Posts

Sonte, transmetojmë një emision special me pamje të rrallla dhe të veçanta të Ditës së Pavarësisë, nëpërmjet pamjeve të Bledar dhe Bes Bujupit.

Image may contain: 1 person, hat, child and closeup
Image may contain: one or more people and people on stage
Image may contain: 2 people, suit, beard and indoor

KTV zbulon se si të rinjtë japin deri në 2 mijë e 500 euro për t’u pajisur me vizë Schengen. Personi me inicialet M. B. nga Drenasi, emër i njohur për redaksinë, iu premton disa të rinjve pasaporta të vendeve të ndryshme të BE-së, në një video që e ka siguruar KTV-ja.

It looks like you may be having problems playing this video. If so, please try restarting your browser.
Close
97K Views
Reviews
4.7
393 Reviews
Tell people what you think
Artan Krasniqi
· November 16, 2017
Shefi juaj sod shkrun keq per denicen e Hashim Th.
Ndersa jeni ju si medium qe e keni pru ne pushtet.
Tu mendu qe po bohet ambasador diku. Po sun bohet se shefi juj ne Hagë e ka kallzu fytyren e vet ...te vertetë dhe sa e don Kosoven. Ni Adriatik e keni ju tjert jeni Zhgada ... See More
Mirsad M. Dibrani
· September 7, 2017
I nderuar z. Xhemajl, te lutem shqiptojë fjalet deri ne fund dhe mos u ngut se emisioni vetem per ty eshte!
Respekt!
Besim Bislimi
· January 25, 2018
ma te mirit ne rks
Zade Ibrahimi
· January 24, 2018
Osht emisijoni juaj maimiri
Liridon Gashi
· September 14, 2017
Lllllļ ĺl l oll ll l ĺ lo c lygogo ycy gcg y cc c cy g t
SHaptej Mahmutaj Qerim
· September 10, 2016
Po Ua Japi 5 ylla vetem e Vetem qe jeni Shum me te Mir sesa RTK Edhe pse edhe ju por!! jo vetem edhe ju por krejt Mediat e Kosoves jan te Politizuara ne Maximum cili po ua jap Para me Shum ju Ashtu po... e ktheni Bigen ashtu Si qiftelin kur e Prek ne Perde por sido qete jet ju Deshiroj Suksese See More
Bekim E Halimi
· September 8, 2016
E shikoj kur kam kohe dhe ndonjehere kur qëlloj në kohë me ndrru kanalin, bie në interaktiv edhe ja kaloj mirë. Ju përgëzoj
Urim Krasniqi
· January 31, 2017
z.Xhema ju pergzoj per emisionin Interaktiv por jo vetem, me knaqsi e persi ket emision rreth trajtimit te temave dhe debatin qe zhvillon me te ftuarit.
5 yje i meritoni
Nesi Tirolli
· November 8, 2016
Me pelqen interactive ne pergjithsi e kam edhe nji foto per ju por do tja dergoj. se shpehti
Ar'ber R Fetahu
· November 8, 2016
Me krahasim ndaj tv tjer jeni mat mirt ja vlen 5 ylla mijav dhon ���
Mirsad Suliqi
· April 10, 2017
Suksese tutje. Interaktiv shume i qelluar.
.......
Familja ML Tusha
· September 18, 2016
i meritoni 5 yje sepse eshte emision qe ja vlen me prit e me shiku deri ne fund .mos mu kan KTV kurr se kisha pagu rrjetin kabllor suksese jeni ma te mirt ne kosov
Hysen Aliu
· September 10, 2016
I vetmi medium në Kosovë i cili publikon informacione në bazë të fakteve......
Albert Murturi
· February 20, 2017
Shume transparenta jeni perfekt per qdo fushe
Esat Kastrati
· June 9, 2017
Vetem keshtu vazhdo ,je njeri nder gazetaret ma i miri
Fitim Sejdiu
· January 9, 2017
Programi me Trasparent qe Transmeton Lajme Prej me te Ndryshmeve Dhe Ndodhi te SHumta
Besnik Gashi-Drenica
· September 10, 2016
Një tv program reale dhe pa cenzur. Keshtu mendoj unë!
Egzon Ukaj
· December 20, 2016
Tmir jeni veq e kom merzi at kryemadhin e interaktivit...

munohet me u bo Analist e tmerr osht
Ditka Hashani
· September 3, 2016
Ivetmi Medium qe i jep lajmet e sakta jane me te miret ne KS
Besnik Maksuti
· September 8, 2016
Emision Qe e precjell qdo her dhe eshte shum i shikuar sidomos ne Finland ku jetoj une ju pershendes shum stafin realizues.������
Photos
Videos
Roni Krasniqi, nxënës 12 vjeçar në Ottawa, Kanada nuk është një fëmijë i zakonshëm. Një nxënës shembullor në shkollë, interesi i tij i madh është politika dhe ai synon që një ditë të bëhet kryeministër i Kanadasë. Ai flet për politikat e liberalëve e konservatorëve ndaj imigrantëve dhe mënyrën se si e sheh zhvillimin e Kosovës.
18K
1.2K
Spitali i Ferizajt
849
495
Bujupi, montazher në videon e Sanchezit
1.2K
178
Posts

Në seancën e së premtes, kryeministri Ramush Haradinaj ka shkuar i pagjumë.

It looks like you may be having problems playing this video. If so, please try restarting your browser.
Close
143K Views

Niveli i stresit i Ministres Dhurata Hoxha në Kuvend.

It looks like you may be having problems playing this video. If so, please try restarting your browser.
Close
346,977 Views
346K Views

Intervista sonte me Kryetarin e Kuvendit të Maqedonisë, Talat Xhaferi pas miratimit të dytë të Ligjit për Gjuhën.

Image may contain: 1 person

Për debatin në Kuvend për punën e Qeverisë dhe miratimin e pritshtëm të demarkacionit, flasim sonte me deputetin e LDK-së, Lumir Abdixhiku.

Image may contain: 1 person, suit

Për diskutimin në Kuvend të punës së qeverisë dhe miratimin e demarkacionit, biseda sonte me deputetin e AAK-së, Shkumbin Demaliaj.

'Albini nuk munet sytë me ja pa Shpendit', ka thënë deputeti Fisnik Ismaili gjatë një interviste sonte në Interaktiv.

It looks like you may be having problems playing this video. If so, please try restarting your browser.
Close
175K Views

Për ndarjen e Vetëvendosjes, biseda sonte me deputetin Fisnik Ismaili.

Image may contain: 1 person, beard

Për demarkacionin, ndarjen e mëtutjeshme të VV-së dhe tema tjera, sonte flasim me Rexhep Selimin.

Biseda sonte në Interaktiv për 'Mjeshtrinë e Kopjimit' në UP me Pro-rektorin, Naser Sahiti dhe Arton Demhasajn e ÇOHU.

Për debatin rreth përjashtimit të Agjencisë së Akreditimit nga EQAR-i, biseda sonte me ish-drejtorin, Blerim Rexha.

For the debate about the exclusion of the accreditation agency from eqar, conversation tonight with former director, blerim rexha.
Translated

Dhjetëra qytetarë shihen duke pritur në Spitalin 'Isa Grezda' në Gjakovë teksa dera e mjekut të vetëm të syve është e mbyllur.

It looks like you may be having problems playing this video. If so, please try restarting your browser.
Close
66K Views

'Kom qitë kur u kan' koha', ka thënë deputeti i AAK-së, Daut Haradinaj për debatin e armëve, duke shtuar se ai ka parë '90 % të deputetëve që kanë gjuajtur me armë'.

It looks like you may be having problems playing this video. If so, please try restarting your browser.
Close
89K Views

Deputei i AAK-së, Daut Haradinaj ka thënë se nuk i frikësohet arrestimit të mundshëm nga Gjykata Speciale. 'Jom kan' djalë i zoti dhe e di që Serbia nuk m'harron', ka thënë ai në një intervistë në Interaktiv.

It looks like you may be having problems playing this video. If so, please try restarting your browser.
Close
89K Views