Posts
Denizli Sağlık Müdürlüğü added 12 new photos.

DOKUZKAVAKLAR SAĞLIK KOMPLEKSİ İÇİN TIBBİ CİHAZ VE MALZEME PLANLAMASI YAPILDI…

Denizli İl Sağlık Müdürümüz Uz. Dr. Berna Öztürk Denizli Devlet Hastanesi Yöneti...mi ve hekimlerle birlikte 2018 yılı içinde hizmete girmesi planlanan Denizli Devlet Hastanesi Dokuzkavaklar Sağlık Kompleksi’ni yerinde inceleyerek tıbbi cihaz ve malzeme planlaması yaptı.

Kasım 2016 yılında Ekonomi Bakanımız Sayın Nihat Zeybekci tarafından temeli atılan ve 2018 yılı içerisinde hizmete açılması planlan ve inşaatı tamamlanmak üzere olan Denizli Devlet Hastanesi Dokuzkavaklar Sağlık Kompleksinin iç dizayn çalışmaları da aralıksız devam ediyor. Denizli İl Sağlık Müdürümüz Uz. Dr. Berna Öztürk, Kamu Hastaneleri Hizmetleri Başkanımız Op. Dr. İbrahim Emreoğlu, Denizli Devlet Hastanesi Yönetimi ve hekimlerle birlikte Dokuzkavaklar Sağlık Kompleksi’ni yerinde inceleyerek tıbbi cihaz ve malzeme planlaması yaptı.

Denizli İl Sağlık Müdürümüz Uz. Dr. Berna Öztürk arsasını Denizli Büyükşehir Belediyesi’nin tahsis ettiği, Pamukkale Belediyesi’nin inşaatını gerçekleştirdiği, Sağlık Bakanlığı tarafından da hastanenin iç donanımının yapılacağı Dokuzkavaklar Sağlık Kompleksi’nde sona gelindiğini, mefruşat çalışmaları için de Denizli Devlet Hastanesi Yönetimi ve hekimlerle birlikte yerinde inceleme yaptıklarını söyledi. Öztürk; “Birçok branşta hizmet verecek olan Dokuzkavaklar Sağlık Kompleksi tamamlandığında içerisinde 20 poliklinik odası, Patoloji Laboratuarı, Fizik Tedavi Ünitesi, Diyaliz Ünitesi, ultrason, röntgen, BT, MR gibi görüntüleme hizmetleriyle günlük yaklaşık 2-3 bin arası hastaya hizmet verecek. Hastalarımız yataklı servis dışında tüm işlemlerini burada halledebilecek. Bu sayede Denizli Devlet Hastanesi’nin yükünü de azaltmış olacağız. Hastane yönetimimiz ve hekim arkadaşlarla yaptığımız yerinde değerlendirmeyle son teknolojiye uygun modern mimari yapısıyla inşa edilen içerisinde sedye asansörleri ve yürüyen merdivenleri bulunan Dokuzkavaklar Sağlık Kompleksimize yakışır bir şekilde mefruşat çalışmalarını tamamlayarak, merkezi vatandaşlarımızın hizmetine sunacağız” dedi.

See More
Image may contain: 1 person, suit
Denizli Sağlık Müdürlüğü

DENİZLİ DH ONKOLOJİ MERKEZİ EN İYİ ÇALIŞMA ÖDÜLÜNE LAYIK GÖRÜLDÜ...

İnterdisipliner Onkoloji Derneği tarafından düzenlenen Gençlerle Onkolojiye Bakış Kongresind...e Denizli Devlet Hastanesi Onkoloji Merkezi, kanserli hastalara yönelik yapılan 76 çalışma arasından ‘En İyi Çalışma Ödülü’ne layık görüldü.

Onkoloji alanında yaşanan gelişmeleri takip etmek ve bu gelişmelerin uygulama alanındaki etkilerini görmek adına İnterdisipliner Onkoloji Derneği tarafından Antalya’da kongre gerçekleştirildi. Kongreye “Liyofilize Toz ve Konsantre Sıvı Form Okzaliplatin Müstahzarlarının Maruziyet Süresi ve Farmakoekonomik Bakımdan Karşılaştırılması” adlı çalışmayla katılan Denizli Devlet Hastanesi 76 çalışma arasından “En İyi Çalışma” ödülüne layık görüldü.

Denizli Devlet Hastanesi Eczacısı Metin Deniz Karakoç Denizli’ye En İyi Çalışma ödülüyle dönmekten dolayı çok mutlu olduklarını söyledi ve yaptıkları çalışmayı şu şekilde anlattı: “Kanser tedavisinde erken teşhis ve doğru tedavi planının belirlenmesi ne kadar önemli ise hastaya uygulanması düşünülen kanser ilaçların akılcı şekilde temin edilmesi ve doğru şekilde hazırlanması da aynı derecede önem arz etmektedir. Diğer taraftan toksik özellikteki bu ilaçların çevre ve çalışan sağlığına olan olumsuz etkilerini azaltacak tedbirlerin alınması ve bu planlamaların devlete asgari maliyeti olacak şekilde yapılması gerekmektedir. Bu nedenlerle Denizli Devlet Hastanesi Onkoloji merkezinde medikal onkolog arkadaşlarla birlikte kalın barsak ve rektum kanserli hastaların tedavisinde sıklıkla kullandığımız Okzaliplatin etken maddeli ilaçların hazırlama süreçlerinde meydana gelen potansiyel maruziyet süresi ve piyasadaki farklı tipteki ilaçlar arasındaki fiyat/verimlilik kriterlerini değerlendirdiğimiz bir çalışma yaptık. Kongrede çalışmamızı katılımcılara sunduk ve kongre sonunda da En İyi Çalışma Ödülüne layık görüldük. Kongre düzenleme kuruluna, kongre bilimsel kuruluna ve çalışma arkadaşlarıma teşekkür ederim” dedi.

See More
Reviews
5.0
1 Review
Tell people what you think
Sefika Kaya Ok
· July 4, 2017
Bu gün hastaligimin tedavi süreci tamamlandı. Allahima şükürler olsun son kontrollar da tertemiz çıktı. Darısı şifa bekleyen tüm hastalarimizin başına. Sırasıyla Denizli Devlet Hastanesi cerrahi ve On...koloji bölümleri dotor, hemşire ve diğer personeline; radyoloji bölümlerinde çalışan tüm personele, Ege üniversitesi meme cerrahisi, patalojik, onkoloji, radyoloji, nükleer tıp, genetik araştırma bölümleri tüm çalışanlarına; Pamukkale üniversitesi onkoloji ve radyoloji bölümleri doktor, hemşire ve diğer tüm çalışanlarına teşekkür ederim. See More
Photos
Posts
Image may contain: text
Acil Sağlık Hizmetleri Genel Müdürlüğü

Bugünkü eğlencen yarın seni üzebilir

📞 Lütfen 112 Acil'i gereksiz yere meşgul etmeyin, ambulans gecikmesin. Yarın sizin de ihtiyacınız olabilir 🚑

Nadir Güleç shared a link to the group: Çameli Haber.
Denizli Devlet Hastanesi Plastik Cerrahi Uzmanı Dr. Hüseyin Zeybek, son yıllarda ilginin arttığı estetik burun operasyonları hakkında bilgi vererek artık...
denizlimuhabir.com

DENİZLİ DH'DE AĞRISIZ ESTETİK BURUN AMELİYATI

Denizli Devlet Hastanesi Plastik Cerrahi Uzmanı Dr. Hüseyin Zeybek, son yıllarda ilginin arttığı estetik burun operasyonları hakkında bilgi vererek artık korkulan , ağrılı ve uzun süreli yüzde morluk içeren bir ameliyatın söz konusu olmadığını cuma günü gelip pazartesi işe başlanabilecek kadar hızlı iyileşme süreci olan ağrısız, memnuniyet oranı yüksek ameliyatları Denizli Devlet Hastanesi’nde yaptıklarını söyledi.

Kapalı burun op...

Continue Reading
Image may contain: 2 people, people standing and indoor
Image may contain: 1 person, closeup
Image may contain: 1 person, closeup
Image may contain: 1 person, closeup
Denizli Devlet Hastanesi updated their profile picture.
No automatic alt text available.
Denizli Sağlık Müdürlüğü added 18 new photos.

HİZMET SUNUMU DEĞERLENDİRME TOPLANTISI DENİZLİ DEVLET HASTANESİ ORGANİZASYONUNDA YAPILDI

Denizli İl Sağlık Müdürlüğümüz Kamu Hastaneleri Hizmetleri Başkanlığı k...oordinasyonunda Kamu Hastaneleri Yöneticilerinin katılımı ile Hizmet Sunumu Değerlendirme Toplantısı yapıldı.

Denizli Devlet Hastanesi ev sahipliğinde düzenlenen Kamu Hastaneleri faaliyetlerinin; gerçekleştirilen ve hedeflenen çalışmaların değerlendirildiği Hizmet Sunumu Değerlendirme Toplantısı’na; İl Sağlık Müdürümüz Uz. Dr. Berna Öztürk, Kamu Hastaneleri Hizmetleri Başkanı Op. Dr. İbrahim Emreoğlu, Halk Sağlığı Hizmetleri Başkanı Dr. Aytekin Polat, Sağlık Hizmetleri Başkanı Uz. Dr. Burak Altan ve Destek Hizmetleri Başkanı Yavuz Tosun, Başkan Yardımcıları, Başkanlıklarda görev yapan Uzmanlar, Hastane Başhekimleri, Sağlık Bakım Hizmetleri Müdürleri, İdari ve Mali Hizmetler Müdürleri ve Yardımcıları katıldı.

Toplantıda ilk olarak 09-10 Şubat’ta Sağlık Bakanlığı tarafından gerçekleştirilen “2018 Yılı Değerlendirme Toplantısı”nda ele alınan konular sunumlar eşliğinde İl Sağlık Müdürümüz Uz. Dr. Berna Öztürk tarafından katılımcılara anlatıldı. Özellikle Sağlık Bakanlığımız tarafından 'acil servis hizmetlerinde bazı özellikli ve yoğun hastanelerde yaşanan sorunları ve sebeplerini çözmek' amacıyla yayınlanan genelge doğrultusunda yapılan yeni düzenlemelere de dikkat çeken Öztürk, bu düzenlemelerin takibine özen gösterilmesi gerektiğine vurgu yaptı. Acil Servis yoğunlukları ve hasta bekleme sürelerinin bu yeni düzenleme ile azalacağına dikkat çeken İl Sağlık Müdürümüz Uz. Dr. Berna Öztürk, bu hizmet değerlendirme toplantılarını düzenli olarak yapacaklarını belirterek şöyle konuştu: “Tüm Kamu Hastanelerimizin Yöneticilerinin katılımları ile gerçekleştirdiğimiz Hizmet Değerlendirme Toplantılarımıza devam ediyoruz. Genel Sekreterlik döneminden bugüne devam eden ve hastanelerimiz ev sahipliğinde gerçekleşen bu toplantılarımızın önemi çok büyük, hem hastanelerimizi tanıyoruz, hem de sorunlarımızı hızlı bir şekilde konuşup fikir alışverişinde bulunuyor ve birlikte hızlı çözüme ulaştırıyoruz. Bugün de bizleri en iyi şekilde ağırlayan Denizli Devlet Hastanesi Yönetimimize çok teşekkür ederiz” diye konuştu.

Daha sonra sırasıyla Kamu Hastaneleri Hizmetleri Başkanlığından Uzman Burcu Sarıkaya’nın “2017 Yılı Kamu Hastaneleri Tıbbi ve Mali İstatistiklerin Değerlendirilmesi” ve Personel ve Destek Hizmetleri Başkanlığından Çevre Mühendisi İş Güvenliği Uzmanı Mustafa Kemal Şentürk’ün “İş sağlığı ve Güvenliği” sunumları eşliğinde değerlendirmelerde bulunuldu. Daha sonra soru cevap kısmına geçilerek karşılıklı fikir alışverişinde bulunuldu.

See More

KISA SÜREN GÖRME VE KONUŞMA BOZUKLUKLARINA DİKKAT!

MS (Multipl Skleroz) hastalığı, çoğunlukla 20-40 yaş aralığında ortaya çıkmaktadır. 15 yaşından önce ve 60 yaşından sonra nadir görülür. Kadınlarda erkeklere göre, 2-3 kat daha fazla rastlanır. Sinir hastalığı olarak nitelendirilen MS hastalığı, beyin ve omuriliği olumsuz yönde etkilediği için tedavide geç kalındığında ilerleyen yıllarda kişide görme kaybı, denge ya da yürüme bozukluğu ve peltek konuşma gibi kalıcı sorunlara ...

Continue Reading
Image may contain: 1 person, standing and screen
Image may contain: 1 person
Image may contain: 1 person, standing
Image may contain: 28 people, people smiling, people sitting
Image may contain: 9 people
Image may contain: 7 people, people standing
Image may contain: 1 person, sitting and suit
Ahmet DEMİRCAN added 4 new photos.

Hatay Curcurum 3. Hudut Bölük Karakolu’nda görev yapan Mehmetçik ve UMKE sağlık ekibimizin misafiri olduk.
Varil sobanın başında çayın, sohbetin tadı bir başkaydı.
Kutsal görevlerinde asker ve UMKE görevlilerimize muvaffakiyetler diliyorum.

Ahmet DEMİRCAN added 5 new photos.

Kırıkhan’ın ardından Hatay Devlet Hastanesi’ne ziyaretimizi gerçekleştirdik.
Hasta ve yaralılara geçmiş olsun dileklerimizi ilettik.
Gerek hastane imkanları gerek sağlık çalışanlarımızın aşkla şevkle gayret göstermeleri bizi mutlu etti.

Image may contain: 4 people, people standing
Sağlık Hizmetleri Genel Müdürlüğü

Acil Servislerde Yeni Dönem Başladı

Sağlık Bakanlığı Müsteşarı Prof. Dr. Gümüş:
- "Yeni bir çalışmayla mesaiden sonra ayaktan sağlık hizmetlerini sürdürecek me...kanizmayı da başlattık"
- "Mesai dışı poliklinik veya vardiyalı poliklinik adı altına saat 23.00'e kadar hastanelerimiz hastalara bakacaklar. Böylelikle acil servisteki, uzun süre bekleyen ayaktan hastalar, 'mesai kaydırma yeşil alan 2' dediğimiz polikliniklere kaydırılarak tedavi edilecekler"
Sağlık Bakanlığı Müsteşarı Prof. Dr. Eyüp Gümüş, vatandaşların ihtiyacı doğrultusunda yeni bir çalışmayla mesaiden sonra ayaktan sağlık hizmetlerini sürdürecek mekanizmayı başlattıklarını belirterek, "Mesai dışı poliklinik veya vardiyalı polikliniği adı altına saat 23.00'e kadar hastanelerimiz hastalara bakacaklar. Böylelikle acil servisteki uzun süre bekleyen ayaktan hastalar, 'mesai kaydırma yeşil alan 2' dediğimiz polikliniklere kaydırılarak tedavi edilecekler." dedi.
Kamu hastanelerinin acil servislerinde yaşanan yoğunluk şikayetlerin artması üzerine Sağlık Bakanlığı harekete geçti. Bakanlık Müsteşarı Eyüp Gümüş, bugünden itibaren 16'sı İstanbul'da olmak üzere Türkiye genelinde hasta sayısı binin üzerinde olan 63 hastanede ayakta hastalar için 'uzamış vardiya poliklinikleri'nin saat 23.00'a kadar hizmet vereceğini açıkladı.
Sağlık Bakanlığı Müsteşarı Eyüp Gümüş, Bakırköy Dr. Sadi Konuk Eğitim ve Araştırma Hastanesinde konuyla ilgili olarak bugün bir basın toplantısı düzenledi. İstanbul'da 16, Türkiye genelinde 63 acil serviste uygulanacak olan mesai dışı uzamış vardiya poliklinikleri hakkında bilgilendirmelerde bulunan Gümüş, bugün hizmete giren 'uzamış vardiya polikiliniğini basın mensuplarına tanıttı. Eyüp Gümüş, yaptığı açıklamada şunları söyledi:
YÜZDE 80'İ GERÇEK ACİL OLMAYAN HASTALAR
Son dönemde acil servislerde yoğunluk yaşandığı şeklinde basında yer alan haberleri hatırlatan Gümüş, bununla ilgili olarak bakanlığın da son iki aydır yakından takip başlattığını ve kamera takip sistemiyle elde ettikleri verileri değerlendirdiklerini söyledi.
Gümüş, bu veriler doğrultusunda büyük illerdeki kamu hastanelerinin acil servislerinde yaşanan yoğunlukların yüzde 80'inin gerçek acil olmayan hastalar olduğunu tespit ettiklerini belirti.
"TÜRKİYE'DE GÜNDE 1 BUÇUK MİLYON KİŞİ MUAYENE İÇİN HASTANELERE BAŞVURUYOR"
Gümüş, "Türkiye'de günde yaklaşık 1 buçuk milyon kişi muayene için hastanelerimize başvuruyor. İstanbul'a bakıldığında ise günde 270 bin ila 300 bin arasında bir başvuru oluyor. Bunların da 45 bini acil servislerde gerçekleşiyor. Özellikle büyük metropollerde mesaiden sonra yani saat 17.00'dan sonra çeşitli nedenlerle sağlık hizmeti almak isteyenler oluyor. Gerçek bir acil olmasa da sağlık semptomu (sorunu) olan vatandaşımızın gideceği tek yer tabii ki acil servislerdir. Burada özel hastaneler ve üniversite hastaneleri de var ama şuandaki tespitlerimiz İstanbul'da acil servislerin yüzde 85'ini Sağlık Bakanlığı hastaneleri karşılıyor. Baktığınızda 200'e yakın özel hastanemiz var. Ancak burada bazı fark meselelerinden dolayı ki bizim tebliğimize rağmen zaman zaman sorunlar yaşanıyor ve vatandaşımız marka olarak bildiği bizim kamu hastanelerine geliyor" dedi.
"MESAİ DIŞI 'YEŞİL 2' DEDİĞİMİZ POLİKLİNİKLERE KAYDIRILARAK TEDAVİ EDİLECEKLER"
İstanbul'da 24 saatte acil hasta sayısı 1000'in üzerinde olan 16, Türkiye genelinde ise 63 hastane olduğunu kaydeden Eyüp Gümüş, "Bu hastaları değerlendirdiğimizde bunların yüzde 80'i gerçek acil hasta değil. Bunun üzerine yeni bir çalışma başlattık ve mesaiden sonra ayaktan sağlık hizmetlerini sürdürecek mekanizmayı başlattık. 'Mesai Dışı poliklinik' veya 'Vardiya Polikliniği' adı altında saat 23.00'a kadar hastanelerimiz hastalara bakacak. Böylelikle acil servislerde uzun süre bekleyen ayaktan hastalar mesai dışı 'yeşil 2' dediğimiz polikliniklere kaydırılarak tedavi edilecekler. Acil servise hasta ilk geldiğinde doktor tarafından triyaj yapılacak. Ondan sonra hasta ya acil polikliniğe ya da yeşil 2 denilen daha hafif hastalar hemen acil servisin yakınlarına konuşlandırılan polikliniklerde bakılmasını sağlayacağız" diye konuştu.
"BİR HASTANIN YANINDA ÜÇ YAKINI DA GELİYOR"
Müsteşar Gümüş, acil servislerdeki yoğunluğun bir nedeninin de başvuran hastaların yanında bulunan yakınların olduğunu dile getirdi. Gümüş, "Yaptığımız çalışmalara baktığımızda ortalama bir hasta ile üç yakını geliyor. Yani 100 hasta başvurmuşsa 300 kişi acil servisin içinde oluyor. Bu kargaşayı bugünden itibaren ortadan kaldıracağız. Ayaktan hastalarımızı, acilin dışında tedavilerini yapacağız" ifadelerini kullandı.
ACİL SERVİSLERDE VALE HİZMETİ
Acil servislerin çok kritik alanlar olduğuna dikkat çeken Gümüş şunları söyledi:
"Acil servisler, hastaların ya kurtarıldığı ya da kaybedildiği alanlardır. Buralarda daha kritik hastalara vakit harcamamız gerekir. Dolayısıyla vatandaşlarımızdan da mesai sonrası önemli bir sorunu yoksa gelmemeleri gerekir. Ama gelirlerse de uzatılmış polikliniklerde bu hizmeti sunacağız. Bu yeni tebliğimizde acil servislere çok önem veriyoruz. Acil servisler ne kadar çok iyi çalışırsa o hastane iyi hizmet üretir. Hastanelere araçlarıyla gelen hastalarımıza 'vale' hizmeti sunacağız. Hastamız geldiğinde bizim valemiz karşılayacak ve aracını parka götürecek. Hasta karşılama ekiplerimiz yakınlarından hastayı alacaklar ve yakınların acilden içeri alınmasını istemeyeceğiz. Yapılacak değerlendirmede hastamız sarı alana, acile ya da yeşil 2 denilen uzatılmış mesai polikliniğine alınacak. Kırmızı alan hastası ise tamamen travma hastasıdır. Bunlar genellikle ambulansla gelen ve yeniden canlandırma dediğimiz odalara alınarak herhangi bir triyaja maruz kalmadan müdahale edilecektir. Amacımız acil servislerdeki birikmeyi önlemektir."
"ŞUBAT AYININ SONUNA KADAR TÜM ATAMALARI TAMAMLAYACAĞIZ''
Basın mensuplarının sorularını da yanıtlayan Eyüp Gümüş, acil servislerde zaman zaman yaşanan personel sıkıntısıyla nasıl bir çözüm olacağıyla ilgili bir soruya, "İstanbul'a en son bin civarında hekim ataması yaptık. Önümüzdeki hafta yine atama haftası. Özellikle bu 63 hastaneye güçlendirecek atamaları başhekimlerden istedik. Bunun planlamasını yapıp Şubat ayının sonuna kadar tüm atamaları tamamlayacağız. Bu hizmetleri yeni kadrolarla vermemiz gerekir" şeklinde yanıtladı.
BASIN MENSUPLARINA 23.00'A KADAR HİZMET VERECEK POLİKLİNİĞİ GEZDİRDİ
Eyüp Gümüş daha sonra basın mensuplarına Dr. Sadi Konuk Hastanesi'ne yapılan 'uzamış vardiya polikliniğini gezdirdi.
Burada poliklinikler hakkında da bilgi veren Gümüş, "Acil servislerde, yeni sınıflaması, travma merkezleri, niteliğiyle beraber yeni dönem diyebiliriz. Bugün bu yeni dönem başlıyor. Türkiye genelinde 63, İstanbul'da ise 16 hastanede bu yeni dönem olacak. İstanbulumuzda 60 hastene var ve bunların 16'sında yoğunluk var. Bunlar binin (hasta sayısı) üstü hastaneler. Buralarda mesai dışı poliklinikler hizmet verecek. Acil servislere başvuran hastaları, hemen acil servislerin yanında olacak olan bu mesai dışı polikiliniklere yönlendireceğiz. Burada dahiliye, KGB, göğüs, çocuk gibi bir takım polikilinkleri dizayn ediyoruz. Bunlar saat 23.00'a kadar çalışacaklar. Burası da 'Yeşil 2' dediğimiz alan ve acile başvuran ama acil olmayan hastaları buraya yönlendireceğiz. Dolayısıyla acil servislerimizde hasta karşılama sayısını da artıracağız" diye konuştu.
"DR. SADİ KONUK HASTANESİ'NİN YÜZ KATI OLACAK"
İstanbul büyük bir metropol. Yapmakta olduğumuz İkitellii Şehir Hastanesi 2020'de hizmete girecek. Bu şehir hastanemizin acil servisi, Bakırköy Sadi Konuk Hastenemizin yüz katı büyüklüğünde olacak. Sancaktepe Şehir Hastenesi'nin bu yıl temel atma töreni gerçekleştirilecek. İstanbululumuzda yine 5 bin yataklı hastane yapıyoruz. Buralar tamamlandıktan sonra hastalarımızın buralara gelmesi çok azalacak.

See More
Image may contain: 3 people, people sitting and indoor
Image may contain: 10 people, people sitting, crowd, table and indoor
Image may contain: one or more people, people sitting, table and indoor
Ahmet DEMİRCAN added 3 new photos.

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Mevlüt Uysal, ilçe belediye başkanları ve sağlık yöneticilerimizin katılımıyla İstanbul Sağlık Hizmetleri Koordinasyon Toplantısını gerçekleştirdik.

Image may contain: text
Ahmet DEMİRCAN

Kanserin önlenmesine yönelik önemli sağlık politikalarını hayata geçirdik. Tütün ve obezite ile mücadelemiz bunların başında gelmektedir.
Sağlıklı yaşam tarzını seçerek kanser riskini azaltabiliriz.

#DünyaKanserGünü

Dünya Kanser Günü’nde anlamlı etkinlik
denizli20haber.com

İl Sağlık Müdürü Uz.Dr. Berna Öztürk Kanser Hakkında açıklamalar yaptı.
Berna Öztürk

Denizli İl Sağlık Müdürlüğü tarafından 4 Şubat “Dünya Kanser Günü” nedeniyle Denizli Devlet Hastanesi ile Pamukkale ve Merkezefendi Kanser Erken Teşhis, Tarama ve Eğitim Merkezleri (KETEM)’nde anlamlı etkinlikler gerçekleştirildi.
denizlidesiyaset.com