Photos
Reviews
5.0
10 Reviews
Tell people what you think
Videos
Avis ArtCar VDA
9
1
Grafinio dizaino katedros 3 kurso studentės LINOS MARCIONYTĖS logotipo "Atverk" animacija.
7
Pirmadienis
6
Posts

Vizualiųjų komunikacijų dizaino magistranto GEDIMINO ŠIAULIO animacinis filmas “Running Lights“ („Kaukai“) – įvertintas prestižiniuose pasaulio ir Lietuvos konkursuose!

Šiltas, alegorinę istoriją apie nenutrūkstamą gyvybės - mirties ciklą pasakojantis trumpo metro filmas sulaukė pripažinimo tiek Lietuvoje, tiek ir visame pasaulyje.
Lietuvoje filmas pelnė net 2 Sidabrines Gerves už: „Geriausią trumpo metro filmą“ ir „Geriausią garso takelį“, Vilniaus kino festivalyje „Kino ...pavasaris“ – specialų "Audience award" apdovanojimą, taip pat Autorinio kino aljanso apdovanojimą.
Išskirtinai profesionalius darbas pavergė ir pasaulinių konkursų žiuri: Sidnėjuje (Australija) vykusiame Wordless International Short Film Festival Gedimino darbas pelnė "Best film" apdovanojimą. New York'e (JAV) vykusiame Animation Block konkurse, dizaineris apdovanotas už "Best original design", o La Truca, Festival Internacional de Animacion (Kolumbija) pažymėtas "Honourable Mention" nominacija.
Gedimino Šiaulio filmas taip pat įtrauktas į daugiau nei 30 tarptautinių filmų festivalių, tarp jų:
Warshaw International Film Festival – Warshaw, Poland.
Encounters International Film Festival – Bristol, England.
Leeds International Film Festival – Leeds, England.
Anima Mundi International Animation Film Festival. - São Paulo. Brazil.
Didžiuojamės Gedimino pasiekimais ir linkime tolimesnės sėkmės!
#VDA #GDK #GediminasSiaulys #kaukai #RunningLights

See More
“Running Lights” is a short animated film produced by PetPunk in association with BFX CGI. It is a sad, but bright and hopeful fairy-tale for our children…
vimeo.com

Sveikiname Austėją Dzikaraitę ir Eleną Motiejūnaitę su pirmąja paroda Nacionalinėje M.K. Čiurlionio menų gimnazijoje!!! Dėstytojai ir mokiniai puikiai prisimena savo gabiąsias mokines. Linkime taip ir toliau ant bangos!
#vda #GDK #AustejaDzikaraite #ElenaMotiejunaite #Grafinisdizainas #MKCiurlioniomenugimnazija

Posts