Photos
Videos
Hoş Geldin 2018
5
Altın İğne (Fraksiyonel Radyofrekans) Tedavisi
49
53
Botoks mu? Dolgu mu? Hangisini Yaptırmalıyım?
84
3
Posts

Detaylı bilgi → https://goo.gl/fyvrFs

Kadınlarda en sık görülen kanser türü olan meme kanseri ve tümörlerinin erken tanı ile tedavisi mümkün. Ancak tedavi sırasında meme şekil ve hacim bozuklukları yaşanabilir. Kanser tedavisi sırasında mastektomi adı verilen ameliyat ile memenin bir kısmı ya da tamamının alınması kararı ortaya çıkabilir. Tedavi ve benzeri nedenlerle meme dokusunun bir kısmı veya tamamını yitiren kadına ilerleyen cerrahi teknikler sayesinde yeni meme yapılması mümkün hale gelmiştir.

Image may contain: one or more people
Posts

Geçici çözümleri bir kenara bırakıp, gerçekçi sonuçların keyfini yaşayın.

JAN17
Jan 9 - Jan 31Esteticare Tıp MerkeziBursa, Turkey
10 people interested

Geçici çözümleri bir kenara bırakıp, gerçekçi sonuçların keyfini yaşayın.

Detaylı bilgi → https://goo.gl/Z1vUZe

Image may contain: one or more people

Kavitasyon, vücudun sorunlu bölgesine yoğunluğu azaltılmış ultrasonik ses dalgaları verilerek yağları yakmaya yarayan bir zayıflama, bölgesel zayıflama ve selülit tedavi yöntemidir.

Detaylı bilgi → https://goo.gl/pppkVo

Image may contain: one or more people

Saç Mezoterapisi, saçın ihtiyacı olan vitamin, mineral, proteinlerin, vb. maddeleri içeren ilaçların saçlı deri içine çok ince iğnelerle enjekte edilmesidir. Bu işlem, saçların dökülmesini engellemek ve kontrol altına almak için hem kadına hem de erkeğe başarıyla uygulanabilmektedir.

Image may contain: one or more people and closeup
It looks like you may be having problems playing this video. If so, please try restarting your browser.
Close
60 Views

Yaşlanmayla birlikte yüz ve boyun derisinde sarkmalar ve kırışıklıklar ortaya çıkmaktadır. Yüz germe yaşlanma belirtilerini düzeltmek ve bazen de ortadan kaldırmak için uygulanan estetik amaçlı bir işlemdir.

Detaylı bilgi → https://goo.gl/quMcZb

Image may contain: 1 person, text and closeup

Kadınlar tarafından önemli bir sorun olarak algılanan selülit yağ dokusundaki dolaşım düzensizliği ve yapısal bozulmalarla seyreden ilerleyici bir doku deformasyonudur. Selülitin yoğun olduğu yağ dokularına yağ yakıcı kürler ile müdahale edildiğinde uygulama yapılan bölgede incelme ve ciltte daha pürüzsüz bir görünüm oluşur.

Detaylı bilgi → https://goo.gl/hPfDhj

Image may contain: one or more people and text

Estetiğin lüks olmaktan çıkarak ihtiyaç haline geldiğini belirten Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Uzmanı Op. Dr. Ufuk Aydın, 2018 yılının yine doğallıktan yana olacağını söyledi.

Haberin detayları için tıklayınız...
haberturk.com

Yüzümüzde ilk bozulmaların başladığı yaşlılık belirtilerinin ilk ortaya çıktığı yer göz kapakları ve çevresidir. Göz kapaklarında genetik veya yaşlanmaya bağlı olarak meydana gelen değişiklikler, insana yorgun ve daha yaşlı bir ifade verir. Göz kapağı estetiği (blefaroplasti) ehil ellerde yüz güldürücü sonuçlar veren göz ve göz çevresi gençleştirme operasyonudur.

Detaylı bilgi → https://goo.gl/eDi3NX

Image may contain: 1 person, smiling, text

PRP enjekte edildiği bölgede kök hücreleri uyarır ve kök hücrelerin aktif hale geçmesini sağlar. Enjeksiyon sıvısı içeriğinde kök hücre yoktur, yoğun olarak tamir edici trombositler bulunmaktadır. Trombosit hücreleri, kanın pıhtılaşmasında ve hasarlı damarları,dokuları onarmakla görevli; büyüme faktörlerini içeren hücrelerdir. PRP uygulaması ile hedef bölgeye, çok sayıda trombosit ve içeriğindeki büyüme faktörleri taşınmış olur.

Detaylı bilgi → https://goo.gl/U1UaKt

Image may contain: 1 person, closeup

Kaşlar, gözler ve burun ile belirli bir açıda uyum gösterir. Kaşlarımızın şekli, bakışlarımızın estetiğini ve yüz güzelliğini etkilemektedir. Çeşitli sebeplerden düşük görünüme sahip olan kaşlar, kişilere mutsuz ifade verir. Kaş kaldırma operasyonu ile kişiler mutsuz ifadeden kurtarılıp yüzlerine canlı bir ifade kazandırılır.

Detaylı bilgi → https://goo.gl/Kfzk99

Image may contain: 1 person, text

Biliyor muydunuz? Yasal koşulların değişimi ile güzellik merkezleri ve salonlarında lazer epilasyon yasaklanmıştır. Bu uygulama tıp merkezleri, poliklinik ve hastane bünyesinde yapılabilir. Bu tip merkezler yasa gereği Sağlık Bakanlığı’nca denetlenmez, denetim belediyelerin kontrolündedir ve ne yazık ki yetersizdir. Denetimsiz kalan bu merkezlerde yasaklanmış lazer cihazlarının kullanımı devam ederken geri dönüşü olmayan cilt sorunları yaşanabilmektedir.

Detaylı bilgi → https://goo.gl/CcE1wn

Image may contain: one or more people, people sitting and text

Kliniğimize başvurarak hem hayal ettiğiniz estetik uygulama hakkında hem de kredi başvurusu hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz...

http://www.esteticare.com/estetik-kredi

No automatic alt text available.