Reviews
Denizli Acıpayam Devlet Hastanesi has no reviews yet.
Tell people what you think
Photos
Posts
Image may contain: 1 person
Image may contain: 6 people, people sitting and crowd
Image may contain: 1 person, indoor
Image may contain: 1 person, standing
Sağlık Bakanlığı added 4 new photos.

‪Sağlık Hizmetleri Değerlendirme Toplantısı Sayın Bakanımız, Bakanlık Merkez Teşkilat Yöneticilerimiz ve 81 İl Yöneticilerimizin katılımıyla Antalya'da başladı.‬

Denizli Sağlık Müdürlüğü added 23 new photos.

9 Şubat Dünya Sigarayı Bırakma Günü dolayısıyla Denizli Merkez ve ilçelerde bulunan Devlet Hastanelerinde Sigarayı Bırakma Stantları kuruldu. Stantlarda sağlık ...personelleri tarafından broşürler dağıtılırken, sigara için vatandaşlara sigaranın zararları anlatıldı ve sigara bırakma çağrısında bulunuldu. Vatandaşlar da sigara bırakma stantlarına yoğun ilgi gösterdi.

See More
Denizli Sağlık Müdürlüğü added 10 new photos.

GÜNEY İLÇE ENTEGRE HASTANESİ YENİLENEN HALİ VE YENİ HİZMETLERİ İLE İLÇE HALKININ HİZMETİNDE

Denizli İl Sağlık Müdürümüz Uz. Dr. Berna Öztürk, Güney İlçe Entegre... Hastanesi’ni ziyaret ederek daha önceki ziyaretinde tespit ettiği ve yapılması planlanan yenilikleri yerinde inceledi.

İlçe ziyaretlerine Güney’den başlayarak geçtiğimiz ay Güney İlçe Entegre Hastanesinde incelemelerde bulunan Denizli İl Sağlık Müdürümüz Uz. Dr. Berna Öztürk, Halk Sağlığı Hizmetleri Başkanımız Dr. Aytekin Polat ve Sağlık Hizmetleri Başkanımız Uz. Dr. Burak Altan ile birlikte hastanede yapılan yeni düzenlemeleri yerinde inceledi.

Geçtiğimiz ay hastaneyi ziyaret ederek bizzat bakım-onarım, tıbbi cihaz, malzeme ve mefruşat eksikliklerini tespit eden Öztürk, halkımıza daha kaliteli sağlık hizmeti sunabilmek için hızlı bir çalışma yaptıklarını belirterek şöyle konuştu; “Entegre Hastane, 112, Toplum Sağlığı Merkezi ve Aile Sağlığı Merkezi’nin bir arada bulunduğu binamızı geçtiğimiz ay inceledik, gerek hastalarımıza daha kaliteli bir sağlık hizmeti sunabilmek ve hasta memnuniyetini arttırmak adına ve gerekse çalışanlarımıza daha konforlu çalışma alanları yaratmak adına hızlı bir çalışma yaptık. Bu kapsamda hastanemizin acil sevisini tamamen yenilemiş olduk. İlk etapta acil müdahale odamızdaki muayene sedyesi, tedavi arabası, acil gözlem odasındaki hasta yatakları, transfer sedyeleri, tekerlekli sandalyeleri yeniledik. Personelimizin dinlenme odalarında düzenlemeler yaptık. Röntgen cihazı arızalı, laboratuvar hizmetleri verilemiyordu. Röntgen cihazımızı yeniledik, İlçemize dijitalize röntgen cihazı kazandırdık. Laboratuvarla ilgili hastanemizde şimdilik hemogram, tit gibi bazı tetkiklerin yapılabilmesi yönünde düzenleme yaptık. Ayrıca haftada bir gün Dahiliye Uzmanı görevlendirmesi yapmayı da planlıyoruz. Böylece hastalarımız Merkeze gelmeden muayenelerini olabilecek ve bazı ilaç raporlarını alabilecekler” dedi.

See More

ZEYTİN DALI OPERASYONUNA BİR DESTEK DE ACIPAYAM' DAN
Hastanemiz acil serviste görevli hemşire Serdar Avan gönüllü olarak Zeytin Dalı operasyonda yer almak için dilekçe vermiş ve kabul edilmiştir.Arkadaşımıza görevinde başarılar diliyoruz

Image may contain: 5 people, people smiling, people standing
Image may contain: text
Denizli Sağlık Müdürlüğü

Yeni eğitim-öğretim döneminde öğrencilerimize ve öğretmenlerimize başarılar diliyoruz.

No automatic alt text available.
Denizli Sağlık Müdürlüğü

Günaydın...
Evden çıkmadan önce kahvaltı yapın, güne sağlıkla başlayın.

Image may contain: text
Denizli Sağlık Müdürlüğü

Karşıdan karşıya geçerken, araç kullanırken veya yolda yürürken telefon ekranına değil, önünüze bakmalısınız.

Denizli İl Sağlık Müdürlüğü tarafından 4 Şubat “Dünya Kanser Günü” nedeniyle Denizli Devlet Hastanesi ile Pamukkale ve Merkezefendi Kanser Erken Teşhis, Tarama ve Eğitim Merkezleri (KETEM)’nde anlamlı etkinlikler gerçekleştirildi.
denizlidesiyaset.com
Minik Beren Su, iki ameliyatla yaşama tutundu
hurriyet.com.tr