Posts

Tani me caj gjumi nuk na del , ama dhe gjithmonë e njëjta kafe nuk pihet , si thoni ta ndërrojmë sot menynë e ta këthejmë në kafe turke 😂
PS. kush del vullnetar të lexojë vilnxhanë😜
A.

Image may contain: drink and coffee cup
Videos
Ky djale eshte hero!
258
22
Një super video nga mjeshtri Vasil Naçi
126
Photos
Reviews
4.4
164 Reviews
Tell people what you think
Franko Franko
· January 7, 2018
Hello ! vajza seksi � jam franko shum simpatik dhe king , me banim ne tiran dhe kam deshir te njihem me nji vajz per te kaluar nji moment te bukur dhe special pergjigjem per te gjitha ose inbox falmin...derit ose nji aventur me pages See More
Gango Albanez
· February 19, 2018
Prsh .jam nje djale 24 vj nga fieri.jetoj ne republiken ceke dhe sapo kame ardhur me pushime ne shqiperi nja dy tre jave .jam i interesuar per ndonje femer nga 18 deri ne 35 vjet fier ose tirane , p...er njohje me kalu kohen ketu ne shqiperi sepse nuk njohe shume njerez , dhe nese na shkone me shume pse jo dhe lidhje serioze jo vetem aventur .kush eshte e interesur t meshkruaj ne fb .flm See More
Bledi Elb
· November 25, 2017
Pesh.dua nje lidhje sekrete me ndonje femer te martuar i pergjigjem dhe nga gjendja ekonomike kush kush ka dezhir te me shkruaj
Toni Toni
· February 13, 2018
Prsh te gjithve jam nje djal nga tropoja jetoj ne tirane kerkoj nje vajze per lidhje cila te jete e interesuar tme kontaktoje ne inbox. Faleminderit.
Mentor Mentor
· February 15, 2018
Mbr nga Greqia deshiroj te njihja me nje goc ose mama qe jeton ne greqi athin per meshum flasim flm
Beni Emigradi
· January 31, 2018
Dua nje mami 35- 45 vjece te jete per nje miqsi si fillim me pas shohim dhe bejme, vet jam beni nga vlora 37 vjec
Elton Elton Duka
· December 30, 2017
Halo kerkoje nji lidhje me na nji mami tek 40 kush esht e tersume te me shkruaje lidhje aventure ju mir pres
Ersid Vlore
· February 16, 2018
ka ndonj goc ose mami te vetmuar qe kerkon njohje te re dhe te fsheht...pres inbox
Vi Ssy
· February 15, 2018
Pershendetje,, ndonje femer e martuar, divorcuar, ose dhe beqare, vetem per lidhje sekrete,
Jam 35 vjec nga durresi,

Per detaja te metejshme ftes&imbox
Ju mirpres.. .
Adriatik Hadri
· February 4, 2018
Prsh jam nje djal nga berati doja te njihsh me ndoje goc kush ka deshir nr e tl 0688764357
Matia Mati
· December 8, 2017
Pershendetje jam matia jetoj ne itali kam deshir te njo donje zonj per lidhje sekrete jam 26 vjec kush. Ka deshir tme shkruaj.
Silvio Silvio
· December 20, 2017
Hi goca jam 27 vjec nga tirana 1.8 i gjate sy jeshil dhe mjaft i edukuar
kam shume deshire te njoh vajza pse jo dhe zonja
Luan Mziu
· February 8, 2018
Jame luani dua te lidhem me nje vajze Shqiptare jetoje ne Florida per tu martuar
Tirane Ardit
· November 25, 2017
Ckemi si kaloni jam nje djale 23 vjec jetoj ne tirane nqs ka ndonje vajze ose studente ne tirane ju pres ne inbox per tu njohur
Cuni Qefli
· January 6, 2018
Pershendetje jam Eri nga Dr ka no nje femer per takim sekret
Armelo Bogdani
· January 14, 2018
Përmban fjalor banal. Injoranca dhe banaliteti I shqiptarëve nuk ka fund
Bexhet Jashari
· November 30, 2017
jam beqa 40 vjeqar jam i interesum pre nje lidhje serioze nese ka ndonje nete lajmrohet ne vajbere0038649195032 pre mashum informaata
Bonova Nantia
· February 6, 2018
persh.jetoj ne greqi.kush goc interesohet per pun ne ishull, SMS.flm.
Djali Djal
· December 17, 2017
Prsh vajza kush mund tana bej ndonjëra lidhje për shoqëri
Ardi Rama
· January 15, 2018
00306984416170
Posts
Gazeta Paloma shared a link.
9 hrs
Mister X, më propozoi një djalë para një viti për të bërë seks me të dhe refuzova. Tani vjen para dyqanit tim me një makinë të shtrenjtë dhe të zezë, me xhama të mbyllur, rri nja 10 minuta duke më parë dhe pastaj ikën. Ç’do të thotë kjo? Pse e bën? Përgjigje: Do të thotë ...
gazetapaloma.net
Gazeta Paloma shared a link.
9 hrs
Mister X, jam një vajzë, dua një djalë, por ai është në burg. Ai do të bëjë seks me anë të telefonit. Mua më duket sikur tallet me mua. Ai thotë se më do; unë e dua shumë. Çfarë të bëj? Puna është se kam qenë e martuar me dikë tjetër. Përgjigje: Nuk e njoh …
gazetapaloma.net
Gazeta Paloma shared a link.
9 hrs
Mister X, më thoni ju lutem ç’mendim keni për një djalë (unë), që mund të quhet me pak fjalë “Kazanova”? Kam pasur shumë të dashura për një kohë shumë të shkurtër. Besomë kur të them që kam zënë dy kushërira në të njëjtën kohë. Sipas teje, jam i shkathët apo budall...
gazetapaloma.net
Gazeta Paloma shared a link.
9 hrs
Pothuajse 100 persona vdesin duke i mohuar vetes çlirimin përmes orgazmës, sipas statistikave gjermane. Si është kjo e mundur? Për shkak të mungesës së oksigjenit! Rasti më i fundit ka ndodhur vetëm pak ditë para Vitit të Ri, kur një burrë u gjet i vdekur në shtëpinë e tij në Hess...
gazetapaloma.net
Gazeta Paloma shared a link.
10 hrs
Mister X, burri i hallës çdo femër që kalon në rrugë e bën ish-en e tij ose të shokëve. Me shikime më ka provokuar shpesh. Një ditë më kërkoi çelësat e shtëpisë se na kishte zënë dashnore. Meqë nuk ia dhashë, ç’nuk i kishte thënë hallës për mua. Ç’të bëj? Po më ik....
gazetapaloma.net
Gazeta Paloma shared a link.
10 hrs
Telenovela “Sulltanesha Kosem” është kthyer në një nga më të preferuarat jo vetëm nga publiku shqiptar por edhe nga vipat. Gjatë dy sezoneve të telenovelës gati të gjithë personazhet ndërrohen duke u larguar të vjetrit dhe pasurimit të serialit me të rinj. Por duket se vetëm nj....
gazetapaloma.net
Gazeta Paloma shared a link.
10 hrs
Gjatë mbrëmjes së sotme është publikuar spoti i emisionit “Dua të të bëj të lumtur” që pritet të jetë këtë të shtunë. Në këtë promo u tregua se të ftuar special do të jetë këngëtarja Xhensila Myrtezaj dhe aktori Bes Kallaku dhe gjithashtu gjyshja e tij. Nuk dihet nëse ja...
gazetapaloma.net

- A thua ka njerëz atje lart në qiell..!?
- Patjetër që po.. nuk e shikon që ndezin dritat çdo natë...
😘⭐️

No automatic alt text available.

Kush thote se dielli sjell lumturi, nuk ka vallezuar kurre ne shi...

Image may contain: 1 person, shoes and outdoor

Interesante. Hidhini nje sy....

Callie Blackwell pushtoi gjithë titujt e gazetave vitin e kaluar kur djali i saj arriti të përmirësohej pasi ajo kishte filluar t’i jepte fshehurazi kanabis, ndërkohë që ishte shumë pranë vdekjes. Kjo nënë rrëfen se përdorimi i kësaj droge i ka shpëtuar gjithashtu jetën e saj dhe t...
gazetapaloma.net
Gazeta Paloma shared a link.
11 hrs
Janë një nga çiftet më të dashur të showbizit të cilët vetëm pak muaj më parë kurorëzuan në martesë dashurinë e tyre 10-vjeçare. Megjithatë herë pas here ata na tregojnë copëza nga lidhja e tyre në rrjete sociale. Këtë pasdite Orinda ka publikuar në rrjete sociale një disa f...
gazetapaloma.net
Gazeta Paloma shared a link.
12 hrs
Ibrahim Tatlises, është këngëtari më i popullarizuar turk i cili pas një atentati nuk ka qenë në gjendje të rikthehet në muzikë. Në llogarinë e tij në rrjetin social “Facebook”, është publikuar një video ku shohim Ibrahim Tatlisesin i cili nuk arrin t’i mbajë lotët pasi që ...
gazetapaloma.net
Gazeta Paloma shared a link.
12 hrs
Marrëdhëniet nuk mund të jenë “rozë” gjatë gjithë kohës. Me vetëdije ose jo, shpesh thoni gjëra që për partnerin tuaj janë shumë të rënda dhe e lëndojnë atë. Komunikimi është një pjesë e rëndësishme e takimeve, por ndonjëherë, duke thënë shumë mund të bëjë më sh...
gazetapaloma.net