Photos
Videos
lany wtorek
14
20
bez barier do sali konferencyjnej naszego urzędu
22
7
Konkurs S3KTOR 2017
1
Posts

‼️Mieszkańcy ul. Brzezińskiej i okolicy - to informacja dla Was! 🚨Właśnie ogłosiliśmy przetarg na budowę ulicy Brzezińskiej na odcinku: od skrzyżowania z ul. Mehoffera (bez skrzyżowania) do skrzyżowania z ulicą Szamotulską.
👷‍♀️👷‍♂️Przyszły wykonawca zbuduje ulicę (z kostki betonowej) wraz z jednostronnym chodnikiem ze zjazdami na posesje, oświetleniem oraz 🔌przebudową sieci elektroenergetycznej niskiego napięcia 0,4 kV.
🚿Wcześniej MPWiK ma zbudować wodociąg. Przewidujemy, iż całość zadania zakończy się do 30 listopada br.

Image may contain: one or more people, shoes and outdoor

📚Dzisiaj książki na całym świecie obchodzą swój dzień. Chwyćmy je mocno w dłonie i przytulmy głębokim zaczytanym spojrzeniem 📖. Bo jak powiedział Marek Tuliusz Cyceron: „Książka to najlepszy przyjaciel człowieka, a biblioteka to świątynia jego myśli” 📜📗📘📙. Białołęckie biblioteki na Was czekają:

W skład Biblioteki Publicznej w Dzielnicy Białołęka wchodzi 10 placówek.
bialoleka.waw.pl
Reviews
4.0
12 Reviews
Tell people what you think
Tomasz Galiński
· February 1, 2018
Strona na fb jest w porządku ale sama gmina zacofana. Często wsie w Polsce B mają lepszą infrastrukturę (drogi, chodniki, przystanki, kanalizacja). Dobrze się tu mieszka bo dojazd do miasta jest całki...em niezły natomiast samej gminie zbyt wiele nie można zawdzieczać. Tu się nic nie dzieje - ludzie nadal robią kupę do szamba a dziury w jezdniach jak po ataku buldożerów. Brak chodników, przystanki bez wiat i wiecznie kałuże wychlapywane przez samochody na pieszych:) Na Białołęce jestem od 15 lat i zmiany są poniżej tego czego by się oczwekiwało.. Jeśli chodzi o sam urząd to wrażenia mam przeciętne, o tych złych nie będę się wypowiadał, ale najlepiej wspominam obsługę w różnych okienkach na parterze, a szczególnie miło obsługę podatków od nieruchomości. See More
Eugeniusz Zuev
· February 15, 2018
Witam. Wczoraj (16.02.2018) rano miałem taką sytuacje. Spotkałem taki pomarańczowy samochód który posypuję drogę solą. Byłem na chodniku, gdzie było jeszcze kilka osób. Trudno było nie zauważyć. Ten s...amochód z taką mocą wyrzucał sól że pomyślałem że zostanę beż nóg, coś nawet trafiło na oczy. Teraz moje czarne spodnie są całe białe i nie da się ich wyczyścić bez prania. Moja żona ma "uszkodzone" buty zamszowe.. To wszystko było na ulice Przaśnej około 7.00. Dziwne jest to że Pan kierowca nawet nie zwrócił uwagę na to co zrobił. Kiedy Pan wracał prosiłem się zatrzymać ale Pan się uśmiechną i pojechał sobie dalej. Numer rejestracyjny był taki brudny, ale chyba - 6058c, może tu jest błąd bo samochód bardzo szybko jechał. No i teraz mam pytanie - kto zapłaci za pranie spodni oraz za nowe bytu zamszowe bo stare do wyrzucenia. See More
Patryk Wrobel
· February 20, 2018
Sprawę meldunku i nieruchomości załatwi się bardzo szybko . Jeśli chodzi o rejestracje pojazdu to przekracza ludzkie pojęcie . Od godz 11:16 , do godz 14;30 przyglądałem się jak raz na jakiś czas dzia...ła jedno okienko lub drugie . Ale oczywiście obsługa twierdzi ze stanowiska są od 3-8 , szkoda ze działa jedno maksymalnie dwa w najlepszym momencie ! Gdzie do rejestracji pojazdów jest chyba największa kolejka . Masakra ! Wyjdźcie czasem do tych ludzi którzy czekają , zapytajcie jeśli myślicie ze jestem kolejna osoba która narzeka tylko żeby narzekać ... See More
Piotr Roguski
· January 8, 2018
Szanowni Państwo, w jakim celu urząd otwarty jest do godziny 18, skoro o godzinie 17 nie ma już numerków do tak "angażujących" czasowo spraw jak np. odbiór dowodu rejestracyjnego?
Jakub Osiak
· September 7, 2017
Bardzo pomocny serwis! Polecam! Kontakt szybki i rzeczowy! Każdy mieszkaniec Bialoleki moze tu uzyskać pomoc! Good job!!!
Maciej Nerc
· July 11, 2017
Świetny kontakt i konkretne odpowiedzi! Pozdrawiam