Jump to
Press alt + / to open this menu
Photos
Videos
Tłusty czwartek - Forum Opieki
1
Posts

Kochani Opiekunowie osób starszych, dziś obchodzimy bardzo sympatyczny dzień, mianowicie Dzień Przedszkolaka 🧒👧. Czy jesteście dumnymi Babciami/Dziadkami/Rodzicami Przedszkolaków? Pochwalcie się zdjęciami. Niech w pochmurne prawie jesienne dni nasza strona rozjaśni się Małymi Słoneczkami

Image may contain: one or more people

Kochani Opiekunowie, obchodziliśmy dzisiaj Dzień Dobrych Wiadomości. Czy dostaliście dziś jakąś miłą wiadomość? 😍

Image may contain: outdoor
Posts

Kochani Opiekunowie osób starszych, dziś obchodzimy Dzień Blogów ❤️. Czy ktoś z Was prowadzi internetowe pamiętniki? 📝

Dear Guardians of the elderly, today we celebrate the day of blogs ❤️. Do any of you keep online diaries? 📝
Translated
Image may contain: one or more people and text

Kochani Opiekunowie coś dla Was na wieczór 🎤🎧. Podoba się Wam?

Das offizielle Video zur Single "Warum hast Du nicht nein gesagt" im Duett mit Maite Kelly aus dem Album "Seelenbahnen". Die Premium-Maxi-Single ist ab jetzt...
youtube.com

Kochani uważajcie! Nowy wirus szaleje na Facebooku. Nie otwierajcie wiadomości o treści podanej na zdjęciu poniżej! Chrońcie swoją prywatność! Przekażcie ostrzeżenie dalej!

Darlings, watch out! The new virus is raging on Facebook. Don't open messages about the content in the photo below! Protect your privacy! Pass the warning!
Translated
No automatic alt text available.

Kochani Dziś Dzień Pozytywnie Zakręconych. A Wy jesteście pozytywnymi ludźmi? 🤩

Image may contain: one or more people, beard, eyeglasses and text

Kochani Opiekunowie, maliny - owoce pełne witaminy C, doskonałe przy przeziębieniu, dzięki dużej zawartości przeciwutleniaczy zwalczają wolne rodniki, zapobiegają niektórym nowotworom, oczyszczają system trawienny z toksyn, łagodzą zapalenie pęcherza moczowego, zmniejszają gorączkę.

Są po prostu doskonałe a do czego Waszym zdaniem? Do soków? Ciast? Deserów czy do jedzenia prosto z krzaczka?

Image may contain: text and food

Kochani Opiekunowie, zainspirujmy się pomysłami na obiad. Co dziś gotujecie Swoim Podopiecznym? A może jesteście na urlopie i gotujecie właśnie swój ulubiony obiad? Ja zjadłabym dziś pierogi ruskie albo gołąbki 😍😍😍. A Wy na co macie ochotę?

Image may contain: food and text

Kochani Opiekunowie osób starszych,
Czy wiecie, że żółte buźki, emotki, emoji, emotikonki stały się tak popularne, że mają swój dzień? Dziś, 17.07 obchodzimy Światowy Dzień Emoji. Jakich buziek najczęściej używacie na Facebooku? Mamy nadzieję, że tych wyrażających szczęście i zadowolenie: 😀😁😃😄😆😊😍

Pouśmiechajmy się dzisiaj do siebie .

Image may contain: text

Kochani Opiekunowie osób starszych, pewnie już każdemu z Was takie wiadomości zaprzątają Messengera i zadajecie sobie pytanie czy faktycznie powinnam/powinienem bać się Jaydena K. Smitha. Ten groźny haker w rzeczywistości nie istnieje a wiadomość jest zwykłym łańcuszkiem, który daje jednak do myślenia: "czy powinno się akceptować zaproszenia do grona znajomych od osób, których się nie zna?". Każda taka akceptacja to udostępnianie w jakimś stopniu swojej prywatności. Pamiętajm...y o tym!

> udostępniajcie
> komentujcie
> reagujcie

Pozdrawiamy - zespół Forum Opieki!

See More
Image may contain: one or more people and text

Kochani Opiekunowie osób starszych, dziś Dzień Frytek . Co robicie na obiad? Może coś do frytek?

Image may contain: food
Kochani Opiekunowie osób starszych, rozpoczęliśmy sezon na fasolkę szparagową. Na ryneczkach, w sklepach i marketach można już kupić krajową fasolkę szparagową, którą na pewno większość z Was uwielbia. A czy wiecie jakie posiada właściwości?
Na rynku mamy 2 rodzaje fasolki szparagowej: zieloną i żółtą. Żółta ma kremowy smak i jest bogatsza w potas i fosfor, natomiast zielona o bardziej intensywnym ...