Photos
Reviews
5.0
9 Reviews
Tell people what you think
Magda Pawęzka
· February 9, 2018
Jeżeli ktoś poszukuje kreatywnej i doświadczonej grupy eventowej to Manta będzie strzałem w 10!
Świetna współpraca, oryginalne pomysły, ekipa zdolnych ludzi z poczuciem humoru! Zdecydowanie polecam!
Marcin Małysz
· February 12, 2018
Bardzo profesjonalny zespół który zawsze staje na wysokości zadania! Zdecydowanie polecam!!!
Anna Stefanczyk
· November 9, 2017
Zawsze fantastycznie i profesjonalnie !!!
Joe Dardillon
· December 10, 2016
Zawsze. Bezkonkurencyjni. ♥
Basia Pekala
December 5, 2012
Najlepsi z najlepszych, bezkonkurencyjni. Współp
racowałam z Mantą kilkakrotnie i za każdym razem byli THE BEST, profesjonalni, pomysłowi, szybko dostosowujący się do sytuacji i bardzo pracowici - PO...LECAM Z PEŁNĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ See More
Videos
Etiuda&Anima 2011
4
1
Zanim jest ładnie, zanim błyszczy, świeci się i kręci, najczęściej bywa dość... szorstko. Niektóre montaże są nawet ładne (głównie wtedy gdy montuje się głównie sprzęt), inne sprawiają wrażenie ciągłego bałaganu (to te, gdy trzeba budować ciekawe przestrzenie). Liczy się to, co potem. Może pokażemy Wam rezultat. Ale póki co: "Noc zmiętych ludzi. Odcinek pierwszy: nim wstanie dzień". Dzień dobry. Jeszcze będzie przepięknie... :-)
16
1
MPSC. How was it made.
22
7
Posts

Zaczynamy! W tym roku Non-fiction. Festiwal reportażu, którego jesteśmy partnerem ma już trzecią edycję. Tematem najbliższej jest MIASTO. To idealny powód, by zaprosić was do Krakowa na otwarcie lata. Początek lipca, słoneczny weekend, potem letnie wieczory. Industrialne uliczki, place i wnętrza Dolne Młyny. Literatura, fotografia, film, radio. I żadnej fikcji. Brzmi dobrze?
WIęc na dodatkową zachętę jeszcze pierwszy z tegorocznnych gości.
Zapraszamy!

Image may contain: 1 person, text
Non-fiction. Festiwal reportażu

Wymyślając temat tegorocznej edycji musieliśmy zawalczyć o tego autora! Od niego też rozpoczynamy ogłoszenia gości NON-FICTION 2018!

Proszę Państwa, w lipcu w K...rakowie FILIP SPRINGER!

Ukończył archeologię na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu, reporter i fotograf. Publikuje w prasie ogólnopolskiej, regularnie współpracuje z Tygodnikiem Polityka.
Jego książka reporterska „Miedzianka. Historia znikania” (wyd.Czarne 2011) znalazła się w finale Nagrody Literackiej Nike, finale Nagrody Literackiej Gdynia i finale Nagrody im. Ryszarda Kapuścińskiego. Była także nominowana do Nagrody za Książkę Historyczną Roku, Środkowoeuropejskiej Nagrody Literackiej Angelus i Nagrody Polskiego Towarzystwa Wydawców Prasy. Następnie ukazały się „Źle Urodzone. Reportaże o architekturze PRL-u”, „Zaczyn. O Zofii i Oskarze Hansenach”, „Wanna z kolumnadą. Reportaże o polskiej przestrzeni”, „13 pięter”, „Księga zachwytów” i „Miasto Archipelag". Współpracował z PWSTiF w Łodzi, Amnesty International Polska, Greenpeace Polska, Muzeum Sztuki Nowoczesnej w Warszawie, fundacją Imago Mundi, Biurem Europejskiej Stolicy Kultury Katowice 2016. Wykładał na Wyższej Szkole Nauk Humanistycznych i Dziennikarstwa w Poznaniu, obecnie współpracuje z Instytutem Reportażu w Warszawie InstytutR.

Pomysłodawca i organizator magicznego MiedziankaFest, który w tym roku odbędzie się w dniach 24-26.08.2018.

Mieszka i pracuje w Warszawie.

See More

Wy też świętujecie dziś Międzynarodowy Dzień Lotnictwa i Kosmonautyki?

No automatic alt text available.
Posts