the photo gallery from the show held on 7 October in hybrids. Photos made by AG Camera Tales. Thank you! https://www.facebook.com/pg/AG.CameraTales/photos/?tab=album&album_id=1769609249747322
Translated
AG Camera Tales added 97 new photos from November 24, 2017 to the album: Alternative Fashion Show - Fantastyczna Edycja Warszawska — with Darika DarkPrincess Głowińska and 7 others at Hybrydy.

Po długim okresie bycia offline wrzucam zaległą galerię z pokazu mody Alternative Fashion Show w klubie Hybrydy!
Ująłem każdą jedną kreację każdej kolekcji Miłego oglądania!

Na naszym kanale youtube pojawiło się kolejne nagranie z warszawskiego pokazu! Tym razem kolekcja Doniatelli Senkace.
Kto z Was był na Warszawskich Targach Fantastyki? Co się Wam najbardziej podobało?
https://youtu.be/lCWtPKCywHc

Kolejną kolekcją, którą mamy przyjemność przedstawić z pokazu w Warszawie są projekty Dominiki Sęk. Dominika pochodzi ze Śląska, jest artystką, projektantką ...
youtube.com
Posts

Kochani ! Jest już do obejrzenia film , w którym prezentujemy kolekcję Gotwear podczas Warszawskie Targi Fantastyki 2017 , miejsce w którym odbył się Alternative Fashion Show - Fantastyczna Edycja Warszawska to klub Hybrydy Zachęcam serdecznie do obejrzenia materiału

My dears! There is already a video in which we present the @[194618217225201:274:Gotwear] collection during @[149318018952190:844:Warszawskie Targi Fantastyki 2017], the place where @[271051756735153:844:Alternative Fashion Show-Fantastyczna Edycja Warszawska] is @[387151292817:274:Hybrydy] :) I encourage you to watch the material <3
Translated
It looks like you may be having problems playing this video. If so, please try restarting your browser.
Close
914 Views
Gotwear

Mam przyjemność zaprezentować videorelację z pokazu mody Alternative Fashion Show który odbył się dnia 07.10.2017 w ramach Warszawskie Targi Fantastyki w lokalu Hybrydy. Jeśli ktoś nie mógł nas odwiedzić - jest okazja zobaczyć nagranie przygotowane przez Amadeusz Andrzejewski. Zapraszam.

Alternative Fashion Show updated their cover photo.

Zdjęcie wykonane przez Photo Passion - Grzegorz Wielicki podczas pokazu mody Alternative Fashion Show - Fantastyczna Edycja Warszawska, który odbył się 7 października 2017 w klubie Hybrydy - w ramach Warszawskich Targów Fantastyki.

Image may contain: 16 people, people smiling, people standing and indoor

Bardzo serdecznie dziękujemy Wam za obecność podczas pokazu "Alternative Fashion Show - Fantastyczna edycja Warszawska", który odbył się dnia 7 października 2017 r. w ramach Warszawskie Targi Fantastyki 2017 w clubie Hybrydy.
Przebieg wydarzenia oceniamy wysoko, nie wydarzyło się nic, co mogłoby zakłócić dobrą zabawę, wszyscy spisali się na medal i w związku z tym chcemy dzisiaj serdecznie podziękować wszystkim, którzy zasłużyli na wdzięczność i uznanie.

Konrad Smok Maryańsk...

Continue Reading
Image may contain: 12 people, people smiling, people standing

Pamiętacie jak było w maju?
Kto był?
https://youtu.be/3bpwNSICs8s

Remember how it was in may? Who was? https://youtu.be/3bpwNSICs8s
Translated

PIerwszy raz Alternative Fashion Show opuszcza granice rodzimego Torunia, ale okazja jest wyjątkowa - zaproszono nas na Warszawskie Targi Fantastyki 2017.

Pokaz odbędzie się 07.10.2017 r. w klubie Hybrydy przy ul. Złotej 7/9.

Podczas pokazu zobaczycie kolekcje 8 projektantów i spotkacie modelki i modeli alternatywnych, ale to nie wszystko. Muzykę na żywo zapewni Łukasz Szmulka - DJ, z którym współpracujemy po raz pierwszy, natomiast wydarzenie poprowadzi Roch Siemianowski - a...ktor i znany lektor audiobooków.

Na wybiegu nie zabraknie nowości, a stoiska niektórych projektantów wraz z ofertą handlową znajdziecie tuż za rogiem - na Targach - w Domu Towarowym Bracia Jabłkowscy (ul. Bracka 25).

Wstęp na pokaz jest bezpłatny dla posiadaczy biletów na Targi. Bilety (w systemie Pay What You Want - Płać Ile Chcesz) dostępne są w przedsprzedaży tu:
https://targifantastyki.pl/4-bilety/kup-wejsciowke/
oraz będą dostępne w dniu wydarzenia w kasie Targów.

ZAPRASZAMY.

See More
OCT7
Sat 1:00 PM UTC+02HybrydyWarsaw, Poland
204 people interested

Ktokolwiek był na naszym pokazie, ten na pewno zapamiętał tych panów! Jest okazja znowu usłyszeć fenomenalną TheCompressJah w akcji. Najbliższa sobota - Toruń - godz. 20:00 - Ruiny Zamku Krzyżackiego.
ZAPRASZAMY!

Whoever was at our show, he sure remembered these gentlemen! There's an opportunity to hear phenomenal thecompressjah in action again. Next Saturday - toruń - 20:00 pm - ruins of castle castle. Welcome!
Translated
AUG26
Sat 8:00 PM UTC+02Centrum Kultury Zamek Krzyżacki w ToruniuTorun, Poland
97 people interested

Podobała się Wam nasza pokazowa oprawa muzyczna? Już w tę sobotę Filip i Karol z Thecompressjah zapraszają na livestream z letnim klimatem dnb! Spotkajmy się przy dobrej muzyce!

Image may contain: text
Thecompressjah

Już w tą Sobotę 05. sierpnia zapraszamy od godz. 19 Dekompressja na żywo! Tylko letni klimat dnb ! Zapraszamy !!! 💗👍👊🤜🤛🖖

Już w najblizszy piątek podczas Comiccon w Nadarzynie będziecie mogli podziwiać kolejną porcję alternatywnej sztuki. W pokazie mody udział wezmą znani Wam już projektanci, modelki i modele. Nie zabraknie również nowych twarzy. Zapraszamy!

You'll be able to admire another portion of alternative art. In the fashion show, you will be seen by designers, models and models. There won't be any new faces. Welcome!
Translated
JUN2
Fri 4:00 PM UTC+02Ptak Warsaw ExpoNadarzyn, Poland
179 people interested

Po pokazie mody alternatywnej, który odbył się 13 maja br. z lokalu Skajłej "zbiegł" mały wypchany ptaszek, podobny do kiwi.

Jako nielot, po kilku drinkach zapewne zechciał zrobić nam dowcip i oddalił się z miejsca, w którym był dotychczas, jednak podejrzewamy że w zdarzeniu musiały brać udział osoby trzecie.

Artysta - Tomasz Cebo - gospodarz lokalu, bardzo się o niego martwi, ponieważ ptaszek nie umie latać, i pomimo, że jest mały, jest bardzo ważny dla Tomka. Został mu ofi...arowany w prezencie i stanowi pamiątkę o wysokiej wartości sentymentalnej.

Ktokolwiek widział ciekawskiego uciekiniera - proszony jest o skierowanie go pod nasz adres. Jeśli widzieliście go w innym lokalu, mieszkaniu, samochodzie, bagażu - gdziekolwiek - skierujcie go do nas.

Nie interesuje nas czemu się oddalił i w czyim towarzystwie się błąka, pragniemy go jedynie odzyskać.

Drogi znalazco, ulituj się nad biednym nielotem i odeślij go anonimowo na adres:

STOWARZYSZENIE TWÓRCÓW ALTERNATYWNYCH "UNICAT", ul. Wyszyńskiego 2 b / 21, 87-100 Toruń.
Bardzo czekamy na niego.

Opis ptaszka: ptaszek jest naturalny, wypchany, szaro-brązowy, podobny do kiwi, malutki - ma około 16 cm "wzrostu".

See More
MAY29
May 29, 2017 - Jun 12, 2017SkajłejTorun, Poland
6 people went

Tak wyglądał pokaz mody AFS 2017 widziany Okiem Kruka
Dziękujemy za nadesłane zdjęcia!
https://www.facebook.com/pg/okiem.kruka/photos/?tab=album&album_id=1493357920729367

facebook.com

Zapraszamy do odwiedzenia galerii zdjęć prosto Spod Kopca!
Mateusz Kosowicz - dziękujemy!
http://spodkopca.pl/alternative-fashion-show-2017/

W minioną sobotę odbyła się czwarta edycja pokazów mody alternatywnej Alternative Fashion Show. Po raz pierwszy za wybieg posłużyła odnowiona hala toruńskiego dworca PKP. /fot. Mateusz ...
spodkopca.pl

Uwaga Uwaga!
Po sobotnim afterparty z lokalu Skajłej zbiegł mały wypchany ptaszek podobny do kiwi.
Jako nielot, po kilku drinkach zapewne zechciał zrobić dowcip swojemu opiekunowi i oddalił się z miejsca, w którym był dotychczas, czyli koło toalet.
Tomasz Cebo bardzo się o niego martwi, ponieważ ptaszek nie umie latać, i pomimo, że jest mały, jest bardzo ważny dla Tomka. Został ofiarowany w prezencie i stanowi pamiątkę o wysokiej wartości sentymentalnej.
Ktokolwiek widział c...iekawskiego uciekiniera - bardzo proszony jest o skierowanie go pod nasz adres. Nie interesuje nas czemu się oddalił i w czyim towarzystwie się błąka, pragniemy go jedynie odzyskać.
Drogi znalazco, ulituj się nad biednym nielotem i odeślij go anonimowo na adres:
STOWARZYSZENIE TWÓRCÓW ALTERNATYWNYCH "UNICAT", ul. Wyszyńskiego 2 b / 21, 87-100 Toruń.
Bardzo czekamy na niego.
Opis ptaszka: ptaszek jest naturalny, wypchany, szaro-brązowy, podobny do kiwi, malutki - ma około 16 cm wzrostu.
https://www.medianauka.pl/…/gra…/ptaki/big/kiwi-brunatny.jpg

See More
medianauka.pl

Dziś będzie baaaardzo długi post, bo długa jest lista podziękowań dla osób, które włożyły trud i wysiłek w przebieg tegorocznej edycji Alternative Fashion Show! Mimo tego polecam Wam cierpliwie doczytać do końca, by zobaczyć jak wiele osób w tym uczestniczy i jak różne talenty z rozmaitych dziedzin łączą się, by stworzyć coś niezwykłego!
Pisać będę w imieniu nie tylko własnym, bo wydaje mi się, że wyrażam to, co chcieliby powiedzieć wszyscy uczestnicy pokazu.
Kochani
Zebra...

Continue Reading
4.bp.blogspot.com