Posts

Pomimo iż jak widać na zdjęciu ewidentnie pada na nas cień to nas oświeciło! Przecież dawno nie dodaliśmy żadnego nowego posta, ale nie miejcie nam za złe pomimo grudnia, który jest sezonem ogórkowy mieliśmy ręce pełne roboty. Już 6 grudnia byliśmy po 4 eventach! Poniżej zdjęcia i.m. z konferencji Code Europe, konferencji ASP czy warsztatów fotograficznych. A czemu nie im świeża kawa też należy się!

Lublin - miasto inspiracji jak deklarują billboardy, a przez najbliższe 3 też miasto pysznej i aromatycznej kawy. Targi Energetics z samego rana pobudzają do działania.

Image may contain: 2 people, people sitting
Image may contain: 1 person, indoor
Image may contain: 1 person, sitting and indoor
Videos
W wolnych chwilach trenujemy latte art
28
4
Mały pokaz naszych umiejętności.
21
1
#Timelapse #cava&bar #obslugabaristyczna
4
Photos
Posts

Dzisiaj trochę lepsiejszych zdjęć bo przecież nie można wrzucać tylko selfie z telefonu.

Image may contain: 1 person, sitting, table and indoor
Image may contain: one or more people

Przepraszamy że nas chwilę nie było, ale październik przeszedł nasze najśmielsze oczekiwania. Katowice, Poznań, Kraków, Wrocław, Kielce były celami naszych podróż gdzie przygotowywaliśmy kawę m.i. dla studentów Uniwersytetu Śląskiego, uczestników konferencji psychologicznej czy klientów banku BGŻ BNP Paribas. Zapraszamy do kontaktu i nawiązania współpracy.

Wenecja!!!!... Pałac Wenecja w Michałowicach w sensie. Przepraszamy za głupią minę, ale słońce dzisiaj nas przywitało jak i zapach świeżej kawy. Przez najbliższe dwa dni będziemy mieli przyjemność serwować naszą kawę przy takich widokach. Zapraszamy do współpracy i do odwiedzenia naszej strony internetowej www.cavaandbar.pl

Image may contain: 1 person, smiling, sky, beard, cloud, outdoor and water
Image may contain: sky and outdoor
Image may contain: sky, outdoor and water

Energetab 2017 okazał się dla nas wyjątkowo owocny. Nie byliśmy na jednym a trzech stoiskach. Największym i zarazem najtrudniejszym dla nas okazało się stoisko na ponad 150 osób i to tylko miejsca siedzące, ale nasza Krakowsko- Katowicka ekipa dała radę. Wzmocnieni o dziewczyny z Katowic poradziliśmy sobie bez problemów. Dziękujemy wszystkim za współpracę i czekamy na kolejne wyzwania!!

Image may contain: 6 people, people smiling, indoor
Image may contain: 3 people, people smiling, indoor
Image may contain: 6 people, people smiling, indoor
Image may contain: 1 person, smiling, beard and indoor

Po raz kolejny mieliśmy przyjemność obsługiwać stoisko firmy ABB na targach Energetab 2017 w Bielsku - Białym. Nasze koktajle cieszyły się ogromną popularnością a jednym z najwiekszych hitów był lawendowy Tom Collins. Dodatkowo zostaliśmy zaproszeni do obsługiwania ich stoiska na targach w Bednarach. Tam zaś prym wiodła tzw "Lutownica"

No automatic alt text available.
Image may contain: indoor
Image may contain: 1 person, indoor

Cava&Bar z przyjemnością może pochwalić się swoją ostatnią realizacją, którą było wesele Pani Anny Starmach. Dziękujemy Pani Ani i Panu Piotrowi za zaufanie i możliwość współpracy, a przede wszystkim za słowa "Jesteście super chłopaki!!" https://m.facebook.com/story.php…

Image may contain: 1 person, standing, sky, tree, wedding, cloud, outdoor and nature
Anna Starmach

Najszczęśliwszy dzień w życiu!

fot. ANTONI FOTOGRAF

Kolejna seria realizacji. Sezon weselny daje nam popalić, ale już się przyzwyczailiśmy do nie przespanych nocy, kładzenia spać o 7 rano i pobudek o 11 na... tak dokładnie kolejne wesele

Image may contain: 3 people, people smiling, outdoor

Chwilę nas nie było za co przepraszamy, ale wierzcie nam nie nudziliśmy się. Kraków, Tarnowskie Góry, Michałowice, Tomaszowice, Sieraków to tylko część miejsc które odwiedziliśmy.

Image may contain: 1 person, outdoor

A kto powiedział że wesele musi być w sobotę? Poniżej zdjęcia z naszego ostatniego Polsko-angielskiego wesela które odbyło się w niedziele. Impreza do 5 rano była jedyna w swoim rodzaju a goście pokazali jak potrafią się bawić. Dziękujemy wszystkim za pomoc przy realizacji a młodej parze wszystkiego dobrego!!

Image may contain: indoor
Image may contain: 1 person, indoor
Image may contain: indoor

Mamy zaszczyt pochwalić się że firma Cava&Bar rozpoczęła serię szkoleń baristycznych i Latte Art w jednym z dolnośląskich centrum kształcenia kadr. Bardzo dziękujemy uczestnikom - byliście niesamowici- oraz wszystkim osobą dzięki którym ten projekt ujrzał światło dzienne.

Image may contain: 6 people, people smiling, people standing and indoor
Image may contain: indoor
Image may contain: table and indoor

Jeszcze parę zdjęć z konferencji Devoxx Poland. Dziękujemy fotografowi Tomasz Maria Prokop za przesłanie jego dzieł. Dodatkowo chcieliśmy pochwalić się naszą sesją zdjęciową przy współpracy z Panią Valeriia Poligova. Dziękujemy jej za ogromny trud pracy i siłę jako wprowadziła do swoich zdjęć biorąc pod uwagę krótki czas jaki mieliśmy między poszczególnymi realizacjami. Bardzo Wam dziękujemy i to była dla nas przyjemność z Wami współpracować.

Przepraszamy za krótką przerwę w aktualizacji, ale mieliśmy ręce pełne pracy. Czerwiec kończy się dla nas trasami do Krakowa, Lubina, Radwanic, Poznania, Tomaszowic i Katowic. Setki przejechanych kilometrów, tysiące zaparzonych kaw i dziesiatki godzin pracy. Daliśmy radę i chcemy się teraz podzielić zdjęciami jednej z naszych ostatnich realizacji która odbyła w Krakowie na największej konferecji programowania komputerowego Devoxx 2017 gdzie serwowaliśmy pyszną kawe, smoothies i milk shake.

Image may contain: 1 person, standing and indoor
Image may contain: 1 person, smiling
Image may contain: 2 people, people smiling, beard, indoor and closeup
Image may contain: 1 person

Targi Kielce S.A. znowu przywitały nas ciepło. Tym razem na targach PLASTPOL - Międzynarodowe Targi Przetwórstwa Tworzyw Sztucznych. Kontrahent tworzy dzieki swoim maszynom paletki do ping ponga i kubki jednorazowe a my za to parzymy pyszną kawę, mieszamy orzeźwiające koktajle z kwiatami lawendy i puree z pomarańczy.

Image may contain: 3 people, people smiling, people standing and indoor
Image may contain: 3 people, people smiling, indoor
Image may contain: 1 person, standing and indoor
Image may contain: indoor

Kielce - miasto, które uwielbia naszą kawę i baristów z Cava&Bar. Poraz kolejny na hali Targi Kielce S.A. parzyliśmy pyszną kawę i aromatyczną herbatę. Już za tydzień kolejna relacja.... tak zgadliście z Kielc

Image may contain: 2 people, people smiling, people standing and beard
Image may contain: 1 person, indoor