Posts

Kjo eshte hera e par ne jeten time qe shikoj dicka te tille. Per tu mare shembull, RESPEKTE.

It looks like you may be having problems playing this video. If so, please try restarting your browser.
Close
13,080 Views
13K Views

Deepwater Horizon Me Titra Shqip

Kategoria: Drama| Thriller
Një histori e vendosur në det të hapur, në një anije ku bëhej shpimi i naftës, e cila shpërthen në prill të vitit 2010 dhe krijon derdhjen më të madhe të naftës në historinë e Shteteve të Bashkuara.

... See More
Image may contain: 1 person, cloud and sky
Videos
Gangnam Style Super Project
4
Photos
Posts

Dirty Grandpa Me Titra Shqip

Kategoria: Komedi
Pak përpara dasmës së tij, një djalosh disi i ngurtë, niset për të shoqëruar gjyshin e tij, një ish kolonel qejfli, në një udhëtim për pushimet e pranverës në Florida.

... See More
Image may contain: 1 person, text

The Ardennes Me Titra Shqip

Kategoria: Drama
Një grabitje shtëpie përfundon si mos më keq… Dejvi, një nga grabitësit, ia del të arratiset, duke e lënë vëllanë e tij, Kenetin pas. Pas katër vitesh, Keneti lirohet nga burgu dhe gjërat kanë ndryshuar. Dejvi përpiqet ta ndihmojë Kenetin në çdo mënyrë…

... See More
Image may contain: 1 person, text

Queen of the Desert Me Titra Shqip

Kategoria: Biografi| Drama| Histori
Një film nga Werner Herzog, me Nicole Kidman, Rober Pattinson, James Franco, Damian Lewis. Filmi tregon historinë e Gertrude Bell, një personazh që ekzistonte vërtet, me jetën e pasur dhe aventuriere, në fillim të shekullit XX, ishte një udhëtare, shkrimtare, arkeologe, zbuluese, diplomatike dhe agjente sekrete dhe diplomate në emër të Perandorisë Britanike. Mbi të gjitha, ajo ishte si një lloj Lawrence-i ...i Arabisë në versionin femër. Për më tepër ndiqni filmin…

See More
Image may contain: 1 person, text

Ip Man 3 Me Titra Shqip

Kategoria: Aksion| Biografi| Drama
Kur një bandë gangsterësh e udhëhequr nga një hajdut pronash të patundshme tentojnë të marrin shkollën e qytetit, Mjeshtri Ip është i detyruar të marrë një qëndrim ndaj këtij veprimi…

...

Shikim Te Kendshem: http://www.fiksohu.al/ip-man-3/

See More
Image may contain: 1 person, text

Anomalisa Me Titra Shqip

Kategoria: Animate| Drama| Komedi
Një folës inspirues rifreskohet pasi takon një grua të re e cila ndryshon jetën e tij të përditshme.

... See More
Image may contain: 1 person, closeup and text

Countdown Me Titra Shqip

Kategoria: Aksion
Super yjet e Wrestling Dolph Ziggler and Kane luajnë në këtë thriller elektrizues. Kur një psikopat rrëmben një fëmijë dhe e lidh me eksploziv, Rei (Ziggler) i ndjekur nga humbja e djalit të tij merr çështjen në dorë. Tani, ai duhet të mundë kohën, duhet të ndalojë këtë psikopat dhe të shpëtojë fëmijën e pafajshëm.

... See More
Image may contain: 2 people, text

Get a Job Me Titra Shqip

Kategoria: Komedi
Life after college graduation is not exactly going as planned for Will and Jillian who find themselves lost in a sea of increasingly strange jobs. But with help from their family, friends and coworkers they soon discover that the most important (and hilarious) adventures are the ones that we don’t see coming.

... See More
Image may contain: 3 people, people smiling, text

The Revenant

Kategoria: Aventure| Drama| Thriller
Në vitet 1820, Hugh Glass, një banor i zonave kufitare, nis hakmarrjen e tij ndaj atyre që e braktisën duke e menduar të vdekur pasi u sulmua në pyll nga një ari.

... See More
Image may contain: 1 person, text and outdoor

Law Abiding Citizen

Kategoria: Drama| Krim| Thriller
Nje burre i Inatosur vendos te veje drejtesine ne duart e tij pasi gjykata liron vrasesit e gruas dhe vajzes se tij. Ai nuk shenjestron vetem vrasesit por dhe personat e perfshire ne gjykimin e ceshtjes.

... See More
Image may contain: 1 person, text and closeup

Kung Fu Panda 3

Kategoria: Aksion| Animate| Aventure
Duke vazhduar aventurat e tij legjendare, Pou duhet të përballet me dy kërcënime të jashtëzakonshme epike, një tw mbinatyrshme dhe një tjetër afër shtëpisë së tij.

... See More
No automatic alt text available.

Daddy’s Home

Kategoria: Komedi
Njerku, Bred Ueiteiker, është një prezantues radioje në përpjekje për t’i bërë fëmijët e gruas së tij ta duan atë dhe ta quajnë baba. Por planet e tij ngatërrohen kur babai biologjik i tyre shfaqet, Dasti Mejron.

... See More
Image may contain: 2 people, text

Silver Linings Playbook Me Titra Shqip

Kategoria: Drame | Komedi | Romance
Pas nje periudhe ne institucionin e te semureve mendor, Pat Solitano kthehet ne shtepine e prinderve dhe mundohet te rregulloje marrdheniet me ish-bashkeshorten e tij. Gjerat behen me te komplikuara kur Pat njihet me Tifanin, nje vajze misterioze me problemet e saja.

... See More
Image may contain: 1 person

Ghost Recon: Alpha Me Titra Shqip

Kategoria: Aksion
Ghost Recon: Alpha sheh ekipin të udhëhequr nga një lider fantazëm i cili është i infiltruar në tregun e armëve.

... See More
Image may contain: 2 people

The Perks of Being a Wallflower

Kategoria: Drame | Romance
Nje student introvert eshte marre nen krahet e dy te moshuarve te cilet e mirepresin ate ne boten reale.

... See More
No automatic alt text available.