• DoradcaSmaku.plDoradcaSmaku.plDoradcaSmaku.pl to nowy serwis społecznościowy skupiający miłośników gotowania. Po raz pierwszy w historii amatorzy kuchni w sieci mogą zarabiać na swoim hobby! Wystarczy zaangażować się w życie portalu DoradcaSmaku.pl, a najbardziej aktywni będą za to odpowiednio wynagradzani.

  Portale społecznościowe są doskonałą okazją do wirtualny...ch spotkań ludzi o podobnych zainteresowaniach. Odległości, które kiedyś trzeba było pokonywać by się spotkać dziś nie mają już znaczenia, ponieważ wszelkie granice niwelowane są za pomocą internetu. Miłośnicy dobrej kuchni zawsze lubili dzielić się swoimi wrażeniami z innymi. Teraz dzięki nowemu portalowi społecznemu DoradcaSmaku.pl będą mogli spotkać się w jednym miejscu wspólnie budując unikalną i niespotykaną Księgę Kucharską.

  DoradcaSmaku.pl to portal dla wszystkich amatorów dobrej kuchni – każdy ma szansę zostać docenionym przez społeczność kucharzem, a co za tym idzie otrzymać nagrody za swoją twórczość kulinarną, ponieważ...

  MY PŁACIMY ZA PRZEPISY!!!

  Spośród innych portali kulinarnych DoradcaSmaku.pl wyróżnia się rewolucyjnie innowacyjnym podejściem – każdy z użytkowników serwisu zbiera za swoje aktywności punkty, a najlepsi i najbardziej aktywni są odpowiednio premiowani. Teraz nie wychodząc z domu, amatorzy gotowania mogą zostać Doradcami Smaku – docenionymi przez innych specjalistami gotowania. Co miesiąc spośród 10 użytkowników z największą liczbą punktów wybieranych jest 3 Doradców Smaku, który otrzymują 500, 300 oraz 200 zł. Dodatkowo wszyscy zarejestrowani użytkownicy portalu mogą w każdym momencie zamienić zdobyte przez siebie punkty na atrakcyjne nagrody, którymi są produkty firmy Bosch, między innymi robot kuchenny, blender, piekarnik lub lodówkę.

  Sekrety kuchni na DoradcaSmaku.pl odkrywać można również dzięki największemu specjaliście od gotowania w Polsce - Robertowi Sowie. Mistrz kulinarny służy radami, autorskimi przepisami i pomocą w przygotowaniu potraw. Nagradza także najbardziej aktywnych użytkowników.

  Teraz również i Ty możesz stać się Doradcą Smaku! Łącz smaki, gotuj, publikuj, pomagaj innym i wygrywaj!

  Sponsorami nagród w portalu DoradcaSmaku.pl są marki: Prymat, Kucharek i Smak.
  See More