Videos
Tausokime maistą: šaldytuvo triukai
20
3
„Pasidaryk pats“ papuošalų kabykla
8
Laukiate(-ės) stebuklo?
12
Photos
Posts
IKEA
8 hrs

Su Žemės diena! 🌍 Ką galime padaryti dėl jos ir dėl savęs JAU DABAR? Nešvaistyti maisto – šiuo metu jo išmetame maždaug trečdalį... 1 žingsnis – susitvarkykime šaldytuvą, kad produktai kuo ilgiau išliktų švieži. Kaip? Pasižiūrėkime.

— Products shown: PRUTA maisto produktų dėžutės, 17 vnt., IKEA 365+ grafinas su kamščiu, ISTAD plastikiniai maišeliai, 60 vnt. and TOKIG salotų džiovinimo indas.

With Earth day! 🌍 what can we do for her and for yourself now? (1) for 1 / of [1] with option reglamentu (EU) Number 1 [1... should be partly changed; respectively. How? Let's take a look.
Translated
It looks like you may be having problems playing this video. If so, please try restarting your browser.
Close
1.4K Views

Vienas du – ir voilà: „Pasidaryk pats“ papuošalų kabykla iš puodų padėkliukų! Pagaliau panausite tuos dėl mistinių priežasčių kaupiamus butelių kamščius 🍾

— Products shown: HEAT puodo padėkliukas, 3 vnt.

54 Views
Posts

Kavos tirščių trąšos, kiaušinių lukštų drenažas, naminis kompostas... Ar žinote, kad maisto atliekas galima sumaniai panaudoti savo augalų gerovei? 🌱🌱🌱
Pirmyn, išbandykite 4 paprastus būdus!

Graužia sąžinė, kad išmetate nemažai atliekų, o ypač – maisto? Laimei, visa tai nesunku pakeisti: atliekoms, kurios iki šiol atsidurdavo šiukšliadėžėje, suteikite prasmingą antrąjį gyvenimą.
m2.ikea.com
IKEA added an event.

Švedijoje gyvuoja tradicija – atėjus pavasariui, kovo 25 d. visi vaišinasi įvairiausių skonių traškiais vafliais. Ta proga visą savaitę nuo kovo 19 iki 25 d. IKEA restorane Vilniuje mes kviečiame mėgautis šiais švediškais skanėstais. Užsukite!

Vaflių savaitės valgiaraštis:
• Švediški vafliai su krevetėmis arba lašišomis – 2,19 €
• Saldūs vafliai su pagardais – uogiene ir/arba plakta grietinėle (vaflis / vnt. – 0,39 €; pagardai / vnt. – 0,30 €)

...

P. S. jei traškiais švediškais vafliais norite mėgautis ir vėliau namuose, ieškokite jų Švediškų maisto prekių parduotuvėje. 12 vnt. šaldytų vaflių dėžutė – 3,49 €.

Skanaus!

See More
MAR20
Mar 19 - Mar 25IKEA (Vilnius, Lithuania)Vilnius, Lithuania
272 people interested

Ahhhhhhhh, kaip norisi žalumos! Parodykime pavyzdį dėdei Pavasariui:

Pakėlus Lietuvos trispalvę, tradiciškai kviečiame pakelti ir patriotinio kokteilio taurę. Į Lietuvos ir visų mūsų sveikatą! 🇱🇹

P.S. šiandien dirbame įprastu metu 🕙 > 🕘 (https://goo.gl/wemfT)

Raising Lithuanian trispalvę, traditionally we invite to raise and patriotic cocktail cup. To Lithuania and all our health! 🇱🇹 P.S. today we are working at normal time 🕙 > 🕘 (https://goo.gl/wemfT)
Translated
No automatic alt text available.

NAUJA IDĖJA! Sužinokite, kaip sukurti stilingos ir daiktais neužgriozdintos svetainės įspūdį, kai čia vyksta daaaug veiksmo: 👓 🎮

#IKEAIDĖJOS #NEBESVETAINĖ

New idea! Learn how to create stylish and monumental neužgriozdintos website impression when here happens daaaug action: ☕ 👓 🎮 #IKEAIDĖJOS #NEBESVETAINĖ
Translated
Jei svetainėje ne tik leidžiate laisvalaikį, bet ir dirbate bei ilsitės, čia gali susikaupti pernelyg daug daiktų. Kaip sukurti neužgriozdintą atmosferą?
m2.ikea.com

Damos, su diena, kai galima pasilepinti – pusryčiais lovoje, mėgstamomis gėlėmis ar/ir burbuliukais su geriausiomis draugėmis.

P.S. Jei kažkas tuo linkęs pasirūpinti už jus – tiesiog tobula 🖤

Image may contain: one or more people and coffee cup
IKEA added an event.

Kovo 9-oji – švediškų mėsos kukulių diena! Tądien kviečiame visus į jų degustaciją IKEA restorane Vilniuje nuo 12 iki 17 val.

Juk mėsos kukuliai yra geriausiai pasaulyje žinomas švediškas valgis, tradiciškai tiekiamas su bulvių koše, bruknių uogiene ir kreminių grietinėlės padažu. Netikėtas, tačiau puikus skirtingų skonių derinys: bruknių saldumas pabrėžia ir išryškina mėsos skonį, o kreminis grietinėlės padažas harmoningai papildo šį duetą.

Ateikite ir paragaukite šio tradi...cinio švediško gardėsio, o jei patiks – Švediškų maisto prekių parduotuvėje galėsite įsigyti ir šaldytų. Taip šiuo mėgstamu valgiu namuose galėsite mėgautis kada panorėję.

Belieka palinkėti skanaus ir iki pasimatymo penktadienį!

See More
MAR9
Fri 12:00 PM UTC+02IKEA (Vilnius, Lithuania)Vilnius, Lithuania
87 people interested

Štai ir jie – 5 tarptautinio piešinių konkurso „Sukurk svajonių žaislą“ nugalėtojai! Smalsu, kaip šie atrodys realybėje – tapę minkštaisiais žaisliukais SAGOSKATT? Kuris bus jūsų mėgstamiausias?

Plačiau:
IKEAFAMILY.lt ► https://goo.gl/CsUAiW
Spaudos pranešime ► https://goo.gl/uBULJS

IKEA added 12 new photos to the album: OMEDELBAR: B. KAS ESI!

Panirkite į užburiantį gotišką glamūrą su naujausia riboto kiekio kolekcija #OMEDELBAR! Ją kūrėme su mados aktyviste Bea Åkerlund, puošusia tokias garsenybes kaip Madonna, Beyoncé, Lady Gaga ir Rihanna 💋 ♣️

Daugiau apie kolekciją: https://goo.gl/vVfWhk
#IKEA #IKEAcollections #BeaForIKEA

... See More
IKEA updated their cover photo.

Jūsų dėmesiui – #OMEDELBAR! Nauja riboto kiekio kolekcija, sukurta su mados aktyviste Bea Åkerlund, kupina grožybių glamūriniam miegamojo ar drabužinės interjerui: https://goo.gl/vVfWhk

#IKEA #IKEAcollections #BeaForIKEA

Image may contain: one or more people

Laukiate(-ės) stebuklo? 🍼
Įrenkite jam stebuklingai praktišką guolį su lovele GONATT. Jokių rūpesčių, jokių monstriukų, tik pilni stalčiai saugaus ir ramaus miego!

Visi šio mėnesio IKEA FAMILY pasiūlymai: http://goo.gl/L4ahRi

198 Views

Ar kada susimąstėte, be kurio baldo neįsivaizduotumėte savo namų? Atlikite mūsų testą ir sužinokite! 🧔 + 🏠 = 💕

ikea.com

Ar jau ragavote šviežutėlių IKEA kepyklėlės gardėsių? 🥐 🥖 🥨 Užsukite į Švediškų maisto prekių parduotuvę Vilniuje ir pasilepinkite jais už visiems prieinamą kainą!