Reviews
4.7
23 Reviews
Tell people what you think
İsmail Urhan
· January 14, 2017
Hayatımın en güzel günleriydi orda olduğum zamanlar..... Başka ne denir ki ?
Dilek Hasturan Yurttürk
· November 22, 2014
Memleketim diye demiyorum hakikaten yaşanacak yer yemyeşil masvavi
Mustafa Ordu
· May 14, 2014
Giresun lisesini mevki olarak. çok begeniyorum
Bayram Yasar Tekin
· March 12, 2015
SELAMUN ALEYKUM HAYIRLI HUZURLU SAGLIKLI SIHHATLI SEVGI SAYGI VE BARIS DOLU HAYIRLI INSANLAR ALEMI DILEGIYLE HAYIRLI YARINLAR DILEGIYLE HAYIRLI GUNLER VE GECELER DILEGIYLE MUTLU UMUTLU INSANLAR ALEMI DILEGIYLE
Photos
Posts

Bizi bu hesaplardan takip ediniz.

Image may contain: text

Giresun Lisesi resmi sayfası GiresunLisesiOfficial olarak değişmiştir.

Posts

Giresun Lisesi resmi hesabı değişmiştir.

Giresun Lisesi resmi sayfası değişmiştir. Yeni sayfa için aşağıdaki link aktiftir.
https://www.facebook.com/Giresun-Lisesi-495542527511863/

High School
Giresun Lisesi's photo.
Giresun Lisesi
255 Likes
35 talking about this

Okulumuz Mezunlarından ve GİLİMDER Üyesi Gazeteci, Haberbiz.com Haber Sitesi Sahibi Değerli Arkadaşımız Peyami Tek, Bir Kaza Sonucu Yaşamını Yitirmiştir. Yakınlarına ve Arkadaşlarına Baş Sağlığı Dileriz. Mekanı Cennet Olsun.

Image may contain: 1 person, beard and closeup
Image may contain: 4 people, people standing and stripes

Okulumuz Mezunlarından ve Giresun Lisesi Etkinliklerinde, Tanıtımlarında Ön Saflarda Yer Almada Kendisini Sorumlu Hisseden, Gazeteci Arkadaşımız Peyami Tek, Elim Bir Trafik Kazasında Yaşamını Yitirmiştir. Başımız Sağ Olsun. Yakınlarına ve Arkadaşlarına Allah Sabırlar Versin. Mekanı Cennet Olsun.

Image may contain: 1 person, beard and closeup

Geçirdiği Beyin Kanaması Sonrası Bir Süredir Tedavi Gören ve Bu Yıl Birincilik Derecesiyle Mezun Olan Öğrencimiz Nihal Şen, Yaşamını Yitirdi. Giresun Lisesi Olarak Çok Üzgünüz. Allah Yakınlarına ve Arkadaşlarına Sabırlar Versin, Mekanı Cennet Olsun. Başımız Sağ Olsun.

Image may contain: 1 person, smiling, closeup

Giresun Lisesi Ailesi Olarak, Okulumuzla Organik Bağı Olanların ve 1946 Yılından Bu Yana Mezunlarımız İle Velilerimizin Mübarek Ramazan Bayramı'nı Kutlar, Sağlık, Mutluluk ve Başarılar Dileriz.

Giresun Lisesi Ailesinin, 2016 Kep Töreni Muhteşem Coşku ve Büyük Kalabalıkla Geçti. Emek Veren İdareci, Öğretmen ve Okul Personelimize Teşekkür Eder, Mezun Olan Öğrencilerimize Atılacakları Hayatlarında Başarılar Dileriz.. Yolları Açık, Şansları Bol Olsun..

Giresun Lisesi'nde Kep Giyme Töreni Mezunlara ve Öğretmenlere Verilen İftar Yemeği İle Başlıyor..
Kep Töreni Velilerin Katılımı İle Birazdan Gerçekleşecek..

Giresun Lisesi Erkek Bisiklet Takımı, Kategorisinde İl Birincisi Oldu. Şampiyon Öğrencilerimizi ve Emeği Geçenleri Tebrik Eder, Türkiye Şampiyonasında Başarılar Dileriz.
Bisikletçilerimiz, Madalyalarını Şu An Spor Lisesi Müdürü Olan, Eski Müdürlerimizden Hakan Demir'den Aldılar..

Image may contain: 6 people, people standing

Giresun Lisesi Mezunu , Ünlü Karikatüristimiz Derya Sayın, Nefes Darlığı ve Ani Kalp Krizinden Yaşamını Yitirdi. Gırgır ve Leman Dergilerinden Tanıdığımız Derya Sayın'ın Genç Yaşta Yaşamını Yitirmesi Sevenlerini Yasa Boğdu. Sayın, Geçen ve Önceki Yıl Giresun Lisesinde Öğrencilerle Karikatüristlikle İlgili Sohbetler Yapmıştı..Başımız Sağ Olsun.

Image may contain: 1 person, eyeglasses

Okulların açılış Tarihi Öğrenciler için, Kurban Bayramından sonraki Pazartesi olan 28 Eylül Gününe ertelenmiştir.. Öğretmenler 1 Eylül'de Okullarında Buluşacaklar.

Giresun Lisesi Ailesi, Ramazandan Önce Yapılan Organizasyonda Okul Bahçesinde Kahvaltıda Biraraya Gelerek, Bir Anlamda Yarın Verilecek Karne Öncesi 2014-2015 Eğitim Öğretim Ders Yılının Bitimini Ilan Etmiş Oldu. Emeği Geçenlere Teşekkürler..