Posts

Środa minie, tydzień zginie...

Wednesday will pass, week will die...
Translated
FEB24
Sat 10:00 PM UTC+01Plebiscytowa 5Katowice, Poland
309 people interested
Videos
Siasia - Barnet (Dastin Remix) [Dirty Stuff Records]
9
2
Siasia - Muswell Hill
16
1
Siasia - Barnet [Dirty Stuff Records]
9
1
Photos
Posts

Sobota -> Dirty Stuff Night w/ Carla Roca // P5 - Plebiscytowa5

Saturday -> @[1898617800467861:844:Dirty Stuff Night w/ Carla Roca // P5-Plebiscytowa5]
Translated
Image may contain: 1 person, shoes
Dirty Stuff Records to Dirty Stuff Night w/ Carla Roca // P5 - Plebiscytowa5

Carla Roca - artystka w wielu dziedzinach, pianistka, kompozytorka, a najbardziej znana publiczności jako DJka.

Już w wieku pięciu lat zaczęła swoją edukację w... Szkole Muzycznej. Przez kilkanaście lat grała na fortepianie i była związana głównie z muzyką klasyczną. Nie przypuszczała, że kiedyś zastąpi ten instrument gramofonami, a spokojne sale koncertowe zamieni na tętniące życiem kluby pełne bawiących się ludzi! Ale tak musiało się stać, gdyż od najmłodszych lat fascynowała ją również muzyka elektroniczna. Wsłuchiwała się w dźwięki Kraftwerku i Depeche Mode, co niewątpliwie uformowało ją artystycznie.

Karierę Djki zaczęła w 2001 roku i był to jak dotąd najlepszy debiut w historii polskiego clubbingu. Już po kilku miesiącach Carla stała się najpopularniejszą i najczęściej występującą djką w Polsce. Po niespełna roku, otrzymała propozycję występu na Mayday Polska, a podsumowaniem pasma sukcesów był wynik plebiscytu klubowego magazynu "Life" na "Najpopularniejszego Polskiego Dj'a 2002 roku", w którym zajęła miejsce II. W kolejnych plebiscytach Carla już tylko potwierdzała swoją wysoką pozycję na scenie klubowej w kraju, zyskując miano legendy polskiej sceny techno.

Carla od niemal dwudziestu lat dostarcza swoim fanom najlepsze pozytywne emocje, grając niezmiennie na najwyższym poziomie. Jest ceniona za doskonałą selekcję płyt i wyczucie do dobierania kawałków. Dzięki tym umiejętnościom jej sety za każdym razem są dynamiczne i pełne energii, przy których nie sposób ustać w miejscu.

Carla grała wielokrotnie na niemal wszystkich prestiżowych eventach muzyki klubowej w Polsce: m.in. MAYDAY, CREAMFIELDS, INSTYTUT ENERGETYKI, NATURE ONE, Soundtropolis, Tunnel Electrocity, Sunrise Festival, Parada Wolności, Bass Planet, Scream, Water Festiwal, Electro Sound Festiwal, Hypnotica, Euforia, Rittmatica i wiele, wiele innych..

Grała w większości klubów w Polsce. Ma na swoim koncie także rezydentury w takich klubach jak Kanty (Jaworzno), Eskulap (Poznań), Lokomotywa i Paragraf 51 (Warszawa), Hormon (Kielce). Carla występowała również za granica. Grała w Niemczech, m. in. na imprezie LOVE PARADE w Berlinie, na festiwalach Double Decker i Supagate na Słowacji, miała zaszczyt wystąpić w Belgii na imprezie "5 years Session" i "Redhead's Birthday Party". Grala także w klubach w Wielkiej Brytanii, Irlandii, Francji, Czech, Włoch i Holandii.

Grala prawie ze wszystkimi czołowymi djami Europy i reszty świata m. in. byli to: Carl Cox, Picotto, Sven Vath, Luke Slater, Adam Beyer, Rebekah, dj Hell, Miss Kittin, Umek, Marco Carola, Ricardo Villalobos, Richie Hawtin, Jeff Mills, Fergie, Paul van Dyk, dj Preach, Chris Liebing, Misjah, Marco Bailey, Luke Slater, Pedro Delgardo, Pet Duo, Westbam, Marusha, Lucca, Tom Hades, Gaetano Parisio, Nastia, Takkyu Ishino, Dr Motte, Corvin Dalek, Redhead, Cari Lekebush, Joel Mull, Felipe, Marco Lenzi, Lars Klain, Massimo, Eric Sneo oraz wielu, wielu innych...

See More

New EP from Sublimar!

Sublimar - The Garden Toys EP is the latest release on Dirty Stuff Records.
beatport.com

SOBOTA!

Saturday!
Translated
FEB24
Sat 10:00 PM UTC+01Plebiscytowa 5Katowice, Poland
309 people interested

Juz za tydzien DSR w Katowicach!💪🏻

FEB24
Sat 10:00 PM UTC+01Plebiscytowa 5Katowice, Poland
309 people interested
Check out Dirty Stuff Records on Beatport.
beatport.com

Dokladnie za miesiac kolejne spotkanie z DSR w warszawskim klubie Luzztro!🙏🏻

MAR16
Mar 16 - Mar 17LuzztroWarsaw, Poland
42 people interested

Dirty Stuff Records x Smolna: Siasia (Warszawa/PL, 07.02.2018) [FULL VIDEO]

@[115804648466311:274:Dirty Stuff Records] @[1657539784562329:274:Smolna]: @[138097452873282:274:Siasia] (Warsaw / PL, 07.02.2018) [FULL VIDEO]
Translated
It looks like you may be having problems playing this video. If so, please try restarting your browser.
Close
166 Views

10DNI!

FEB24
Sat 10:00 PM UTC+01Plebiscytowa 5Katowice, Poland
309 people interested

Dirty Stuff Records x Smolna: Dark Moon aka Hoodlum (Warszawa/PL, 07.02.2018) [FULL VIDEO]

It looks like you may be having problems playing this video. If so, please try restarting your browser.
Close
186 Views

Dirty Stuff Records x Smolna: Shari Vari (Warszawa/PL, 07.02.2018) [FULL VIDEO]

It looks like you may be having problems playing this video. If so, please try restarting your browser.
Close
467 Views

‼️NEWS‼️DSRx3‼️
Milo nam poinformowac, ze naszej cyklicznej audycji 'Dirty Stuff Podcast' na antenie Houseradio, od przyszlego miesiaca bedziecie mogli sluchac 3 razy w miesiacu! Z racji duzego zainteresowania sluchaczy jak i samych artystow, od marca zapraszamy Was na nasze podcasty w 1, 2 i 4 wtorek kazdego miesiaca o godzinie o 18! W pierwsze dodatkowe wtorki (marzec, kwiecien) swoje podcasty zaprezentuje legendarna brazylijska para PETDuo. Uslyszycie ich zarowno w wersji ...HARD (PETDuo), oraz TECHNO (Resistohr). 🙏🏻

Wszystkie dotychczasowe sety znajdziecie na naszych kanalach Mixcloud i YouTube:
http://www.mixcloud.com/dirtystuffpodcast
https://www.youtube.com/user/dirtystuffrec

Przypominamy rowniez o powtorkach programu w RadioTP.pl, w kazdy 1 i 3 wtorek o godzinie 21.

See More
Image may contain: text