Photos
Reviews
4.7
31 Reviews
Tell people what you think
Daniel Gaw
· March 14, 2017
wszystko super ale nie mogę znaleźć do której otwarte :D
Piotr Skalski
· January 22, 2017
Pan na wyszynskiego obeznany w temacie, mily i rozmowny.
Seba Pati Kaptacz
· May 13, 2016
Zajebisty klimat. Profesjonalna obsługa. Serdecznie POLECAM! !!!!!!!!!!@
Barbara Piątek
· March 5, 2014
Polecam E-papsy :D
Zbyszek Bedkowski
December 14, 2012
polecam E-papsy i eVica zdecydowanie!!!!
Posts
Image may contain: 1 person, suit
Salon Rozchmurzonych

Dzisiaj dużo się dzieje i nasze środowisko ma też powód do satysfakcji, ale nie o tym napiszemy. Mamy inną informację. Niestety smutną, bo straciliśmy ostatnią ...nadzieję....

Prezydent Andrzej Duda podpisał nowelę ustawy o podatku akcyzowym, która wprowadza od 2019 r. podatek na płyn od e-papierosów i tzw. nowatorskie wyroby tytoniowe - poinformowała w piątek Kancelaria Prezydenta RP.
Więcej tu:
https://salonrozchmurzonych.pl/forum/viewtopic.php…

See More
Posts
Image may contain: 1 person
Janusz Korwin-Mikke

Od 2019 roku płyn do e-papierosów i tzw. nowatorskie wyroby tytoniowe zostaną objęte podatkiem akcyzowym. Stawka podatku na płyn wyniesie 50 gr za każdy jego mi...lilitr, natomiast na wyroby nowatorskie - 141,29 zł za każdy kilogram i 31,41% średniej ważonej detalicznej ceny sprzedaży tytoniu do palenia.

Ekonomicznym skutkiem nowego podatku, będzie śmierć branży elektronicznych papierosów. Taki scenariusz potwierdzają doświadczenia innych krajów. W Portugalii, po wprowadzaniu akcyzy wielkość legalnej sprzedaży płynów spadła o ponad 90%. We Włoszech około 80%. rynku przesunęło się do szarej strefy, upadło ponad 2 tys. sklepów branżowych, a pracę straciło blisko 5,5 tys. osób. Natomiast wpływy z wprowadzonego podatku wyniosły jedynie 5% zakładanych wpływów! - Informuje kol. Emil Krawczyk

See More

Część z Was już o tym wie, ale pewnie nie wszyscy, dlatego dzielimy się informacją, która zelektryzowała nasze środowisko.
W dniu wczorajszym, na sejmowej podk...omisji do monitorowania systemu podatkowego została wniesiona poprawka, która zakłada, że w roku 2018 płyny do uzupełniania papierosów elektronicznych zostaną obłożone zerową stawka akcyzy.
Co to oznacza ?
Jest szansa że ceny liquidów i baz w 2018 roku pozostaną bez zmian. Piszemy o szansie, bo tak naprawdę nikt nie wie na pewno jak skończy się ta walka. Przed nami jeszcze trzy czytania projektu w sejmie i decyzja senatu. Oby były dla nas pomyślne.
Zapraszamy do dyskusji na naszym forum:
https://salonrozchmurzonych.pl/forum/viewtopic.php…

See More
Obecnie trwają prace w Podkomisja stała do monitorowania systemu podatkowego, gdzie ustalono stawkę akcyzy na rok 2018. Będzie ona wynosić 0zł. Szczególne po...
youtube.com
Image may contain: one or more people and sky
Salon Rozchmurzonych

Jest nas ponad 20 milionów!
Ilu jest waperów na całym świecie? Pewnie wszyscy z nas pamiętają czasy, gdy jako palacze mieliśmy znajomych z którymi wychodziliśmy... na dymka, lub ratowaliśmy się wzajemnie, gdy zabrakło papierosów.
Odkąd przeszliśmy na waping sytuacja nasza uległa diametralnej zmianie. Często jesteśmy wyobcowani i samotni nie mając w bliskim otoczeniu ludzi takich jak my – byłych palaczy, dzisiaj waperów. Wydaje się nam, że jesteśmy rzadkością, bo nie mamy przyjaciół, czy nikogo w rodzinie, kto też wapuje. A może chcecie się dowiedzieć ilu jest nas na świecie ?
O tym przeczytacie tu:
https://salonrozchmurzonych.pl/forum/viewtopic.php…

See More

W końcu "szanowne media" zaczynają pisać rzetelne artykuły.

http://zdrowie.radiozet.pl/…/Czy-e-papierosy-szkodza-mniej-…

Jedno jest pewne - zdrowiej w ogóle nie palić - zarówno tradycyjnych papierosów, jak i wszelkich nowoczesnych wersji elektronicznych czy hybrydowych. Dlaczego?
zdrowie.radiozet.pl
No automatic alt text available.
OFIR Group

Co tam słychać po pierwszym czytaniu w sprawie podatku akcyzowego???

Sejm zdecydował, że będzie kontynuować prace nad rządowym projektem przewidującym opodatkow...anie akcyzą płynu do elektronicznych papierosów i tzw. wyrobów nowatorskich. Wniosek o jego odrzucenie w pierwszym czytaniu nie uzyskał wczoraj poparcia.

Za złożonym przez klub Kukiz'15 wnioskiem o odrzucenie w pierwszym czytaniu rządowego projektu nowelizacji ustawy o podatku akcyzowym głosowało 167 posłów, przeciw było 234, wstrzymało się dwóch posłów.

See More
No automatic alt text available.
Salon Rozchmurzonych

Zasadniczo przez cały czas próbowali cię zabić.

Przez ponad 40 lat koncerny tytoniowe nie mogły się reklamować w telewizji. To się wkrótce zmieni. W celu ukaran...ia ich za ukrywanie zagrożeń związanych z paleniem, będą musiały uruchomić nowe reklamy ostrzegające przed ryzykiem palenia. Reklamy są częścią ugody sądowej i za ich emisję będą musiały same zapłacić, a główny przekaz będzie brzmiał : „Giganci tytoniowi zasadniczo przez cały czas próbowali cię zabić”
Więcej o tej akcji dowiecie się tu:
https://salonrozchmurzonych.pl/forum/viewtopic.php…

See More
Basically they tried to kill you all the time. For over 40 years, tobacco companies couldn't advertise on Television. It'll change soon. In order to punish them for hiding the dangers of smoking, they will have to launch new ads to warn against the risk of smoking. Ads are part of a judicial settlement, and they will have to pay for their emissions, and the main message will be: " the giants giants have basically tried to kill you Learn more about this action: https://salonrozchmurzonych.pl/forum/viewtopic.php?f=23&t=2941
Translated
It looks like you may be having problems playing this video. If so, please try restarting your browser.
Close
18,346 Views
Partia Wolność

Prezes Janusz Korwin-Mikke: Rząd choć zapowiedział, że nie będzie podnosił podatków, właśnie nakłada akcyzę na e-papierosy. Chciałbym zwrócić uwagę, że ucierpią... na tym wszyscy, bo jeżeli e-papierosy będą droższe, to ich użytkownicy kupią mniej innych produktów, a więc stracą nawet producenci innych artykułów

Poseł Partia Wolność Jacek Wilk: Obecny stan rzeczy jest o tyle absurdalny, że badania wykazują, że palenie e-papierosów jest zdrowsze niż palenie tych tradycyjnych. Rząd powinien być zainteresowany tym, by obywatele - palacze - przestawiali się na wyroby elektroniczne. To prowadzi do wniosku, że jeśli nie wiadomo, o co chodzi, to chodzi o pieniądze, a dbałość o obywateli nie ma tu większego znaczenia.

See More
No automatic alt text available.
Salon Rozchmurzonych

Nadzorca niewolników postanawia obniżyć nam akcyzę z 70 do 50 groszy za mililitr... Czy zaskarbi sobie tym ruchem nasza miłość?
Nie stanowimy odpowiedniej "masy..." w budżecie. Dlatego można nas obdzierać ze skóry, licząc, że wrócimy do tytoniu.
Jeśli palisz od 18 roku życia, to w uproszczeniu do śmieci odprowadzisz do budżetu kwotę 223 tysięcy złotych tylko z tytułu akcyzy i podatków od tytoniu.

Za to umrzesz wcześniej, bo palacze umierają wcześniej! W związku z tym nie odbierzesz swojej emerytury, na którą przez całe życie odprowadzisz średnio 393 tysiące złotych. Prawie nikt jej nie odbiera w całości, ale Ty masz szansę nie odebrać jej wcale!

Dlatego, każde skuteczne narzędzie w walce z nałogiem tytoniowym, to zagrożenie dla stabilności państwa. Każdy z nas, to potencjalna strata dla budżetu, wielkości nawet 600 tysięcy złotych na głowę. W zasadzie jesteśmy wywrotowcami!

I dlatego właśnie, każdy, kto nie przejdzie na e-papierosy, przez (wciąż) zaporową stawkę akcyzy, to zysk nadzorcy. Każdy kto powróci z EIN do nałogu tytoniowego, to zysk nadzorcy!!!

Rzucajcie Palenie! Dla siebie!

Najnowsza wersja projektu ustawy: ->
https://legislacja.rcl.gov.pl/…/12440526/12440527/dokument3…

Dyskusja w Salonie: "Będzie akcyza od e-papierosów?"
https://salonrozchmurzonych.pl/forum/viewtopic.php…

See More
Podatek akcyzowy obejmie od 1 stycznia 2018 r. płyn do papierosów elektronicznych, a także tzw. wyroby nowatorskie. Taką decyzję podjął we wtorek rząd. Tym samym wymienione produkty będą traktowane tak samo jak tradycyjne wyroby tytoniowe.
businessinsider.com.pl

Klamka zapadła. 5zl AKCYZY do każdej 10ml butelki liquidu!

Płyn do elektronicznych papierosów oraz tzw. wyroby nowatorskie będą opodatkowane akcyzą, podobnie jak tradycyjne wyroby tytoniowe - przewiduje przyjęty we wtorek przez rząd projekt nowelizacji ustawy o podatku akcyzowym.
podatki.gazetaprawna.pl
Jak czytamy w mediach, właśnie dziś rząd ma zająć się projektem zmian w ustawie akcyzowej, zgodnie z którym podatkiem tym zostaną objęte płyny do EIN. Przypominam, ze zgodnie z tym projektem akcyza…
starychemik.wordpress.com
Firma ECigIntelligence zwróciła się do mnie z prośbą o umieszczenie na blogu linków do dwóch ankiet, które mają być dla nich źródłem informacji do tworzonego raportu o stanie rynku EIN w Polsce. Są…
starychemik.wordpress.com
Projekt ustawy o zmianie ustawy o podatku akcyzowym uderza w małe i średnie przedsiębiorstwa – alarmują przedstawiciele z branży papierosów elektronicznych
b2-biznes.pl