Photos
Videos
I.Uluslararası Antalya Gitar Festivali
1
Posts

13 Aralıkta dünyada ünlü gitarist Ahmet Kanneci Turk Amerikan Derneginde...

AHMET KANNECİ RESİM SERGİSİ VE KONSERİ
clientlink.directiq.com

Prof. Dr. Ahmet Kanneci annesini kaybetmiştir. Cenazesi 23 Haziran 2017 Cuma günü Ankara Kocatepe Camii'nde öğle namazına müteakip kılınacak cenaze namazının ardından Karşıyaka Mezarlığı'na defnedilecektir.
Baş sağlığı dileklerimizle...

Posts

Ünlü Japon sanatçı Harumi Nakajima ilk defa Türkiye’de, Ankara’da müzik severler ile buluşuyor. 12 Mayıs 2017 Cuma günü saat 20.00’da Türk Japon Vakfı Kültür Merkezi’nde.

May 12, 2017 8:00 PM UTC+03 · Türk Japon Vakfı Kültür Merkezi
biletinial.com

"İlk konserimi vereli 40 yıl olmuş"
"Sanata çok ciddi bir saygım vardı. Hep etrafından dolanırdım, içine girmeye korkardım. Tabi yıllar sonra içine girmek diye... birşey yok içindekini dışarı çıkarmak diye birşey varmış, sanat oymuş"

Ahmet Kanneci TRT Radyo 3 Eskiden Yeniye programı konuğuydu. Bu güzel sohbeti kaçırdım diye üzülenleri bir adım öne alalım 👍👇

http://radyo.trt.net.tr/podCast.aspx…

See More
TRT Radyo Dairesi Başkanlığı
radyo.trt.net.tr

Ünlü Japon sanatçı Harumi Nakajima ilk defa Türkiye’de, Ankara’da müzik severler ile buluşuyor. 12 Mayıs 2017 Cuma günü saat 20.00’da Türk Japon Vakfı Kültür Merkezi’nde.

Biletler: www.biletinial.com

Harumi Nakajima

...

Harumi Nakajima Tokyo’da dünyaya geldi. New York’taki Westchester Müzik Konservatuvarı’nda okudu. Kariyeri boyunca “Uluslararası Andres Segovia Gitar Yarışması” dahil pek çok ödül kazandı.Sanatçının ilk CD’si olan “Chaconne to Chant Song” Şubat 2016’da Roland Dyens’in güçlü tavsiyeleri ile çıktı. Japonya’nın en tanınmış müzik dergileri tarafından tavsiye edildi ve büyük bir üne kavuştu. Nakajima halen daha Japonya Gitar Orkestraları Derneği’nin yöneticiliğini ve Japonya-İspanya Gitar Derneği’nin başkanlığı görevini yürütmektedir.

See More
Image may contain: one or more people and text

Hacettepe Üniversitesi Gitar Orkestrası (HÜGO) Başkent Müzikevi'nin katkıları ile bu kez Serebal Palsili çocuklar için çalacak. Sen de bir bilet al, çocukların eğitimine katkın olsun #hügosercevicincalıyor #hügoegitimicincalıyor

Ahmet Kanneci

Ankaralılar müjde!
ODTÜsanat18 etkinlikleri kapsamında Ahmet Kanneci 17 Mart 2017 Cuma Saat 20.00'de ODTÜ KKM'de...biletler biletix'de...
Duymayan kalmasın!

Hacettepe Üniversitesi Ankara Devlet Konservatuvarı tarafından düzenlenen 3. Gitar Yarışması, 22-25 Kasım 2016 tarihleri arasında gerçekleştirilecektir.

Başvurular 28 Eylül 2016 tarihine kadar uzatılmıştır.

Katılım koşulları için: https://www.facebook.com/ulusalgitaryarismasi/...
SU Organizasyon: 0312 468 68 08

See More
Ulusal Gitar Yarışması's photo.
Ulusal Gitar Yarışması
279 Likes
Image may contain: 14 people, people smiling, people standing and text
TAD-Merkez-TAA

Gitar severler için Türk Amerikan Derneği'nde kaçırılmayacak bir konser daha! Hacettepe Üniversitesi Gitar Orkestrası (HÜGO) 18 Nisan gunu sahne alıyor!

SU Event Management

Ahmet Kanneci 17 Mart 2016 Perşembe günü saat 20.00'de TRT Radyo 3'de yayınlanacak "Misafirimiz Var" adlı programın konuğu oluyor. Erimtan Müzesi'nde verdiği konserden parçalara yer verilecek olan programda, Kanneci parçaların hikayelerini de dinleyiciler ile paylaşacak.

Ahmet Kanneci, "Müze'de Müzik - Salı Konserleri" etkinlikleri kapsamında 19 Ocak'ta Erimtan Müzesi Konser Salonu'nda sahne alacak.

Ahmet Kanneci, 'Müze'de Müzik - Salı Konserleri' etkinlikleri kapsamında 19 Ocak'ta Erimtan Müzesi Konser Salonu'nda sahen alacak.Ahmet Kanneci: Klasik gitarAhmet Kanneci, 15 yaşındayken Aloria Diaz'ı dinleyerek gitar müziğine tutuldu ve normal eğitiminin yanısıra, bu alanda da çalışmaya başladı....
biletix.com