Photos
Videos
Kolejna rekordowa CoZaJazda! wyruszyła :) Jedziemy do Skarzyszewa 😀🚴 Polub i udostepnij, wspólnie promujemy aktywność na rowerach :) #cozajazda
52
1
Hyde Parkowa #59
5
7
Hyde Parkowa #58
1
6
Posts

Zmiana czasu, zmiany na kolei
_____________________________________________
#WieszPierwszy Koleje Mazowieckie - KM

W nocy z 24 na 25 marca nastąpi zmiana czasu z zimowego na letni. Spowoduje to niewielkie zmiany w godzinach odjazdów niektórych pociągów Kolei Mazowieckich. Zmianie ulegną także godziny odjazdów autobusów Zastępczej Komunikacji Autobusowej na liniach nr 6 i 7.
cozadzien.pl
Image may contain: 2 people, people playing sports
Sport.Cozadzien.pl
10 hrs

Cerrad Czarni Radom pokonali Cuprum Lubin 3:1 i awansowali na ósme miejsce w tabeli! Kciuki w górę dla chłopaków!

http://www.cozadzien.pl/…/cerrad-czarni-radom-cuprum-…/46045

#WieszPierwszy #Radom #Siatkówka #PlusLiga

@[756752921030296:274:Cerrad Czarni Radom] defeated @[282516325191792:274:Cuprum Lubin] 3:1 and promoted to eighth place in the table! Thumbs up for boys! http://www.cozadzien.pl/sport/cerrad-czarni-radom-cuprum-lubin-relacja-live/46045 #WieszPierwszy #Radom #Siatkówka #PlusLiga
Translated
Posts

Nad miastem znowu smog
________________________________________________
#WieszPierwszy #smog

Wojewódzkie Centrum Zarządzania Kryzysowego informuje, że w związku z utrzymywaniem się podwyższonych stężeń zanieczyszczeń powietrza (PM 2,5 i PM 10) w województwie mazowieckim wydane zostało ostrzeżenie I stopnia o złej jakości powietrza. Ostrzeżenie obowiązuje do 23 marca.
cozadzien.pl

Pożar rozdzielni w Radpecu
_________________________________________________
#WieszPierwszy Radomskie Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej "Radpec" Spółka Akcyjna

W piątek, 23 marca w rozdzielni prądu przy ul. Żelaznej wybuchł pożar. Jedna osoba trafiła do szpitala. Ciepłownia Południe jest bez zasilania. Jak informuje nas dyżurny pogotowia cieplnego bez ogrzewania jest os. Ustronie.
cozadzien.pl

700 paczek trafi na Wielkanoc do samotnych
______________________________________________
#WieszPierwszy Caritas Diecezji Radomskiej

Ponad 2,5 tony żywności udało się zebrać w naszej diecezji podczas 13 ogólnopolskiej Zbiórki Żywności Caritas. Zbiórka przebiegała pod hasłem „Tak Pomagam”. Została przeprowadzona 9 i 10 marca w marketach i sklepach osiedlowych.
cozadzien.pl

Trzymamy kciuki za Cerrad Czarni Radom

W piątek, 23 marca o godz. 18 w radomskiej hali MOSiR-u rozegrane zostanie spotkanie 27. kolejki PlusLigi pomiędzy Cerradem Czarnymi Radom a Cuprumem Lubin. Zapraszamy do śledzenia relacji LIVE z tego pojedynku na portalu CoZaDzien.pl
cozadzien.pl

Przystanek będzie w nowym miejscu
________________________________________________
#WieszPierwszy Miejski Zarząd Dróg i Komunikacji w Radomiu

W związku z kolejnym etapem prac wodociągowych od poniedziałku 26 marca od ok. godz. 7:30 do wtorku 27 marca do godz. 23 zmieni się lokalizacja przystanku Wernera / Chłodna 06.
cozadzien.pl

Dziś kolejne spotkanie Radom Samorządny - Radosław Witkowski
______________________________________________
#WieszPierwszy Radosław Witkowski Radomianie dla demokracji

Stowarzyszenie "Radomianie dla Demokracji" zaprasza na IX spotkanie z cyklu "Radom Samorządny". Tym razem gościem będzie prezydent Radomia Radosław Witkowski. Spotkanie stratuje dziś, o godz. 18 w Mazowieckim Centrum Sztuki Współczesnej "Elektrownia".
cozadzien.pl

Ponad tona nielegalnej krajanki tytoniowej trafiła w ręce mazowieckiej policji.
________________________________
#WieszPierwszy #Radom

Ponad tonę nielegalnej krajanki tytoniowej zabezpieczyli mazowieccy policjanci w czasie działań na terenie Radomia. Uszczuplenia skarbu państwa z tytułu niezapłaconego podatku akcyzowego to kwota ponad 800 tys. zł. Zatrzymanemu do sprawy grozi do 3 lat więzienia oraz wysoka grzywna.
cozadzien.pl

Będą mieszkania dla młodych rodzin? W poniedziałek w tej sprawie zagłosują radomscy radni.
______________________
#WieszPierwszy #Radom

Budowa mieszkań na wynajem – to kolejny punkt programu „Radom dla Młodych”, który realizują władze miasta. Nowy blok z ok. 45 mieszkaniami, przede wszystkim dla młodych rodzin, ma powstać przy ul. Narutowicza, u zbiegu z Chałubińskiego.
cozadzien.pl

Bohaterstwo dzielnicowego z Iłży. Policjant uratował życie 90-latkowi, który nie miał siły, by napalić w piecu. Rodzina podziękowała funkcjonariuszowi.
_____________________
#WieszPierwszy #Iłża #Region

Dzielnicowy z komisariatu w Iłży pomógł starszemu mężczyźnie. 90-latek nie miał siły napalić w piecu. Funkcjonariusz
cozadzien.pl

Gościem Porannej Rozmowy Radio Rekord FM był dziś prezydent Radomia - Radosław Witkowski. W rozmowie z Łukaszem Molendą prezydent podsumował swoje dotychczasowe dokonania, z których jego zdaniem mieszkańcy Radomia są zadowoleni, a także wstępnie opowiedział o planach wyborczych i zapewnił, że chce dalej zmieniać Radom.
_________________
#WieszPierwszy #Radom

Gościem porannej rozmowy Radia Rekord był Radosław Witkowski - prezydent miasta Radomia. Rozmawiał Łukasz Molenda.
cozadzien.pl

Najnowszy numer bezpłatnego Tygodnika 7dni Radom jest już dostępny w wersji elektronicznej. Znajdziecie w nim m.in. W tym wydaniu piszemy, m.in. o decyzji Radosława Witkowskiego, który ogłosił start w wyborach prezydenckich w Radomiu.
______________________
#WieszPierwszy #Radom #7dni

Jak w każdy piątek oddajemy w Państwa ręce najnowszy numer Bezpłatnego Tygodnika "7 Dni". W tym wydaniu piszemy, m.in. o decyzji Radosława Witkowskiego, który ogłosił, że będzie się ubiegać o reelekcję i tym samym został pierwszym oficjalnym kandydatem na prezydenta Radomia w zbliżaj...
cozadzien.pl

Według radnych PiS, MZDiK nie ma prawomocnego pozwolenia na budowę, a prezydent Radosław Witkowski dopuścił się zaniedbań.
___________________________________________________
#WieszPierwszy

Radni opozycji mają zastrzeżenia dotyczące przetargu na przebudowę alei Wojska Polskiego. Według radnych PiS, MZDiK nie ma prawomocnego pozwolenia na budowę, a prezydent Radosław Witkowski dopuścił się zaniedbań nie wnioskując o tryb natychmiastowej wykonalności.
cozadzien.pl

Radomska "kranówka" nie odbiega jakością od butelkowanych wód źródlanych, które możemy kupić w sklepach.
_____________________________________________
#WieszPierwszy

Światowy Dzień Wody obchodzimy 22 marca. To doskonała okazja do tego, żeby głośno powiedzieć o tym, że radomianie mogą być dumni z naszej "kranówki". Jak zapewnia prezes Wodociągów Miejskich w Radomiu Leszek Trzeciak, woda z kranu nie odbiega jakością od butelkowanych wód źródlanyc...
cozadzien.pl

Procenty we krwi, narkotyki w kieszeni. Mężczyzna odpowie nie tylko za to.
_______________________________________________
#WieszPierwszy

Policjanci z KP w Skaryszewie zatrzymali 35-latka, który po alkoholu spowodował kolizję. Dodatkowo odpowie za posiadanie narkotyków i znieważenie funkcjonariuszy.
cozadzien.pl