Posts

No i stało się! Odwiedził nas Docent.

Zapraszamy na krótkie zwiedzanie naszego browaru z kamerą Polskie Minibrowary, a następnie na rozmowę razem z Piotrkiem z Trzech Kumpli - Browar Lotny.

Miłego oglądania!

Jest już pełna relacja foto/wideo z wizyty w Browar Zapanbrat, gdzie piliśmy świetne piwa Trzech Kumpli - Browar Lotny. Zobaczcie dzięki czemu osiąga się tytuł Piwna Jakość 2017 🏆

https://polskieminibrowary.pl/2018/01/19/browar-zapanbrat/

Żywiec wyrasta na zagłębie piwnego rzemiosła i na powrót może stać się synonimem dobrej jakości, która tak mocno została nadszarpnięta przez koncernowego molocha. Od kilku lat działa tu restauracyj…
polskieminibrowary.pl

Hej!

Już drugi rok z rzędu wspieramy WOŚP. Na licytacji w Piwnica Zamkowa już w najbliższą niedzielę do zdobycia dzień przy warzeniu 300 warki w naszym browarze.

Na warzeniu oczywiście masa informacji o pracy w browarze, sporo degustacji i świetna zabawa.

...

Do dzieła!

See More
Image may contain: text
Reviews
5.0
5 Reviews
Tell people what you think
Mariusz Czech
· August 8, 2017
Dobry browar to i piwko dobre :-)
Tomek Hernas
· April 14, 2017
Po prostu doskonałe dla każdego coś dobrego polecamy
Videos
ZaPanBirth trailer #4
24
2
Lubimy takie poniedziałki ✌️✊️🍺
25
2
ZaPanBirth trailer #2
26
5
Photos
Posts
Browar Zapanbrat is celebrating an anniversary.

1 Rok.

Sylwester i Nowy Rok to zawsze czas podsumowań. Dla nas to czas wyjątkowy bo 29 grudnia 2016 roku uwarzyliśmy nasze pierwsze piwo.

Ten rok był dla nas szczególnie ważny, przede wszystkim dlatego, że był pierwszy. Był dla nas rokiem pełnym chwil pięknych, w których spełniały się nasze marzenia. Kiedy warzyliśmy pierwsze piwo czy kiedy mogliśmy go w końcu spróbować z butelki czy kega.

...

Dużo się przez ten czas nauczyliśmy. Z naszego malutkiego 5 osobowego zespołu powiększyliśmy się do 9 zaprawionych w boju piwowarów i pomocników.

Uwarzyliśmy 264 warki. Wsypaliśmy dużo chmielu, a nasze drożdże miały ogrom pracy. Zaprzyjaźnione krowy miały też co jeść, dzięki młócie browarnianemu.

Oprócz ilości mamy nadzieję, że piwo wychodzące z naszego browaru po prostu Wam smakuje.

Z okazji pierwszej rocznicy chcemy bardzo podziękować wszystkim, którzy nam pomogli i tym, którzy nam zaufali - Trzech Kumpli - Browar Lotny, Browar Raduga - dzięki!

Wam wszystkim życzymy spełnienia planów i marzeń w nadchodzącym roku. Zostawmy troski w 2017 roku i wejdźmy w Nowy Rok z pełnią energii i uśmiechem na twarzy.

Do zobaczenia!

See More
Image may contain: drink and outdoor

Jeszcze nie do końca możemy w to uwierzyć, ale podczas tegorocznego konkursu piw rzemieślniczych Kraft Roku, Trzech Kumpli - Browar Lotny zebrał aż 5 medali. Z tej puli aż 4 za piwa warzone w naszym browarze:
Pan IPAni,
Califia,
Pan IPAni double,
Misty.

...

Duma!

See More
Image may contain: 3 people, people smiling
Trzech Kumpli - Browar Lotny

Emocje już trochę opadły i wreszcie możemy napisać na spokojnie. W tegorocznym Konkursie Piw Rzemieślniczych w Poznaniu dostaliśmy 5 medali!
No to jedziemy z li...stą:

- złoto w kategorii Imperial IPA: Pan IPAni Double,
- złoto w Black IPA: Blackcyl Special Edition,
- srebro w White IPA: Pan IPAni,
- srebro w West Coast IPA: Califia,
- brąz w New England IPA: Misty.

Kochani, to PIĘĆ blach w kategoriach, które są dla nas najważniejsze - czyli w piwach mocno i wręcz artystowsko chmielonych na aromat.

W 2015 dostaliśmy dwa medale, w 2016 cztery, w 2017 aż pięć. Tylko jeszcze nieskromnie dodamy, że każdego roku nasze piwa powstawały w innych browarach.
Coś tam chyba jednak potrafimy

Browar Zapanbrat, Browar Jana - dzięki wielkie za rok wytężonej pracy i znoszenie naszego "kręcenia nosem" na wszystko. Gratulujemy Wam, bo to również wasze medale!

Wszystkim innym koleżankom i kolegom piwowarom odznaczonym w konkursie gratulujemy po stokroć!
Wysoka piona! Dobra robota!

See More
Emotions are a little down and we can finally write it down. In this year's craft beer contest in poznań we received 5 medals! Here we go with the list: - Gold in the Category Imperial IPA: Mr. Ipani Double, - Gold In Black IPA: Blackcyl Special Edition, - Silver In White IPA: Mr Ipani, - Silver in West Coast IPA: Califia, - Bronze in new England IPA: Misty. My dears, it's five sheets in terms that are most important to us - which is in beers hard and even artystowsko to aroma. In 2015, we received two medals, in 2016 four, in 2017 until five. We're just going to add that every year our beers were made in other breweries. There's something we can do. @[292848727764084:274:Browar Zapanbrat], @[156536061359450:274:Browar Jana]-thanks great for a year hard work and abolition our "filming nose" for everything. We congratulate you because they are also your medals! To all other fellow members who are decorated in the contest congratulations! High Pawn! Well done!
Translated

Tak, to znowu my

Minęło tylko kilka miesięcy, a my uwarzyliśmy kolejne 100 warek w browarze Zapanbrat. Z tej okazji chcieliśmy Was znowu zaprosić do Środka, żeby przy szklance dobrego piwa uczcić ten moment. Czekamy na Was od 20:00.

#200

...

Do zobaczenia!

See More
SEP26
Tue 8:00 PM UTC+02ŚrodekBielsko-Biała, Poland
29 people went
Browar Zapanbrat shared Polskie Minibrowary's postfeeling proud.

Także tego...

#dumnizmisty

Image may contain: drink and indoor
Polskie Minibrowary

A tytuł najlepszego krajowego NE IPA idzie do...Misty z Trzech Kumpli - Browar Lotny! To imponujące, że to piwo ciągle utrzymuje ten sam wysoki poziom. Żadnych ...wahań, żadnych wpadek. Bez zmian cudne świeże cytrusy, pełnia smaku, gładkość tekstury, świetny balans ze stonowaną goryczką, fantastyczna pijalność. A już niedługo ciemny odpowiednik Misty - Brew Note! Czekacie?

See More
And the title of the best national ne ipa goes to... Misty with @[339339252881597:274:Trzech Kumpli-Browar Lotny]! It's impressive that beer still keeps the same high level. No fluctuations, no mishaps. Without change, lovely fresh citrus, full taste, smooth texture, great balance with chiseled bitter, fantastic pijalność. And soon the dark equivalent of misty - eyebrow note! Waiting?
Translated
Browar Zapanbrat is feeling fantastic.

Lubimy takie poniedziałki ✌️✊️🍺

We like such mondays ✌️✊️🍺
Translated
It looks like you may be having problems playing this video. If so, please try restarting your browser.
Close
715 Views
715 Views

"To pierwszy taki przypadek, kiedy jedno piwo zostaje tyle razy docenione (dwa razy Kraft Miesiąca, trzy razy Kraft Tygodnia)."

Cóż możemy więcej napisać? Bardzo nam miło i pracujemy dalej. 💪🤘🍺

#warzymyznajlepszymi

Image may contain: text
Polski Kraft

Druga warka i znowu! To pierwszy taki przypadek, kiedy jedno piwo zostaje tyle razy docenione (dwa razy Kraft Miesiąca, trzy razy Kraft Tygodnia). Trapeze nazbi...erało już 330 ocen utrzymując średnią 4.1. Czyżby polskie flagowe piwo na upały? Brawo Browar Raduga.

See More

Cześć,

Mało się odzywamy bo cały czas warzymy. Minęło zaledwie 5 miesięcy od uruchomienia browaru, a na swoim koncie mamy już 99 warek. Tę setną, jeszcze przed uwarzeniem chcemy z Wami oblać.

Cała nasza ekipa w poniedziałek wieczorem pojawi się w Środku. Będziemy opowiadać co u nas, przedstawiać nowych członków ekipy i może zdradzimy co nieco o planach na przyszłość.

...

Aha no i najważniejsze... razem z nami do Środka zawitają świeże piwa od Trzech Kumpli - Browar Lotny i Browar Raduga, oczywiście uwarzone w Browar Zapanbrat.

Do zobaczenia na miejscu!
ZAPANBRACIA

See More
JUN5
Mon 7:00 PM UTC+02ŚrodekBielsko-Biała, Poland
37 people interested
Browar Zapanbrat is feeling proud.

Wydawało nam się, że więcej dobrego o Misty z Trzech Kumpli - Browar Lotny już się nie da powiedzieć. A jednak...

#dumnizmisty

No to wracamy do pracy, dzisiaj rozlewy i warzenia.

We thought more good about misty with @[339339252881597:274:Trzech Kumpli-Browar Lotny] can't say anymore. And yet... #dumnizmisty Well, let's get back to work, today's spillage and brewing.
Translated

Nasza ekipa w składzie: Przemek, Łukasz i Michał już w drodze do Warszawy na Warszawski Festiwal Piwa. Wieziemy ze sobą świeżo rozlanego Saisonatora od Trzech Kumpli - Browar Lotny.

Widzimy się na miejscu?

Image may contain: 2 people, people smiling, indoor

Na rozlewy do butelek możemy patrzeć godzinami 🎛🎚 Pięknie to wygląda.

Dzisiaj piątek, spokojnego weekendu! 😜🍻🕶😀

It looks like you may be having problems playing this video. If so, please try restarting your browser.
Close
626 Views
Browar Zapanbrat shared Polski Kraft's photofeeling proud.

Pierwsze piwo z naszego browaru i od razu Kraft miesiąca... #dumnizmisty

Image may contain: text
Polski Kraft

Misty! Czyżby najlepszy polski Vermont IPA aka New England IPA? Jedna z ostatnich nowości od Trzech Kumpli - Browar Lotny pobiła nie tylko resztę konkurencji w ...swoim stylu, ale także pozostałe krafty oceniane w lutym i ze średnią 4.4 uzyskaną z ponad 100 ocen jawi się jako kraft miesiąca!

See More

Dawno się nie odzywaliśmy, ale po prostu cały czas ciężko pracujemy. Warzenie, fermentacja, rozlew, warzenie fermentacja, rozlew...

No i jak widać są efekty naszych starań o najlepsze piwo. Dzięki Polskie Minibrowary za miłe słowa. Faktycznie z butelki Misty od Trzech Kumpli - Browar Lotny smakuje wyśmienicie.

💪🍺🍻

It's been a long time, but we just work hard all the time. Brewing, fermentation, spilling, brewing, spilling... Well, as you can see, there are effects on our best beer. Thanks @[359597917429076:274:Polskie Minibrowary] for kind words. Actually, Misty's bottle from @[339339252881597:274:Trzech Kumpli-Browar Lotny] tastes delicious. 💪🍺✊🍻
Translated
Image may contain: people sitting and drink
Polskie Minibrowary

To raz jeszcze Misty od Trzech Kumpli - Browar Lotny uwarzone i rozlane w nowiutkim Browar Zapanbrat. Nie przypominam sobie, bym pił tak świetne nowofalowe jasn...e piwo w wersji butelkowej. Aromatyczne, rewelacyjnie gładkie, soczyste. Może jest tu trochę mniej goryczki w porównaniu z wersją laną ale nie zmienia to faktu, że znika ze szkła błyskawicznie. Świetne piwo. Teraz z niecierpliwością czekam na PanIPAni z nowego rozlewu!

See More

Ale przeleciało... jeszcze nie tak dawno pisaliśmy Wam o naszej pierwszej warce, a dzisiaj możemy Was zaprosić na premierę pierwszego piwa uwarzonego w naszym browarze.

Misty, bo tak nazywa się najnowsze piwo w stylu IPA od Trzech Kumpli - Browar Lotny jest pyszne. My już to wiemy, a jak chcecie spróbować sami, to wbijajcie do Weźże Krafta w najbliższy piątek od 20:00.

Nasza ekipa będzie na pewno, a Wy?

JAN20
Fri 8:00 PM UTC+01Weźże KraftaKraków, Poland
110 people interested