Photos
Videos
Даогопак-3/ Секція Графічної прози 2016
51
7
Даогопак: Motion Comic
234
22
Posts

Традиції козацької аеророзвідки!

Image may contain: 1 person
Shakll Manstr Bdoo is with Guy Crouchback.

Свята - святами, та про хлопців з аеророзвідки не забуваймо...!

Заключна частина інтерв'ю Соавтора та художника Даогопак Олексія Чебикіна де він розповідає про свою роботу та відкриває деякі моменти створення трилогії.

Image may contain: 1 person
Третя Паралель - Комікси Українською

Це заключна третя частина нашого інтерв'ю з Олексієм Чебикіним.

Shakll Manstr Bdoo - відомий український художник-ілюстратор, художник трилогії "Даогопак" ("Ант...алійська гастроль", "Шляхетна любов" та "Таємниця Карпатського Мольфара"), який зараз працює над "Махабхарата". Розмова дійшла до трилогії "Даогопак".

💰💰💰💰ПІДТРИМАЙТЕ КАНАЛ💰💰💰💰:
💳💳💳💳Картка ПБ - 5168 7556 3165 0302 💳💳💳💳
І не забудьте підтримати нас підписавшись:
YouTube: https://www.youtube.com/channel/UChKWD7MgQ4EPFtrlIIqurdQ
Telegram: https://t.me/paralel3/
Instagram: https://www.instagram.com/paralel3/
Soundcloud: https://soundcloud.com/paralel3/
🗨️🗨️🗨️🗨️🗨️🗨️🗨️🗨️🗨️
https://youtu.be/1T8r33uFgu4
https://youtu.be/1T8r33uFgu4
https://youtu.be/1T8r33uFgu4
🗨️🗨️🗨️🗨️🗨️🗨️🗨️🗨️🗨️
#ТретяПаралель #Інтервю #Даогопак #Махабхарата #ОлексійЧебикін #Комікси #КоміксиУкраїнською #Мальопис #УкраїнськіКомікси #Nebeskey #Shakll #Daogopak #Mahabharat #НовийБорисфен #Борисфен #Дюна

See More
Posts

Відео Інтерв'ю медіа проекту "Третя Паралель" художника Даогопак Олексія Чебикіна у трьох частинах, де він розповідає про актуальні нові проекти в анімації та у графічної прозі.

No automatic alt text available.
Третя Паралель - Комікси Українською

Щось давно у нас не було нових інтерв'ю, так от тримайте першу частину з трьох.

Shakll Manstr Bdoo - відомий український художник-ілюстратор, художник трилогії ..."Даогопак" ("Анталійська гастроль", "Шляхетна любов" та "Таємниця Карпатського Мольфара"), який зараз працює над "Махабхарата".

💰💰💰💰ПІДТРИМАЙТЕ КАНАЛ💰💰💰💰:
💳💳💳💳Картка ПБ - 5168 7556 3165 0302 💳💳💳💳

І не забудьте підтримати нас підписавшись:
YouTube: https://www.youtube.com/channel/UChKWD7MgQ4EPFtrlIIqurdQ
Telegram: https://t.me/paralel3/
Instagram: https://www.instagram.com/paralel3/
Soundcloud: https://soundcloud.com/paralel3/

🗨️🗨️🗨️🗨️🗨️🗨️🗨️🗨️🗨️
https://youtu.be/p_bfU-p9fe8
https://youtu.be/p_bfU-p9fe8
https://youtu.be/p_bfU-p9fe8
🗨️🗨️🗨️🗨️🗨️🗨️🗨️🗨️🗨️

#ТретяПаралель #Інтервю #Даогопак #Махабхарата #ОлексійЧебикін #Комікси #КоміксиУкраїнською #Мальопис #УкраїнськіКомікси #Nebeskey #Shakll #Daogopak #Mahabharat

See More

Вже цього тижня у програмі національного конкурсу Міжнародного Фестиваля "Лінолеум" відбудеться показ та зустріч з авторами анімаційного фільму "Kobzar2015".

30 вересня на Міжнародному Фестивалі "Лінолеум" відбудеться конкурсний показ та зустріч з авторами анімаційного фільму "Kobzar2015". Запрошуємо друзів та сподіваємось на перемогу!

Міжнародний фестиваль актуальної анімації та медіа-мистецтва LINOLEUM — найбільший показ авторської анімації в Україні.
linoleumfest.com

Вітаємо колег з перемогою!

No automatic alt text available.
Image may contain: 1 person, outdoor
Image may contain: 3 people, people smiling, people on stage, people playing musical instruments and night
Герой поневолі added 3 new photos.

Перемога графічноно роману "Герой поневолі" на Форумі видавців !

фото: прес-служба Форуму Видавців / LUFA / Вручення премії "Найкраща книга".

УАніма запрошує аніматорів та всіх причетних до магії мультиплікації вступити в Українську Анімаційну Асоціацію - лінк на анкету для фізичних осіб.

Шановні колеги! Запрошуємо Вас приєднатись до Асоціації!
https://docs.google.com/…/1m2194ACWa8_ZWPnI2smU9n…/viewform…

Шановні колеги! Для організованої та швидкої роботи, пропонуємо Вам заповнити форму заявки-наміру на вступ в УАнімА в якості індивідуального члена. Звертаємо увагу, що заявка є підставою для формування порядку денного наступних зборів Наглядової Ради для розгляду. Заявки будуть розглянуті протягом 2...
docs.google.com

Daogopak купують на ComicCon San Diego! Дякуємо Андрій Данкович та Дмитро Хмара за перший українській стенд на найбільшому фестивалі мальованих історій у світі.

Image may contain: 1 person, standing
Image may contain: one or more people and people standing

Як правильно читати Даогопак влітку. Інструкція від нашого читача.

Image may contain: one or more people and outdoor

Підтримаємо колегу! Андрій, вітаємо, це прорив!

Spectators colleagues! Andrei, congratulations, it's a breakthrough!
Translated
Max Mendor added 22 new photos — with Andriy Dankovych.

В кінці липня в Каліфорнії пройде Фестиваль San Diego Comic-Con International 2017 https://www.comic-con.org, це сама масштабна подія для фанатів коміксів, теле...серіалів, літератури в стилі жахів, мультиплікації, аніме, манги, колекційних карткових ігор, відеоігор та фентезі.
Тобто це майже повний охват сучасної візуальної поп-культури. А по масштабу це найбільший фестиваль такого типу, що проходить в США!

На Фестиваль вперше запрошений учасник з України! Андрій Данкович, автор коміксів, ілюстратор, художник, автор друкованих видань “Саркофаг” та “Війна Богів”, отримав запрошення стати учасником події на участь у якій зазвичай потрібно чекати декілька років. Цитую з листа, який надійшов від організаторів Фестивалю: "Currently, we have an extensive wait list and there is a waiting period of a few years before you actually get into the show". Тобто Андрій буквально зробив великий крок через океан і обійшов велику кількість бажаючих, що подали заявку роки тому. Після подачі заявки Андрій отримав запрошення вже через місяць і от цього року він буде мати власний стенд, де буде представлена Україна. Це, на моїй пам’яті, вперше українець стає учасником такої події та отримує схвалення як справжня зірка – лише за місяць і неяких очікувань довгі роки.

Бажаєте підтримати подорож та участь українського учасника?
Андрій відкритий для співпраці. Він готовий прийняти вашу підтримку, і запрошує українських медіа-діячів, зокрема телеканали, радіо станції, видавців та всіх, хто хоче стати часткою цієї історії. Ви можете виступити у якості партнера або спонсора, обирати Вам. Фестиваль Comic-Con International 2017 це грандіозна подія, яка має великий вплив на всю поп-культуру. Вже пів століття San Diego Comic-Con International відвідують зірки світового рівня, і Ви можете долучиться до цієї події! Андрій очікує ваші листи та дзвінки, він сам розповість про можливості для Вас.
Просто подивіться на фотографії та переконаєтесь – ця можливість унікальна для Вас!
Ось посилання https://goo.gl/Z1cG2u
де Гугл покаже Вам ще більше фото про цю подію.

Пишіть, дзвоніть, Comic-Con International 2017 вже 20 Липня!

Сторінка Анднія в Facebook: https://www.facebook.com/AndriyDankovych
Особистий сайт: http://davart.com.ua/
P.S. Лист-запрошення Андрія додаю у зображеннях.

See More

Про фестиваль #Annecy2017 та найкращі проекти української анімації цього року.

Огляд українських анімаційних проектів презентованих на кіноринку MIFA та фестивалі в Ансі цього року. #Annecy2017 #uanima

Відомий Уолт Дізней мав одну улюблену фразу: «Ми не автомобільна компанія, гарантій не даємо». Усім зрозуміло, що анімація зовсім не схожа на ковбасу, тож продається вона за іншими правилами. Ансі - як і фестиваль, так і місто, взагалі цілком схожий на ринок - ринок посмішок, човнів та катамаранів,…
lb.ua

Цього року вперше на найбільшому Анімаційному фестивалі у м. Ансі, Франція був представлений національний стенд України, організований UANIMA. Студія Nebeskey презентувала проекти анімованої поезії "Кобзар2015" та платформу моушн-коміксів.

It looks like you may be having problems playing this video. If so, please try restarting your browser.
Close
Posted by УАнімА
1,191 Views
1,191 Views
УАнімА

Дивіться відео з офіційного відкриття національного стенду анімації України в Ансі #Annecy2017 #uanima Дякуємо МЗС, Мінистерству Культури, послу України у Франц...ії Олегу Шамшуру, культурному атташе посольства Ірена Карпа , першому заступнику голови Держкіно Сергію Неретину, студіям Animagrad, Lisenbart animation studio, Panama Gran Prix animation, Chervoniy Sobaka, Nebeskey, Capi, Film.ua, Glowberry books, фестивалю Linoleum та його засновнику Михайлу Цареву, фестивалю "Крок", Olena Golubeva Maxim Prasolov Dmytro Lisenbart Anastasiya Verlinskaya Michael Margulis Anatoliy Lavrenishin Stas Prytula Michael Tsarev Nastia Chupina Egor Olesov @Belinskiy Dmytro #uanima #UkrainianAnimation90 #freesencov

See More

#УАНИМА Студія Nebeskey стала соорганізатором першого анімаційного стенду на найбільшому фестивалі у світі анімації в Ансі. Вперше українська анімаційна індустрія буде представлена власним стендом, до Франції ми веземо найкращі готові мультфільми та анімаційні старт-апи.

Українські мультфільми повезуть до Франції
youtu.be

Сьогодні День Народження у нашого головного художника Олексія Чебикіна! Славимо його!

Image may contain: 1 person, smiling, beard and closeup

Комікси українською "Герої поневолі-2", мультфільм "Кобзар 2015" та події Книжкового арсеналу у репортажі 1 каналу.

Завтра о 14.00 презентація фабрики коміксів Медіакомікс на Книжковий Арсенал.

No automatic alt text available.
Mediacomics

тепер ‒ офіційно. На Книжковому Арсеналі в ці дні ви можете побачити виставку оригіналів Mediacomics
а у п’ятницю 19 травня о 14.00 ‒ 14.45 Слайд-презентація а...льманаху «Медіакомікс – фабрика коміксів» за участі авторки Оксани Васьків. Модератор: Максим Прасолов.
Організатор: Nebeskey.
Зал мальованих історій.
Територія графічної прози.

See More

Книжковий Арсенал відкрився! Завітайте на стенд В2.32 "Комікси українською" де на вас чекають всі українські видавці та нові видання: 3 видання DC Batman та Загін самогубців від "Рідна Мова", довгоочікувана 2-га частина "Герої поневолі" в-во Леополь, стімпанк "Воля" в-ва "Угар та Асгардіан", графічний роман "Тібет" в-во Кальварія, нові Смурфіки та Джеронімо Стілтон від Ірбіс-комікс та багато іншого. Також ви можете купити останні примирники "Даогопак" від Nebeskey - накладу з 3х книг більше не буде. Чекаємо!