Photos
Reviews
3.8
10 Reviews
Tell people what you think
Je-anne VK
· July 22, 2015
We have just spend our night in the Deep Blue Studio accommodation in Tulamben. It was very unprofessional.
We were supposed to meet with the diver at 7am, and got already very annoyed as nobody was ...there at 7.15. Eventually the manager came there and called the divemaster. He came after 7.30, he looked like he came just out of bed, and nothing was set up. We didn't even get a sorry, he just said: no 7.30
After the dive we lost a part of the fin, the part to clip. And apparently it was all our fault, " we opened it wrong". We went looking for it, but couldn't find it.
We said sorry for it and were willing to pay if we had to. Just the fact that some taxi driver sitting on the street made clear to us that we had to pay and how much it was frustrated us.
We asked for the manager and he was very rude and said the same. No sorry for the fact the divemaster was late, or for giving us a room at first with a very smelly sewer, or for the fact that he tried to sell us the boat trip to gilis in the morning when we were annoyed and waiting for our divemaster.
We packed our bags and left. Still no sorry from them, we payed everything because we didn't care anymore. we forgot to pay for fin rental for snorkeling. And he made that very clear that we had to pay that too.
Every time we have to pass the place he is very childish and greeting us in a sarcastic way.
Very very very unprofessional.
And we are backpackers, so usually not fuzzy at all. So imagine.
See More
Jirka Hruška
· May 27, 2015
Best dive center in Tulamben & Amed area with lot of experience since 1998. I'm diving with them already from their begining.. :)
Martin Dušek
· October 8, 2015
Great diving experience, proffesional approach and friendly environment. Thank you very much!
Kryštof Chalupa
· June 11, 2017
Moje zkušenost s Deep Blue je bohužel špatná. Předchozí ponor jsem měl v Tulambenu u vraku s místními indonéskými potápěči. Vše naprosto v pohodě. Výstroj odvezli k pláži a nazpět, po ponoru jsem se m...ohl osprchovat pod sprchou, dostal jsem z lednice flašku vody, ručník. Instruktor mě upozorňoval a ukazoval mi různé druhy ryb a další zajímavosti. Prostě servis a vstřícnost. Půjčená výstroj také na úrovni.
Poté jsem si říkal, že se zkusím zeptat u čechů na potápění, že mi třeba poradí dobrá místa co pod vodou vidět. Zašel jsem tedy do resortu Selang za Jirkou, který mi doporučil ponory přímo u resortu. Druhý den jsem přijel a těšil se, ale vše bylo v podstatě špatně. U resortu Selang je horší přístup do moře, který je ve spojení s většími vlnami velmi obtížný. Po pokusu dostat se do moře, několika odřeninách a vyčerpání jsem to vzdal. Další ponor jsme šli z pláže a tam to bylo ok. Ale neustálé nošení lahví a výstroje nahoru a dolu člověka dost vyčerpá, sprchu po ponoru jsme použili v cizím resortu, v Selangu jenom hadici, jinak v podstatě žádný servis. Výstroj také žádný zázrak. Komunikace Jirka - instruktor - já byla paradoxně horší než s Indonésany. Ve finále jsem zaplatil za jeden uskutečněný ponor to, co bych zaplatil v Tulambenu u místních za 3 ponory... Nebyla mi nabídnuta žádná sleva. Potápění jsem si tedy bohužel nijak zvlášť neužil.
See More
Tomáš Švesťa
· April 14, 2017
S touto společností máme velmi špatné zkušenosti. Vybavení bylo velmi v dezolátním stavu. Po nafouknutí Jacketu a vstupu do vody nám z něj utíkal vzduch a to i kolem rychlo spojky. Po upozornění, že ...to není v pořádku nám instruktor zakýval rameny a řekl, že predchvílí to měl taky někdo na sobě. Nehledě na to, že jsme dostali minimálně o číslo větší jackety než jsme měli mít. See More
Standa Filip
· April 9, 2017
Supr potápění na druhém konci světa :), příjemná obsluha v restauraci a výborná místní jídla. Doporučuji všem. Zítra jdeme na výlet: místní neaktivní sopka,
Videos
Manta birostris
6
2
Není problém na Bali
1
1
Discovering new dive sites of Indonesia in Manokwari, West Papua. 😎 Today we would like to show you Japanese Shipwreck at Pasirido Beach. 👌 Objevujeme nové potápěčské lokality Indonésie v Manokwari na Západní Papue. 🐡 Dnes jsem pro Vás prozkoumal vrak japonské lodi na pláži Pasirido. 🚢 Jirka Hruška :)
4
Posts

Dnes po ránu před Deep Blue v Tulambenu. Každý nemá za domem takový "květák" jako Agung

Image may contain: house, tree and outdoor

Evakuováni z Tulamben pro nebezpečí erupce sopky Agung byl i kompresor (na Selangu nezahálí) a asociální papoušek Lexa 😀 Ten si pobyt v exilu na Selangu užívá 😀

No automatic alt text available.
Image may contain: bird
Posts