Posts

Hekur Delonghi vetem per 2.590 leke 🙂

No automatic alt text available.
Globe
5 hrs

Ju urojme nje te diel te mbare

It looks like you may be having problems playing this video. If so, please try restarting your browser.
Close
Posted by Globe
1,645 Views
1.6K Views
Photos
Videos
#SamsungGalaxyS8 #SamsungGalaxyS8+ Eksploroni pertej limiteve te asaj qe smartphonet e tjere mund t'ju ofrojne!!!
41
2
Kartoline nga Globe
17
Minutat e fundit
95
71
Posts

Gjeni ne Globe super oferta per produktet e kujdesit personal🙂
Makine Shkurtimi Philips vetem per 3.490 leke.

No automatic alt text available.

Globe ju ofron super cmime per te gjithe elektroshtepiaket e medha Electrolux!
Tharese Rrobash Electrolux vetem per 5.749 leke ne muaj
#Globe #Electrolux #Tharese7Kg #Inverter #Pompenxehtesie

No automatic alt text available.

Televizor Led Philips 39"
☑️Led TV
☑️200 Hz >> vetem per 3.158 leke ne muaj
#TelevizoretMeTeLireSeKudo #Globe #TVPhilips39

No automatic alt text available.

Televizoret me te lire se kudo i gjeni vetem ne Globe!
Televizor Led Samsung 40" vetem per 5.408 leke ne muaj
Nxitoni!

No automatic alt text available.

#TelevizoretMeTeLireSeKudo
Televizor Led Philips 43" Full Hd vetem per 4.575 leke ne muaj
Nxitoni edhe per pak dite do te gjeni keto Super Oferta!

No automatic alt text available.
Globe updated their cover photo.
Image may contain: screen and text

#TelevizoretMelireSeKudo!
Globe ju surprizon, super cmime per Televizoret deri ne daten 25 Shkurt!
Nxitoni, ju mirepresim ne te gjithe rrjetin e dyqaneve Globe

It looks like you may be having problems playing this video. If so, please try restarting your browser.
Close
Posted by Globe
1,251 Views
1.2K Views

Shume gjera mund te ndodhin brenda 5 vitesh!
Globe ne bashkepunim me Samsung sjell 5 vjet garanci per elektroshtepiaket e medha
#Globe #Samsung

Image may contain: 1 person, smiling

Vetem ne Globe ju do te perfitoni 25% ULJE per te gjithe lavapjatat dhe rubinetat Blanco
Ofertat i gjeni ne te gjithe rrjetin e dyqaneve tona!
Nxitoni!

Image may contain: indoor

Globe ju ofron 25% ulje per te gjithe aspiratoret Faber deri ne daten 25 Shkurt!
Nxitoni!
#Faber #AirMatters #Globe

Image may contain: text

Samsung Galaxy J7 (2017)
☑️kamera 13 Mp
☑️3 Gb Ram
☑️Quad Core >> 34.990 leke #SmartphonetMeTeLireSeKudo #SamsungGalaxyJ7

Image may contain: phone

Globe ju ofron 25% ULJE per te gjithe elektroshtepiaket Electrolux deri ne daten 25 Shkurt
Nxitoni!
Ju mirepresim ne te gjithe rrjetin e dyqaneve tona!

No automatic alt text available.
Globe is feeling festive.

Perfito tani nga keto Super Oferta dhe beni tuajin smartphone-in e preferuar!
Smartpohne MEIZU vetem per 13.990 leke

Image may contain: phone