Jump to
Press alt + / to open this menu
Photos
Videos
We've just had an unexpected visit at the Embassy! Thank you so much Copenhagen Showband for your amazing performance, our Maltese Square was never more alive and fun! :) Check their Facebook to see them live today and tomorrow in Prague & Pilsen! Dnes jsme měli na ambasádě nečekanou návštěvu! Libý zvuk Copenhagen Showband nás vylákal z kanceláří a roztančil celé Maltézké náměstí, včetně kolegů z ministerstva kultury :) Mrkněte se na jejich Facebook, dnes a zítra budou k vidění v Praze a v Plzni!
9
Now, here's something that we haven't tried before - posting a video. At the premiere of the new Danish film A Royal Affairs the silver bear winning actor Mikkel Boe Foelsgaard took the time to chat with us about Czech Republic, Prague - which he thinks is wonderful - and his hopes for the movie. Check it out.
5
Embassy Trip to Žďár nad Sázavou
13
Posts

Přijďte za námi vyzkoušet virtuální cyklojízdu po Kodani, Lego a další zábavu 🙂 těšíme se na vás ve Štefánikově na #denbezaut #stanek26 #carfreeday

74 Views

Vydejte se na cestu po Kodani s Česká televize. Nový díl, který jsme na jaře pomáhali ČT připravit, je konečně venku. Jak se vám líbí? A jaká místa v Dánsku byste štábu doporučili navštívit příště?

S Jiřím Bartoškou a Miroslavem Donutilem se vydáme do Kodaně a odhalíme, proč jsou prý její obyvatelé nejšťastnějšími lidmi na světě
ceskatelevize.cz
Posts