Photos
Posts

Gimtadienio dovanos tęsiasi - iki birželio 1 d. 10% nuolaida visiems breketams!
"Beprasmiška tikėtis šypsenos iš kitų tokiam žmogui, kuris pats nesišypso" - Dalai Lama.
Visos akcijos http://www.breketai.lt/lt/akcijos

Image may contain: one or more people and closeup

10 metų veiklos sukaktį pasitinkame su nauja technologija! Nematomas ortodontinis gydymas kapomis AIRNIVOL iki rugsėjo 1 d. tik nuo 1800 eurų.
http://airnivol.com/discover-airnivol/?lang=en

No automatic alt text available.
Image may contain: one or more people and closeup
Image may contain: one or more people and closeup
Posts

Klaipėdos ortodontijos centras jau dešimt metų teikia ortodontinio gydymo paslaugas klaipėdiečiams. Jubiliejaus proga dovanojame dovanas miestiečiams!

Esame susirūpinę, kad Klaipėdoje vaikams yra neprieinamos nemokamo ortodontinio gydymo paslaugos. Kol valstybinės institucijos neskuba pateikti greito problemos sprendimo, Klaipėdos ortodontijos centras, siekdamas sumažinti galimas pavėluotos ligų diagnostikos pasėkmes vaikų sąkandžio vystymuisi ir pagal savo galimybes prisidėt...i prie šios rimtos visuomeninės problemos sprendimo, padovanos jauniesiems klaipėdiečiams 100 nemokamų ortodonto konsultacijų pas gydytoją Jurgą Liatukienę.

Konsultacijų metu bus įvertinta vaikų sąkandžio būklė ir gydymo reikalingumo indeksas.

Būtina išankstinė registracija nemokamoms konsultacijoms telefonu - 210095.

Nemokama konsultacija bus teikiama tik Klaipėdos miesto moksleiviams, atvykusiems su asmens dokumentu ir mokinio pažymėjimu. (Vaikai iki 16 metų privalo atvykti su tėvais arba globėjais).

See More

Brangūs pacientai ir jų artimieji,
Klaipėdos ortodontijos centro kolektyvas dėkoja Jums, kad ir šiemet pasitikėjote mumis. Džiaugiamės, jei buvome Jums naudingi.
Artėjančių švenčių proga linkime Jums nesenkančios sveikatos ir neblėstančių šypsenų

Image may contain: candles, plant, table and indoor

Visiems pasiilgusiems sniego artėjančių švenčių proga Klaipėdos ortodontijos centras pristato naujieną ortodontijoje – baltus it snaigės metalinius breketus.
Visą žiemą šie breketai - už standartinių metalinių breketų kainą!

Image may contain: 1 person, smiling

Kokybiška asmeninė burnos higiena būtina ne tik suaugusiems, bet ir vaikams. Klaipėdos ortodontijos centre būsimi pirmokai mokėsi dantukų valymo įgūdžių. Burnos higienistė Ana jiems nuoširdžiai paaiškino burnos higienos svarbą.
Klinikoje stengiamės sukurti draugiškus santykius tarp gydytojo ir paciento, paremtus ne baime, o pasitikėjimu.

Image may contain: 1 person, smiling
Image may contain: 1 person

Klaipėdos ortodontijos centro gydytoja Jurga Liatukienė jau daug metų sėkmingai bendradarbiauja su veido ir žandikaulių chirurgu Simonu Grybausku ir ruošia pacientus ortognatinei chirurgijai. Gal šis video padės apsispręsti ir Jums.

https://www.youtube.com/watch…

Video klipas lietuvių kalba
youtube.com

Klinikos gimtadienio proga balandžio mėnesį radijo stoties Laluna eteryje vyks žaidimas, kurio metu bus galima laimėti 30 eurų dovanų kuponą klinikoje teikiamoms paslaugoms apmokėti. Žaidimas prasidės kovo 30 d., vyks darbo dienomis tarp 10 ir 11 val.
Skambinkite, atsakykite į klausimą, laimėkite prizą!
www.laluna.lt

Radijo stotis Laluna
laluna.lt

Klaipėdos ortodontijos centras jau aštuonerius metus dirba Klaipėdos miesto ir viso pajūrio regiono žmonėms. Mums brangūs visi mūsų pacientai, todėl teikiame tik kokybiškas ortodontijos ir odontologijos paslaugas, nuolat įgyjame naujų įgūdžių ir tobuliname savo žinias. Dėkojame, kad esate kartu su mumis, ir aštuntojo gimtadienio proga paruošėme keletą dovanų.
http://www.breketai.lt/lt/akcijos

Breketai. Ortodontinis gydymas Klaipėdoje, konsultacija: dantų gydymas, dantų tiesinimas, kreivi dantys. Odontologas, ortodontas, ortodonto konsultacija, kreivų dantų gydymas, vaiku dantys, kabes, estetinis plombavimas, dantys
breketai.lt

Jeigu Jums nepavyksta užsiregistruoti pas mūsų klinikos ortodontą telefonu, parašykite mums elektroninį laišką adresu info@breketai.lt ir mes pasistengsime Jus priimti kai tik turėsime tam galimybę. Rašant laišką būtina nurodyti Jūsų vardą, pavardę, amžių ir telefono numerį.

www.breketai.lt

Breketai. Ortodontinis gydymas Klaipėdoje, konsultacija: dantų gydymas, dantų tiesinimas, kreivi dantys. Odontologas, ortodontas, ortodonto konsultacija, kreivų dantų gydymas, vaiku dantys, kabes, estetinis plombavimas, dantys
breketai.lt

Pasitinkant 2015 metus Klaipėdos ortodontijos centre taikoma 15 % nuolaida visiems estetiniams breketams.

Daugiau informacijos internete http://www.breketai.lt/lt/akcijos

Image may contain: closeup

Ar žinote, kad... suaugęs Afrikos dramblys turi 4 krūminius dantis, kurių kiekvienas sveria apie 5 kg ir yra 30 cm pločio.

Nuotrauka iš http://www.catchingelephant.com/african-elephants-key-fact…/

Image may contain: outdoor

"Plačios šypsenos"
- Maryte, tu žinai, atpratinau savo diedą nagus graužt!
- Kaip gi tau taip pavyko? - nustebusi klausia Marytė.
- Ogi aš capt ir paslėpiau dantis!

No automatic alt text available.

Ar žinote, kad... Rowan Sebastian Atkinson sausio 6 d. atšventė savo 57 gimtadienį. Anglijos komikas, aktorius, rašytojas, geriausiai žinomas kaip situacijų komikas seriale Ponas Bynas. Rowan Atkinson buvo įrašytas į juokingiausių komikų 50-uką ir 2005 metais tapo juokingiausiu Britanijos komiku. Ta proga siūlome pažiūrėti ištrauką iš Pono Byno vizito pas odontologą.

from The Trouble With Mr. Bean, enjoy Mr. Bean visit the dentist!
youtube.com

"Nemokami patarimai"
Valant fiziologinius tarpus tarp dantų, yra naudojamas specialus dantų siūlas. Siūlas įvedamas į tarpdantį ir vertikaliais judesiais valomas iš pradžių vieno danties kontaktinis paviršius, po to kitas. Dantų valymas paprastu šepetėlu užima apie 3 minutes, bet naudojant papildomas higienos priemones užtruksite ilgiau. Taip pat turi būti valomas ir liežuvis, nes ant liežuvio yra susikaupusi didžioji dalis burnos ertmėje „gyvenančių“ bakterijų.
Tad nepagailėkite savo brangaus laiko atlikti šiai procedūrai, rodykite gerą pavyzdį savo vaikams ir motyvuokite juos rūpintis savo dantimis taip pat gerai kaip ir Jūs. Reguliarios ir taisyklingos dantų priežiūros įgūdžiai turi būti ugdomi nuo vaikystes. Puiki burnos higiena suteiks jums galimybę lankytis pas gydytojus odontologus tik profilaktiškai ir sutaupys jūsų finansus.

No automatic alt text available.

Didžiausių metų švenčių proga sveikiname brangius mūsų pacientus. Ramybės šeimose, neblėstančios sveikatos, džiugių gyvenimo akimirkų bei sėkmės darbuose ateinančiais metais!
Klaipėdos ortodontijos centro kolektyvas

No automatic alt text available.

"Plačios šypsenos"
- Neisiu, neisiu, neisiu! - šaukia pas odontologą vedama Onutė.
- Taigi tau nieko ten nedarys, - ramina mama.
- Tai kam tada vedi? - klausia Onutė.

Image may contain: one or more people