Posts
🎵 Gryffin - Nobody Compares To You (Codeko Remix) Subscribe here → https://goo.gl/0e54IN Push the 🔔 to join #teamzeno's notification squad! ✪ Follow Codeko h...
youtube.com

#PERSONAZH | Ka një mesazh për ty: Adoleshentja futbolliste i premton zv/trajneres: Nuk do ha më 2 sufllaqe dhe një sanduiç në ditë

Lexo më tepër në linkun në koment 👇

Image may contain: 2 people, people smiling, text
Reviews
4.8
48 Reviews
Tell people what you think
Ergild Sulko
· September 24, 2017
Faqja me e mire mediatike
Aida Gerxhani Stojanovic
· October 7, 2016
Faqe super! Ju ndjek cdo dite me interes I meritoni 5 yje!
Klajdi Qehaja
· July 22, 2016
Faqja nr 1 e informacionit mediatik! Ja vlen te ndiqet! Vazhdoni keshtu!
Antonio Semaj
· September 11, 2016
Injorante, informohuni para se te publikoni!!!
Psh, European Qualifiers eshte pjese e kampionatit boteror, cdo kontinent ben kualifikimet e veta me pare.
Gafen ta ben injoranca, lexo dhe pastaj shkruaj.
Videos
Mirëmëngjes! 😅😅😂 #Repost @unilad (@get_repost) ・・・ Wait for it...😂👀
2
Dashuria e Nënës është infinit 😍❤️ Këta fëmijë suprizojnë nënat e tyre në pushimet e fundvitit.🎄 Na ndiqni: imalbania.com
64
3
Ja si reagon "qeni i kryeministrit" ndaj gazetares Eni Vasili
20
4
Photos
Posts