Photos
Reviews
4.6
8,658 Reviews
Tell people what you think
Tarja Malmström
· December 31, 2017
Not good � money is taken but it does not get the value �
Masoud Farshchi
· March 10, 2017
I don't speak Albanian. But the expression of the singer is so strong that I feel I can get the message, the pain, the eagerness for emancipation.
This is really a great work.
Agha Faizan
· April 5, 2017
Came across some amazing Albanian songs through you. Thanks a lot :)
Gheorghe Pana
· August 14, 2017
Jean Artist Vip
Orhan Öztürk
· June 1, 2016
very good awsome ;)
Eduard Simoni
· November 23, 2017
ArkivaShqip mbreteresha e ballkanit jeni me te miret
Esat Islami
· January 21, 2018
Shum mire veq perpara gjitha te mirat Shqiptari ;)
Arber Ardi Daniljo Metushi
· March 8, 2018
�������������������������
Vàłđęť Đjàłì
· February 11, 2018
Ju lum jeni njesha ��������������������
Bioleta Beso
· December 22, 2017
Shume te bukura kenget me pelqejne
Rozeta Cerriku
· February 26, 2018
m & 7 ) @6(@! u ?g j k m��
Spartak Berisha
· September 1, 2017
Jeni ma tmiret respekt per adm...Jeni faqe super vazhdoni keshtu
Lami Cari
· October 17, 2017
Rrespekt per punen e juaj se e beni i meritoni 5 yje
Merki Buduri
· November 27, 2017
sukese jeni ndër më të mirët
Albina Krasniqi
· September 29, 2017
Une mendoj vertet shum mahnitese te bukura keto video keshtu duhet t
e vazhdojn keta artist
Samir Ahmeti
· September 26, 2017
ALDOR NINI ta qifshim gjith shqiptart grujen , e din ti pse :D
Niko Papa
· August 5, 2017
Tituj provokues. Gjynah që ndiqni këtë metodë të ulët për të tërhequr lexues banal.
Videos
Noizy - Mbreteresha ime
237
Free Mc's - Nene qe me rrite
157
2
Noizy ft. Rimz - No drama
69
Posts

Arben Dibrani Benito - Pi e thej per dashni
https://www.youtube.com/watch?v=xEbAJY1Z9q0

It looks like you may be having problems playing this video. If so, please try restarting your browser.
Close
1.1K Views

Ingrit Gjoni ft. Gjeto Luca - Fustani Pika Pika
https://www.youtube.com/watch?v=g8pP7U8_UsA

It looks like you may be having problems playing this video. If so, please try restarting your browser.
Close
230 Views
Posts

I urojme Ences suksese ne projektin e saj me te ri! Gjithashtu ju sygjerojme qe ta degjoni hitin e rradhes nga Enca:

Enca - Dua
https://www.youtube.com/watch?v=Nc75Johk9Q8

It looks like you may be having problems playing this video. If so, please try restarting your browser.
Close
Posted by ArkivaShqip
1,135 Views
1.1K Views

NEWS: Një bombë e vërtetë...

http://news.arkiva.de/…/u-vu-ne-seder-tek-rudina-genta-gja…/

News: a real bomb... http://news.arkiva.de/2018/03/24/u-vu-ne-seder-tek-rudina-genta-gjalpi-i-nxjerr-te-gjitha-ne-palester/
Translated
U bë e famshme në një nga edicionet e fundit të ''Big brother'', por vazhdon të çudisë opinionin me zhvillimet e jetës së saj. Ajo para pak kohësh ishte e ftuar në emisionin e Rudinës ku u kritikua për kilet e tepërta, dhe duket se ajo është prekur në "sedër" duke filluar palestrë...
news.arkiva.de
It looks like you may be having problems playing this video. If so, please try restarting your browser.
Close
Posted by ArkivaShqip
28 Views
28 Views
It looks like you may be having problems playing this video. If so, please try restarting your browser.
Close
88 Views
It looks like you may be having problems playing this video. If so, please try restarting your browser.
Close
218 Views
Vetëm pak kohë më parë Rozana Radi i ka hyrë rrugës së biznesit. Bëhet fjalë për një dyqan veshjesh haute-couture, i pozicionuar në një ndër zonat më të mira të kryeqytetit. Dje në një nga punatat e emisionit "Boom", aktori i njohur Visjan Ukcenaj duket se i ka nxjerrë bojën keq...
news.arkiva.de

Samanta ft. Ermal Fejzullahu - Faj
https://www.youtube.com/watch?v=WbPoSOxBn6E

Samantha ft. Ermal fejzullahu - guilt https://www.youtube.com/watch?v=WbPoSOxBn6E
Translated
It looks like you may be having problems playing this video. If so, please try restarting your browser.
Close
280 Views
Enca më në fund ka publikuar projektin e fundit muzikor. Titulli i këngës se re është "Dua" dhe duket se fansat mezi e kanë pritur dhe kjo duket nga klikimet. Kishte javë që paralajmërohej ky projekt dhe këngëtarja seksi ka publikuar më herët në Instagram fragmente audio dhe video nga...
news.arkiva.de
It looks like you may be having problems playing this video. If so, please try restarting your browser.
Close
Posted by ArkivaShqip
219 Views
219 Views

Sabiani ft. Marseli - Krejt shqipet
https://www.youtube.com/watch?v=ws_VYzNKCiE

It looks like you may be having problems playing this video. If so, please try restarting your browser.
Close
251 Views

NEWS: Befason prezantuesi...

http://news.arkiva.de/…/prezantuesi-e-deklaron-live-ne-emi…/

News: surprise host... http://news.arkiva.de/2018/03/24/prezantuesi-e-deklaron-live-ne-emision-mund-te-behem-gay/
Translated
Nën prezantimin e Almeda Abazit dhe Rudi Hizmo, ka nisur mbrëmien e djeshme edicioni i 7 i “Dancing with the stars”. Hizmo në fillim bëri një deklaratë që tërhoqi shumë vëmendje. Almeda i kërkoi Rudit të prezantonte edhe 3 çiftet e mbetura teksa prezantuesi mori edhe një buqetë me...
news.arkiva.de

Blerina Braka & Liri Rasha - Le te tundet vendi
https://www.youtube.com/watch?v=xYJdnpcVXeg

Blerina Braka & Freedom Rasha - Let's move the country https://www.youtube.com/watch?v=xYJdnpcVXeg
Translated
It looks like you may be having problems playing this video. If so, please try restarting your browser.
Close
536 Views

Agon Amiga ft. Cozman - Prej Tirone
https://www.youtube.com/watch?v=aE5g_BcXsCU

It looks like you may be having problems playing this video. If so, please try restarting your browser.
Close
1K Views

NEWS: Eni Çobanin e zë mëngjesi mes borës

http://news.arkiva.de/…/e-ze-bora-qe-ne-pik-te-mengjesit-j…/

Juristja Eni Çobani, është edhe një nga zonjat që tregon shumë kujdes për veten dhe për look-un e saj në çdo dalje publike. Por duket se ky mëngjes juristen e ka gjetur mes borës. Një nga personazhet më të dashur të publikut shqiptar, ndodhet pikërisht në Prizren. E kënaqur nga ky...
news.arkiva.de