Photos
Reviews
Fundacja Dzielna Matka has no reviews yet.
Tell people what you think
Posts

„Projekt współfinansowany przez Gminę Jabłonna w ramach Programu Współpracy z Organizacjami Pozarządowymi”


___Dziękujemy serdecznie Gminie Jabłonna za fajne spędzanie wolnego czasu

Kochani czekamy na Wasze zgłoszenia na zajęcia z hipoterapii. Propozycja fundacji stajnia Dorado w Puszczy Kampinowskiej i Agmaja w Warszawie oraz stajnia Klucz. Przyjmujemy tylko podopiecznych FDM z orzeczeniem i aktualnym skierowaniem na hip. od lekarza. Projekt dofinansowany przez fundację PZU. Szczegóły dotyczące spraw organizacyjnych na pryw. Zapisy do 16 stycznia.

Posts

Serdecznie dziękujemy sponsorom Gmina Jabłonna, Rotary Club, GRAST&MTB za pomoc w organizacji Wigilii Dzielnej Matki. A także naszym Przyjaciołom!!!
Jesli chodzi o gminę to Projekt realizowany w ramach wspolpracy Gminy Jablonna z organizacjami pozarządowymi. Restauracja Patriotka była miejscem naszego spotkania. Uściski dla Właścicieli !

To już siódme nasze spotkanie wigilijne, zorganizowane przy wsparciu podopiecznych, chóru z Jablonna, Gminy Jablonna, Grast&MTB oraz Klubu Rotary Warszawa Jozefow 🎄

Spotkanie FDM Msza

Image may contain: 2 people, people sitting

Prezenty na przedwigilijne spotkanie już czekają:) 16 grudnia Sobota. Do zobaczenia!

No automatic alt text available.
No automatic alt text available.
Image may contain: 1 person, sitting and indoor

Kochani, dzięki sponsorom mogliśmy przygotować wycieczkę pociągiem dla dzieci, które nigdy nim nie jechały oraz zajęcia hipoterapii. Jazda konno jest pasją wielu naszych podopiecznych, ciagle poszukujemy firm i organizacji, które wesprą nas finansowo w tym zakresie.

Organizator konkursu Miss Wheelchair World 2017 wspólnie ze współorganizatorem Miasto Stołeczne Warszawa i partnerami projektu zachęca wszystkie kraje do wybrania najpopularniejszej kobiety na świecie poruszającej się za pomocą wózka inwalidzkiego. Głosowanie rozpocznie się 06.09 i potrwa do 06.10.2017. Internauci będą mieli 31 dni na wybranie tej najpopularniejszej.

Rekrutacja do konkursu Miss Wheelchair World trwała trzy miesiące. W tym czasie napłynęło do nas mnóstwo zgłos...zeń spośród, których specjalnie powołane jury wybrało 24 finalistki, które już od 29. września będą uczestniczyły w Warsztatach Miss, które przygotują je do Gali Finałowej oraz pozwolą integrować się na skalę międzynarodową.

Wyboru tej najpiękniejszej dokonamy już 7. października w Arenie Ursynów w Warszawie – przepięknej stolicy Polski. A już od 06.09 do 06.10.2017 to właśnie Internauci wcielą się w jurorów i wybiorą swoją ulubienicę, która dzięki największej liczbie głosów zdobędzie tytuł Miss Popularności na Wózku 2017.

Gorąco zachęcamy do wybrania tylko tej jednej spośród finalistek konkursu Miss Wheelchair World 2017 i oddania na nią swojego głosu!

http://misswheelchairworld.com/11,uczestniczki.html

See More

Dziś trochę pada, ale to nic. Nie jesteśmy z cukru. Uczestnicy i wolontariusze, zgrana paczka.
„Projekt współfinansowany przez Gminę Jabłonna w ramach Programu Współpracy oraz Uzyskaliśmy także wsparcie od Fundacji Fundusz Współpracy,FIO Mazowsze lokalnie wnioskodawca Przyjaciele koni. Autor zdjeć p. Leszek, wolontariusz, Sylwia mama niepełnosprawnych dzieci z Jabłonny oraz Arek Wielki Znany Człowiek.

Poszukujemy mężczyzny atlety, który miałby czas jutro pomiędzy 12.30 a 15.30. Potrzebne wsparcie!

Dziś był taki upał, że piliśmy witaminy w różnej postaci i prawie nikt nie chciał schodzić z koni. Cała grupa namówiła nawet babcię Czekinę, żeby wsiadła na konia, co bardzo ucieszyło Maksa jej wnuczka, który nabrał odwagi przy koniach. Szukała nad tez pani Witamina. Która wybrała się do Jablonny w innym województwie.

Grant initiated by the Jabłonna municipality and The focus of our Foundation is to successfully implement a model for the comprehensive rehabilitation of disabled children, assisted by hippotherapy and family therapy equine-assisted rehabilitation.
Almost half of our over 60 pupils are children suffering from cerebral palsy, diverse disabilities, meningomyelocele, Down’s Syndrome, autism, psychomotor developmental delay, hyperactivity or emotional disorder.

Uzyskaliśmy także wsparcie od Fundacji Fundusz Współpracy,FIO Mazowsze lokalnie wnioskodawca Przyjaciele koni. Autor zdjeć p. Leszek, wolontariusz.

„Projekt współfinansowany przez Gminę Jabłonna w ramach Programu Współpracy z Organizacjami Pozarządowymi”


___

Image may contain: 2 people, people standing, sky, cloud, tree, outdoor and nature
Image may contain: 2 people, people smiling, sky, cloud and outdoor
Image may contain: 1 person, cloud, sky, outdoor and nature

Nasz pad do rekreacyjnej jazdy konnej sluzyl od rana! Poznajemy "klucz do końskiego świata".
Projekt współfinansowany przez Gminę Jabłonna w ramach Programu Współpracy z Organizacjami Pozarządowymi”

Image may contain: 2 people, people smiling, people sitting, cloud, sky, outdoor and nature
Image may contain: one or more people, cloud, sky, child, outdoor and nature
Image may contain: 3 people, people smiling, people sitting, cloud, sky, outdoor and nature

Pilne! Nasi podopieczni, którym ulewa zalała mieszkanie potrzebują szafy. Czy ktoś z Państwa mógłby pomoc? Kontakt do potrzebujących podam na priv.

Słuchajcie udało się, pad do rekreacyjnej jazdy konnej zakupiony! Już niedługo poznamy "klucz do końskiego świata".
Projekt współfinansowany przez Gminę Jabłonna w ramach Programu Współpracy z Organizacjami Pozarządowymi”

No automatic alt text available.
Image may contain: people standing and indoor
No automatic alt text available.