Photos
Posts

Dali byste si?

Would you like some?
Translated
It looks like you may be having problems playing this video. If so, please try restarting your browser.
Close
Tiffany Flanagan to Dragons

Just wanted to share a grooms cake I finished today. The book is cake and my dragon is rich Krispy treats. 😊

Máme zde poptávku od našeho příznivce:
Zdravím dobří lidé, mám takový dotaz. Nemá tu náhodou někdo na prodej moduly k Asterionu? Konkrétně Dálavy, Nemrtví a světlonoši.
Pokud ano můžete psát soukromou přímo mě Martin Holouš . Díky 🙂

Reviews
Asterion - svět pro RPG has no reviews yet.
Tell people what you think
Posts

Všem našim fanouškům, RPG hráčům a čtenářům našich knih přejeme úspěšný rok 2018. Děkujeme, že to s námi táhnete tak dlouho a doufáme, že nám zachováte přízeň, nejen, v tom roce nadcházejícím.

Hraní ve fantasy: Elfové

Další článek s ukázkovým představením fantasy rasy trochu jinak, tentokrát věnovaný elfům.

Elfové - tradiční fantasy rasa spojená s mag...ií, lesy, mystikou a nadčasovostí. Jak je pojmout, aby byli opravdu výjimeční a odlišní od lidí, a přitom stále naplňovali elfí archetyp? Ukázkové zpracování elfů a jejich pěti různých rodů.

...v prvním postu diskuse ( http://www.d20.cz/diskuze/prostredi-diskuze/52051.i1.html#i1 ) jsou pak dodatečné informace ke stylizaci elfů podle článku pro Asterion.

See More

Velká vánoční soutěž Světu mezi řádky. Najdete Asterion? Zasoutěžit si ale budete moci i o asterionské povídky. V soutěži jsou zařazeny také všechny tři antologie Her s příběhem - Zločin a trest, Ocel a krev a nejnovější Volání divočiny.

Image may contain: 3 people
Podporujeme české autory

🎄🎄
Od 9.12. přecházíme do 2. fáze soutěže s ohledem na blížící se svátky a předvánoční shon! Je to pro všechny, kteří se ještě nestihli zúčastnit! Co tedy sta...čí??
>> do komentářů napsat, o jaké knížky máte zájem (pokud o všechny, stačí napsat "všechny"- seznam knih 1url.cz/5t0A0)
>> klasicky příspěvek nasdílet (doporučujeme do veřejných skupin)
(Kdo vyplnil dotazník, je automaticky počítaný a účastnit se znovu nemusí!!!) Hodně štěstí! 🍀🍀🍀

See More
Martin Holouš to Asterion - svět pro RPG

KONKURZ
Ahoj. Jak někteří víte, nedávno jsme mluvili o tom, jaká je česká youtubové scéna chudá, co se týče dračího doupěte či DnD nebo jiných systémů. Proto js...me se rozhodli, že namísto stěžování si, jak to nefunguje, zkusíme tu scénu trochu rozhoupat.
Proto padl návrh, udělat v lednu jednu hru komplet na kameru s mikrofony tak, aby to mělo trochu úroveň, bylo všem rozumět a celkově byla vidět jedna celá hra. Jedno kratší dobrodružství od začátku, až do konce. O jaký systém se bude jednat zatím řešíme. Dračí doupě 1.6 to nejspíš nebude, protože Altar jej už nepodporuje a nevydává, tak proč bychom mu měli věnovat další úsilí. Rozhodli jsme proto hrát DnD 3,5e, popřípadě 5e.
Proč to tady ale píšu?
K tomuto projektu je třeba pár hráčů a to ne ledajakých. Ne každému je totiž příjemné mluvit před kamerami a ne každý si na to troufá. Navíc nemluvíme o hře přes SKYPE, ale o opravdovém face-to-face projektu, který nám dost pravděpodobně zabere až 2 dny. Bude možnost přespání zdarma.
Takže mě zajímá, zda by byl mezi vámi někdo, kdo by měl zájem v lednu 13.1. v sobotu, si s námi zahrát na kamery dobrodružsví? Příjezd možný už v pátek.
Jak jistě tušíte, není to jen tak a je nutné si vybrat hráče, kteří se umí vyjadřovat a umí se vžít do postavy, aby celý projekt měl vůbec nějaký smysl.
Proto bychom rádi, kdyby případný zájemce mohl natočit opravdu krátké video, ve kterém představí svou postavu a zaslal nám ho do zpráv (či do komentu, pokud se nestydí ) ) ať už formou přiloženého souboru (pokud je to krátké a malé) nebo jako odkaz na youtube či ulož.to... možností je plno.

See More

"Z dobrodružství dávno zavátém prachem. Nicméně jeden z příběhů, který považuji za opravdu srdcový. Tedy, všichni jsme si to velice užili a měli jsme kopu srand...y. Z příběhu vyplývající jde o domnělé zápisky barda, který hledal. Konec je zakončení, které již v jeho deníku nenaleznete. Fate (3e), Vypravěč (Dajrin), Tristam (já), Eldran, Sidalir (se svými typickými jmény)"

See More
Dostal jsem se na ten ostrov. Čekal jsem, až se setmí, abych nevystavoval na odiv své holé kosti nebo nevzbuzoval přílišnou pozornost svým zahalením. Avšak nemilá věc se mi stala, dvě postavy mířící z města projevily přílišný zájem o mou osobu, takže jsem musel nechat svého...
d20.cz

Lidé - základní rasa valné většiny fantasy světů. Co když jí popíšete trochu jinak? Tak, jako všechny ostatní, namísto oním tradičně nekonfliktním a obecným, nemastně neslaným a nijak nestylizovaným způsobem?

http://www.d20.cz/clanky/svety/hrani-ve-fantasy-lide.html

Toto je ukázkové zpracování lidí jako rasy pro fantasy prostředí a jde o praktickou ukázku k článku Hraní ve fantasy: Rasy. Článek je doplněn o statistiky pro DnD 5e a Fate (podle System Toolkitu).
d20.cz

Poslední šance získat do vaší čtečky Hrobníky, Vločku, Magnólii či další asterionské knihy od Mytaga se slevou

Image may contain: 1 person
Mytago

Nezapomeňte, že zítra na www.palmknihy.cz končí naše slevová akce na všechny e-knihy.

Zdravíme! Pro ukrácení dlouhého čekání na další modul jsme se rozhodli publikovat vám sérii textů a malých ukázek z připravovaného modulu Krajiny za Obzorem: Hranice šílenství - Úžiny Tary.

Modul bude pokrývat oblast Úžin a přilehlé kraje. Můžete se těšit na labutí píseň Sarindaru, zdánlivě nesourodý chór posádek dračích lodí, ale i tajemnou píseň Ybaru, či chřestění kostí z hlubin Černých vod.

Časově modul krom okénka do zaniklého Sarindaru nabídne další krok vstříc Apokalypse, jak ji předpověděl Terecius - pád Drika Oranžového a výpady Tarosu a elfů na východ, trpasličí lodě ve Vnitřním moři, boje v Mořském císařství, postup měsíční flóry, ale i příběh Kirbegův a osud Zářné krajiny a národa Sarindarců.

Image may contain: text
No automatic alt text available.

Chybí vám něco z naší knížní řady a máte čtečku? Na Palmknihách ode dneška až do 10. listopadu platí třicetiprocentní sleva na všechny ebooky od Mytaga včetně těch asterionských.

No automatic alt text available.
Pevnost

A zatím v jednom dračím doupěti...

Chystané novinky našeho nakladatelství. Tentokrát ale mimo Asterion. Budou noví Čajoví skřítci, další gamebook a dokonce příručka pro hráče.

Image may contain: 2 people, text
No automatic alt text available.
Image may contain: 1 person, text
Image may contain: 1 person, text
Mytago added 4 new photos.

Na podzim opravdu nezahálíme...

Magnólie v kostce. Vše co dosud o drzé plavenské psioničce vyšlo včetně chronologického řazení příběhů - podle asterionského letopočtu. Mít takhle v jednom článku shrnuty všechny příběhy všech našich autorů, to by byla dlouhá řada!
Říjnovou Pevnost už máte, že?

>>Zaujal vás román Drak bere vše🐲 od autorky Hanina Veselá - spisovatelka a fotografka? Potom zbystřete! Na webu totiž najdete další dva tituly z cyklu, který spojuje svérázná hlavní hrdinka Magnólie.
>>Co na vás tedy čeká?
🔹román Magnólie a démon
🔹novela Slza pro dračího pána

Autorka Hanina Veselá má na svém kontě už více jak deset povídek a několik románů, a to zejména u fantasy série o telepatce Magnólii. Jed...
podporaceskychautoru.cz

Už máte novou Pevnost? Další Magnólie - tentokrát samostatná povídka Hlízy strachu - je na světě! A o čem bude?
"Když si Magnólii najme prohnaný mág Coreon, který je shodou okolností i šéfem tajné služby korzársko-nekromantského městského státu Sarindar, začne telepatka tušit, že tady něco pořádně smrdí. A taky že jo! Magniným úkolem je totiž najít a zlikvidovat nebezpečnou astrální stvůru ze Stínového světa přímo nasáklou temnou magií, která dokáže člověka vycucnout jako malinu. Tento lov se může pořádně zvrhnout a tak Magna bude potřebovat chytrý plán, jinak to s ní může dopadnout hodně špatně…"

Uchopte kladiva do tlap a ruček, na kovadlinu uhodí Warhammer. A taky Blade Runner. Díky Polarisu u nás známe WARHAMMER už dvacet let a hry, knihy, figurky a filmy stále přibývají. Proto jsme válečnému fantasy fenoménu věnovali v novém čísle hned šest stránek, rozebírajících tuto žánrovou libůstku d...
deti-noci.cz
No automatic alt text available.
Jeskyně a Draci

Dnes přinášíme doplňkové ilustrace, jejichž autorem je Peter Scholtz, art director Jeskyní a draků.