Photos
Posts
Plebiscyt Dentysta Roku updated their profile picture.
January 19
Image may contain: text
Plebiscyt Dentysta Roku updated their profile picture.
January 19
No automatic alt text available.
Posts
15 września poznaliśmy zwycięzców plebiscytu „Dentysta Roku”, zorganizowanego przez PortalDentystyczny.pl. Plebiscyt Dentysta Roku cieszy się coraz większą popularnością, o czym świadczy liczba nominowanych w tym roku lekarzy. Przekroczyła ona 1240 zgłoszeń, a przez 9 miesięcy zagłosowało ponad 41 t...
magazyn-stomatologiczny.pl

Koncert Krystyny Prońko podczas gali Dentysty Roku

Concert Prońko concert during the dental gala of the year
Translated

W piątkowy wieczór, 15 września 2017r. poznański klub Blue Note po raz kolejny stał się sceną dla koncertu Krystyny Prońko z cyklu Dental Jazz Story, który od kilku już lat uświetnia galę rozdania tytułów Dentysty Roku – plebiscytu organizowanego przez PortalDentystyczny.pl.

Plebiscyt Dentysta Roku cieszy się coraz większą popularnością o czym świadczy ilość nominowanych w tym roku lekarzy.
portaldentystyczny.pl
Plebiscyt Dentysta Roku updated their profile picture.
Image may contain: text

KONCERT KRYSTYNY PROŃKO
uświetni uroczysty wieczór targowy podczas GALI DENTYSTA ROKU 2017.
Bilety dostępne wyłącznie na stronie http://www.portaldentystyczny.pl/lekarz/jazz/

Image may contain: 1 person, smiling, text

Zapraszamy do Krakowa na nasz koncert podczas Krakdentu!
http://www.portaldentystyczny.pl/lekarz/jazz/

Image may contain: 1 person, text
W dniu 9 września 2016r. poznański klub Blue Note przeżył oblężenie ze strony dentystów.
portaldentystyczny.pl

Uwaga Uwaga!! Ogłosiliśmy wyniki plebiscytu Dentysta Rok 2016 http://www.portaldentystyczny.pl/dentysta_roku/

PortalDentystyczny.pl jest najnowocześniejszym portalem internetowym o tematyce medycznej. Jeśli interesują Cię gabinety stomatologiczne, dentysta lub stomatologia, albo zabiegi które wykonuje stomatolog takie jak wybielanie zębów to zapraszamy na naszą stronę internetową.
portaldentystyczny.pl

Koncert z cyklu A Dental Jazz Story 2016- Grzegorz Turnau!!!
http://www.portaldentystyczny.pl/lekarz/jazz/

Image may contain: 1 person, beard and text
Plebiscyt Dentysta Roku updated their cover photo.
Image may contain: text

Otwieramy 5 edycje plebiscytu Dentysta Roku!

Zapraszamy do nominacji lekarzy poprzez stronę www.DentystaRoku.pl

Plebiscyt Dentysta Roku...
To ogólnopolska akcja promocyjna mająca na celu wyłonienie najlepszego zdaniem pacjentów lekarza dentysty poprzez oddanie głosu na oznaczonego lekarza pracującego w danym gabinecie.

Zgłoszony gabinet podlega następnie weryfikacji pod kątem zgodności wskazanych danych, po czym zostaje dodany przez administratora do serwisu Dentysta Roku, w którym prowadzone będzie głosowanie.

See More
Plebiscyt Dentysta Roku updated their profile picture.
No automatic alt text available.

W piątkowy wieczór, 11 września 2015r. poznański klub Blue Note po raz kolejny stał się sceną dla koncertu z cyklu Dental Jazz Story, który od kilku już lat uwiecznia galę rozdania tytułów Dentysty Roku – plebiscytu organizowanego przez PortalDentystyczny.pl.

Do historii organizowanych przez PortalDentystyczny.pl koncertów wpisały się już takie gwiazdy jak Stanisław Sojka, Grażyna Łobaszewska, Dorota Miśkiewicz, Karen Edwards, Jarosław Śmietana, Wojciech Karolak i Adam Czerwi...ński, zespół Raz Dwa Trzy oraz Ania Rusowicz.

W tym roku na uroczystej gali zabrzmiały największe hity zespołu Breakout czyli Piotr Nalepa z zespołem Nie-bo i energetyczną wokalistką Żanetą Luberą.

Wieczorny koncert był artystycznym testamentem Miry Kubasińskiej i Tadeusza Nalepy w wykonaniu ich syna i towarzyszących mu artystów. Utwory, które zabrzmiały w Blue Note tego wieczoru to najlepsze i wszystkim doskonale znane piosenki Miry Kubasińskiej i Tadeusza Nalepy. To wyjątkowe wydarzenie, ponieważ Mira i Tadeusz występowali osobno (wyjątek stanowiły koncerty okolicznościowe), zaś podczas naszej gali można było wysłuchać obok siebie między innymi: „Modlitwy”, „Kiedy byłem małym chłopcem”, „Na drugim brzegu tęczy”, „Gdybyś kochał hej”, „Poszłabym za tobą”, a także nowych wersji „Do kogo idziesz” i „Chciałabym być słońcem”.
Jak zawsze frekwencja dopisała, zaś atmosfera i nastrój tworzony przez artystów pochłonęły publiczność.

Podczas gali rozdania tytułów Dentysta Roku 2015 wręczono 16 wyróżnień dla najlepszych dentystów w kraju. Nagrodę wyróżnienie dla najpopularniejszego dentysty plebiscytu czyli osoby, na którą oddano największą ilość głosów, zdobyła w tym roku Pani Ewa Robak z województwa małopolskiego. Statuetkę osobiście wręczyła laureatce Prezes Kavo Polska Sp. z o.o. Pani Katarzyna Gisman.


Zespół PortalDentystyczny.pl co roku dokłada starań aby koncert z cyklu Dental Jazz Story zapadł w pamięć odwiedzających nas miłośników dobrej muzyki i dostarczył niezapomnianych wrażeń. Tegoroczna gala z pewnością długo pozostanie w pamięci nie tylko laureatów tytułów Dentysta Roku 2015 ale i wszystkich obecnych na koncercie Breakout Piotra Nalepy. Serdecznie dziękujemy naszym sponsorom Deutsche Bank Polska S.A., Kavo Polska Sp. z o.o., Pierre Fabre Medicament Polska Sp. z o.o. oraz czasopismu Magazyn Stomatologiczny za wsparcie jakiego udzielili nam w realizacji wydarzenia.

Zapraszamy za rok. Nie może Was zabraknąć na uroczystej gali Dentysta Roku 2016 i na naszym kolejnym muzycznym spotkaniu.

Zespół PortalDenstycztyczny.pl
Andrzej Wąsowski

See More