Photos
Videos
Gölcük Necati Çelik Devlet Hastanesi Göğüs Hastalıkları Uzmanı Uz.Dr.Elif KÖSE TEMELLİ "ASTIM"
65
Gölcük Necati Çelik Devlet Hastanesi Çocuk Cerrahi Uzmanı Op.Dr. Ayten Başak KILIÇ "SÜNNET"
72
12
Gölcük Necati Çelik Devlet Hastanesi Nefroloji Uzmanı Uz.Dr. Eda ALTUN "Kronik Böbrek Yetmezliği"
33
2
Posts

Basında hastanemiz

<p>KOCAELİ (AA) - Gölcük Necati Çelik Devlet Hastanesi Kardiyoloji Polikliniğine alınan ekokardiyografi cihazı, vatandaşlara hizmet vermeye başladı.</p><p>
m.milliyet.com.tr
Posts

Acil Tıp Teknisyenleri günü kutlu olsun

Image may contain: 1 person, phone

Acil tıp teknisyeni ve teknikerleri günü kutlu olsun ... #Gölcüknecatiçelikdevlethastanesi#iyikivarsınız

Kocaeli İl Sağlık Müdürlüğü 22 Mart Acil Tıp Teknisyenleri ve Teknikerleri Günü Kutlama Videosu
youtube.com

Sürekli İşçi Kadrolarına Geçiş Sınav Sonuçları belli oldu

Müdürlüğümüz ve bağlı sağlık tesislerinde; 4734 sayılı kanun ve diğer mevzuattaki hükümler uyarınca personel çalıştırılmasına dayalı hizmet alım sözleşmesi kapsamında çalıştırılmakta olan taşeron işçilerinin, 24/12/2017 tarih ve 696 sayılı olağanüstü hal kapsamında bazı düzenlemeler yapılması hakkında kanun hükmünde kararnamenin 127' nci maddesiyle 27/06/1989 tarihli ve 375 sayılı kanun hükmünde kararnameye eklenen geç...ici 23 üncü madde kapsamında sürekli işçi kadrosuna geçiş başvurusu sonucu sınava katılan personellerin sınav sonuç listesi ekte yer almaktadır. İlan tebligat yerine geçer.

See More

DİYABET OKULU 2018 YILI İKİNCİ DÖNEM MEZUNLARINI VERDİ
Gölcük Necati Çelik Devlet Hastanesi diyabet okulu 2018 yılı İkinci Dönem mezunlarını verdi. Gölcük Necati Çelik Devlet Hastanesi Diyabet Okulu 2018 yılı İkinci Dönem Grubundan bu ay 17 kişi mezun oldu. Hastanenin vatandaşlara ücretsiz olarak eğitim verdiği “Diyabet Okulundan” eğitim alan kursiyerler, Diyabet hastalığı ile ilgili eğitimcilerden önemli bilgiler öğreniyorlar.
Hastane İdaresinin katılan kursiyerlere sertifi...kalarını vermek üzere hazır bulunduğu Diyabet Okulu Mezuniyet töreninde; Hastane Başhekimi Op. Dr. Yüksel Pehlevan “Diyabet Okulunda uzman kişiler tarafından eğitim veriyoruz. Eğitim sonunda diyabetli hastalarımız hastalığı nasıl yöneteceklerini öğreniyorlar. Eğitim sonunda mezun olan hastalarımıza diploma veriyoruz” dedi. Katılan kursiyerler kendilerine böylesine güzel ve yararlı bir eğitim imkânı sunan eğitimcilere ve hastane yönetimine teşekkür ettiler.

See More

Regaip Kandilimiz mübarek olsun.

Image may contain: text

Tıpkı Sizin Gibiyiz.. +1 Farkla..
21 Mart Dünya Down Sendromlular Günü..

Image may contain: 1 person, text

GÖLCÜK NECATİ ÇELİK DEVLET HASTANESİNDE SON TEKNOLOJİ EKOKARDİYOGRAFİ CİHAZI ALINDI
Gölcük Necati Çelik Devlet Hastanesi’nde yenilikler devam ediyor. Son teknoloji ürünü Hudut ve Sahiller Genel Müdürlüğü aracılığıyla Gölcük Necati Çelik Devlet Hastanesine kazandırılan Ekokardiyografi cihazı kullanılmaya başlanıldı.
Son teknoloji, canlı ve 2 boyutlu kalp görüntüleme özelliğine sahip, erişkin ve çocuk hastalara uyumlu, endoskopik görüntüleme sayesinde ileri teşhis imkânı sağla...yan cihaz Gölcük Necati Çelik Devlet hastanesi kardiyoloji polikliniğinde kurularak muayeneye başladı.
Konuyla ilgili açıklama yapan Uzman Doktor Alptuğ Tokatlı “Özellikle kalbin görüntülenmesi için geliştirilen ekokardiyografi cihazı kardiyoloji uzmanı için olmazsa olmaz en önemli cihazıdır. Doğuştan olan ve sonradan oluşan pek çok kalp hastalığının teşhis ve tedavisinde kullanılan bu cihaz, hastalarımız için çok önemlidir. Bu cihazın hastanemize kazandırılmasında emeği geçen herkese teşekkür ediyorum" dedi.

See More

Basında hastanemiz

Gölcük Necati Çelik Devlet Hastanesinin vatandaşlara ücretsiz olarak Diyabet Okulunda 2018 yılının 2. dönem eğitimleri verildi.
golcukgundem.com

2018 YILININ İKİNCİ DİYABET OKULU AÇILDI
Gölcük Necati Çelik Devlet Hastanesinin vatandaşlara ücretsiz olarak Diyabet Okulunda 2018 yılının 2. dönem eğitimleri verildi. Diyabet hastalığı ile ilgili eğitimcilerden önemli bilgiler alan hastalar, hastalıklarını nasıl yöneteceklerini, tedavi yöntemlerini, beslenme, egzersiz gibi konularda eğitim alıyor. Okuldan mezun olan hastalara bilinçli bir diyabet hastası olarak “Diyabet Okulu Diploması” veriliyor.
Katılan kursiyerler kendilerine böylesine güzel ve yararlı bir eğitim imkânı sunan Eğitimcilere ve Hastane Yönetimine teşekkür ettiler.

Image may contain: 1 person, smiling, text
Kocaeli İl Sağlık Müdürlüğü

Gerçek Dostlar Kromozom Saymazlar!

21 Mart Dünya Down Sendromu Günü Farkındalık Günü

No automatic alt text available.
Sağlık Bakanlığı

Sağlıklı dişler için;
Yılda 2 kez diş hekimine kontrole gidin
Günde iki kez ikişer dakika dişlerinizi fırçalayın
Diş fırçanızı 3 ayda bir değiştirin
Diş... aralarınızı diş ipi ile temizleyin
#SağlıkAğızdaBaşlar #DünyaOralSağlıkGünü

See More