Photos
Videos
Přemýšlel jsem co sem napsat, abych nepsal jen "šťastný a veselý". Ještě včera večer jsem byl vzteklej, když jsem Ježíškovi pomáhal balit dárky. Ale už tehdy jsem se hrozně těšil na dnešní den. Štědrý den je totiž pro mě den, kdy ze mě veškerý stres spadne, a ačkoliv miluju to co dělám, tak si od AtiShow dám na chvilku pohov. Je totiž na čase věnovat se těm nejbližším. Vzpomínám si když, ještě jako úplná rodina, jsme se všichni sešli u stromečku a užívali si společné chvíle. A je mi líto, že toto už je částečně pryč. Naši už hromady let spolu nejsou a někteří už bohužel odešli navždy. Ale rád vzpomínám a i za ty vzpomínky jsem neskutečně šťastný. A tím bych vás chtěl poprosit. Užívejte si těchto chvil a užívejte si svých blízkých, protože kouzlo je v okamžiku a nikdy nevíte, kdy to může být naposledy. Tak ať to sakra stojí za to! Chtěl bych poděkovat všem co můj život dělají zajímavější a úžasný po celý rok. Ať už jde o mojí přítelkyni @katazee ve který jsem našel něco co jsem sakra dlouho hledal. A díky ní se každý den cítím mnohem uvolněnější a šťastnější. A navíc vše co dělám díky ní nabralo nový smysl. Díky kočko! Taky nesmím zapomenout na @huaweimobileczsk, kteří AtiShow dávají neskutečnou podporu a těším se na další spolupráce v roce 2018. A také v neposlední řadě chci poděkovat vám. Protože pro vás je radost tvořit obsah a nedokážu popsat jak moc si vážím každýho shlédnutí a každýho liku co mi dáváte. Jste boží, zůstaňte boží. Hezký Vánoce všem! #AtiShow #Vanoce #happy #VanocniBoomerang #takvyjimecny #huaweiultimate
364
10
DIY Vánoční kočičí svetry s koulemi - trailer
235
6
Stále dýchám! A čekají nás fakt velký věci! - AtiLive
172
632
Posts

Hrozně rád bych chtěl podpořit tenhle projekt od Daniel Habrda. Je mi jasný, že spousta z vás nebude chtít nebo nebude moci přispět. Ale třeba se mezi vámi najde někdo koho to zaujme jako mě a rozhodne se tento projekt také podpořit.
https://www.startovac.cz/projekty/z-pekla-do-pekla/

Vhoďte své dukáty do naší pokladnice a dáte tím vzniknout nevšední pohádce plné čertů, ze kterých se konečně strachy po… sadíte na zadek!
startovac.cz

Hrozně moc děkuju za komentáře a tipy u včerejšího videa.
Rád bych vám připomenul, že určitě budu rád, když na Students Day dorazíte!
PLZEŇ 22.2. - http://bit.ly/SDPlzen
PRAHA 23.2 - http://bit.ly/SDPraha

FEB22
Thu 11:00 AM UTC+01Obchodní centrum Plzeň PlazaPlzen, Czech Republic
37 people interested
Posts

Všechno nejlepší!
Dneska slaví Jaromír Jágr své 46. narozeniny. A k této příležitosti bych si rád připomenul video, které jsem měl možnost s touto velkou osobností natočit. Snad se mi poštěstí se s ním ještě někdy setkat a natočit s ním třeba nějaké další video.
https://youtu.be/TOywOyNFRrA

Tohle video je natočeno právě díky vám! V soutěži #DASTO jste mě prohlasovali až na první místo a tak jsem odletěl na cestu do USA, kde jsem dostal příležito...
youtube.com

Před nedávnem jsem vám ukazoval jak jsme si vytvořili vlastní valentýnku. A takto se promítá přímo na Národní třídě.
Chtěli jsme lidem vzkázat, že ač je Valentýn nebo ne. Měli bychom spolu trávit čas osobně a ne přes display telefonu. Což je i myšlenkou celé #stalespolu kampaně.
Takže pokud zítra nemůžete být se svou drahou polovičkou, udělejte jí klidně radost nějaký jiný den.
#AtiShow #huawei #addictedtoyou #ad Huawei Mobile

Image may contain: 2 people, people smiling, outdoor

Dneska jsme navštívili Huawei prodejnu v Quadriu, kde jsme zkusili takovou vymoženost. Přes aplikaci na speciálním telefonu jsme vytvořili valentýnku, která pak se bude promítat na velké LED obrazovce přímo na Národní třídě. Nejlepší na tom je, že to do 7.2. můžete udělat také. Mailem se pak dozvíte kdy se vaše valentýnka bude promítat. A tak můžete své drahé polovičce udělat krásné překvapení.
#AtiShow #stalespolu #addictedtoyou #huawei Huawei Mobile #PP

Image may contain: 1 person, indoor

V dalším videu bych se rád podíval opět na to co dokážete vytvořit. Takže pod tento příspěvek do komentářů se mi můžete pochlubit.

Image may contain: text

Včera večer vyšlo první video roku 2018.
Už jste ho viděli?
https://youtu.be/em9gNANusn4

Spousta tvůrců v tomto období vzpomíná jak byl jejich rok 2017 úžasný. Já jsem se rozhodl se na něj podívat opačně. Vypíchl jsem nejdůležitější věci, které j...
youtube.com

Prskavková fotka - bez té by to nešlo. Nejsem na moc dlouhý proslovy... Ok, jsem YouTuber, jsem na dlouhý proslovy. Ale už se mi podařilo se popálit o prskavku, tak to napíšu krátce. Dnes se chovejte tak, abyste se zítra probudili se všemi prsty. A zítra začněte nový rok co nejlépe. Zkrátka ať toho poděláte v roce 2018 co nejméně.
Za rok 2017 se s vámi loučí Marťas.
#AtiShow #prskava #popaleneprsty #doufamzejstetakhappyjakoja

Image may contain: 1 person, smiling

Přemýšlel jsem co sem napsat, abych nepsal jen "šťastný a veselý".
Ještě včera večer jsem byl vzteklej, když jsem Ježíškovi pomáhal balit dárky. Ale už tehdy jsem se hrozně těšil na dnešní den. Štědrý den je totiž pro mě den, kdy ze mě veškerý stres spadne, a ačkoliv miluju to co dělám, tak si od AtiShow dám na chvilku pohov. Je totiž na čase věnovat se těm nejbližším.
Vzpomínám si když, ještě jako úplná rodina, jsme se všichni sešli u stromečku a užívali si společné chvíle.... A je mi líto, že toto už je částečně pryč. Naši už hromady let spolu nejsou a někteří už bohužel odešli navždy. Ale rád vzpomínám a i za ty vzpomínky jsem neskutečně šťastný.
A tím bych vás chtěl poprosit. Užívejte si těchto chvil a užívejte si svých blízkých, protože kouzlo je v okamžiku a nikdy nevíte, kdy to může být naposledy. Tak ať to sakra stojí za to!
Chtěl bych poděkovat všem co můj život dělají zajímavější a úžasný po celý rok. Ať už jde o mojí přítelkyni @katazee ve který jsem našel něco co jsem sakra dlouho hledal. A díky ní se každý den cítím mnohem uvolněnější a šťastnější. A navíc vše co dělám díky ní nabralo nový smysl. Díky kočko!
Taky nesmím zapomenout na @huaweimobileczsk, kteří AtiShow dávají neskutečnou podporu a těším se na další spolupráce v roce 2018.
A také v neposlední řadě chci poděkovat vám. Protože pro vás je radost tvořit obsah a nedokážu popsat jak moc si vážím každýho shlédnutí a každýho liku co mi dáváte.
Jste boží, zůstaňte boží. Hezký Vánoce všem!
#AtiShow #Vanoce #happy #VanocniBoomerang #takvyjimecny #huaweiultimate

See More
It looks like you may be having problems playing this video. If so, please try restarting your browser.
Close
Posted by AtiShow
8,022 Views
8K Views

Člověk si občas přeje to co nelze splnit...
https://youtu.be/gaUu0wDYYgQ

Vánoční speciál. Je to vlastně takový videodopis Ježíškovi. Škoda jen, že ho posílám na poslední chvíli, takže asi z toho nic nedostanu. ► Trička, náramky, p...
youtube.com

Dáme dneska ve 20:00 moje Vánoční video?
Odpověď "ne" neberu!

Tak jo, máme 23.12. . Myslím, že je nejvyšší čas na to začít shánět dárky!

Kdybyste si pod stromeček mohli přát naprosto cokoliv nebo kohokoliv kdo vás napadne. Co nebo kdo by to byl?

Kdo pozná, kde je toto focené, je frajer! Nepřestává mě fascinovat jak tenhle telefon fotí ve tmě (sami musíte uznat, že ty fotky jsou nádherný). Bál jsem se jak se mi bude takto velký telefon držet v ruce (6 palců), ale díky tomu, že 86% přední strany zabírá display, tak jsem si na velikost dost rychle zvyknul.
#AtiShow #takvyjimecny #huawei #huaweiultimate #fullview #ad

Image may contain: one or more people and crowd

Dneska večer Vánoční Bašta

Image may contain: indoor and food