Photos
Videos
Myśleć jak przedsiębiorca - Rafał Juszczak Prezes Alfa-Bank
33
"Sukces to relacje" w Konfederacji Lewiatan
5
1
"SUKCES TO RELACJE" Warszawa 28.02.2018
7
Posts
Image may contain: 3 people, people smiling, suit
Express Biznesu is with Ireneusz Osiński at Pomorski Park Naukowo-Technologiczny Gdynia.

Maciej Chrzanowski - Departament Współpracy Ekonomicznej Ministerstwa Spraw Zagranicznych, Jerzy Jerkiewicz – Prezes Zarządu Pracodawcy Pomorza

Możliwości jakie daje Afryka naszym przedsiębiorcom są naprawdę ogromne! Beata Bea Koniarska pomaga w ich realizacji! Dzięki niej w PPNT spotkało się wielu prelegentów, którzy podzielili się swoimi dobrymi doświadczeniami z "Czarnego Lądu".

Posts
It looks like you may be having problems playing this video. If so, please try restarting your browser.
Close
505 Views
Pracodawcy Pomorza

Weź udział w konferencji poświęconej polsko-afrykańskiej wymianie handlowej, poznaj historie polskich i pomorskich firm, które z powodzeniem działają w Afryce i... dołącz do nich.

Rynek afrykański posiada olbrzymi potencjał, choć wciąż pozostaje nieodkryty.

Aby odkryć jego możliwości i opowiedzieć o prawdziwych realiach biznesowych, o głos poprosimy m.in. Ambasadora Federalnej Republiki Nigerii Erica Adagogo Bell-Gam'a, Ambasadora Republiki Zambii Anthony'ego Mukwitę i Pierwszego Sekretarza Ambasady Konga, Rogera Ngimbi Di Makwalę.

Zapraszamy na konferencję „Business Beyond Borders - Destination Africa”! 19 marca, godz. 10:00, Pomorski Park Naukowo-Technologiczny w Gdyni!

Szczegóły: http://pracodawcypomorza.pl/…/zapraszamy-na-business-beyon…/

Konferencję dla Państwa poprowadzą: Bea Koniarska (Beata Koniarska), Pełnomocnik Zarządu „Pracodawców Pomorza” ds. Kontaktów Międzynarodowych (w tym również dyskusję moderowaną) i @Ireneusz Osiński, Pełnomocnik Zarządu ds. Relacji Biznesowych.

Organizatorzy: Pracodawcy Pomorza, bConnect Business Development, Agencja Rozwoju Pomorza, Pomorski Broker Eksportowy, Pomorski Park Naukowo-Technologiczny Gdynia.

Partnerzy merytoryczni: Agencja Rozwoju Pomorza S.A., Broker Eksportowy, Rödl & Partner, KUKE S.A. - Korporacja Ubezpieczeń Kredytów Eksportowych, Wsparcie Rozwoju Firm (Bank Gospodarstwa Krajowego), Polska Agencja Inwestycji i Handlu/ Polish Investment and Trade Agency, Navimor International, Yameo, SSIL Business Development & Consulting Company, DSBJ Group SA, Aurinko Group/Aurinko Diamonds (Kopalnia Złota Kamerun), Rada Inwestorów w Afryce, Ambasada Republiki Zambii w Berlinie, Ambasada Demokratycznej Republiki Kongo w Warszawie, Afrykańsko Polska Izba Handlowa - "ProAfrica".

Patronat Honorowy: Minister Spraw Zagranicznych RP, Ministerstwo Przedsiębiorczości i Technologii, Parlamentarny Zespół ds. Afryki, Marszałek Województwa Pomorskiego Mieczysław Struk, Prezydent Miasta Gdyni Wojciech Szczurek.

Patronat Medialny: Wyborcza.pl Trójmiasto, Dziennik Bałtycki, Radio Gdańsk S.A., Trojmiasto.pl, Express Biznesu, Magazyn Pomorski, Koscierski.info, Kartuzy.info.

Partner Wspierający: BMG Goworowski.

Serdecznie zapraszamy!!!

See More

O SPORCIE, KARIERZE I SUKCESIE.

Uprawiając sport nabywamy cechy, które doskonale przydają się w efektywnym budowaniu swojej kariery. Systematyczność, wytrwałość i cierpliwość to tylko niektóre z nich. W rozmowie z Rafałem Juszczakiem, Prezesem Alfa-Banku na Białorusi, rozmawiamy m.in. o tym jak wykształcić w sobie cechy, które prowadzą do sukcesu.

Partnerzy programu:...
Toyota Walder
Pracodawcy Pomorza

See More
It looks like you may be having problems playing this video. If so, please try restarting your browser.
Close
1.9K Views
It looks like you may be having problems playing this video. If so, please try restarting your browser.
Close
1,234 Views
Lexus Trójmiasto

Za nami pierwsze owocne spotkanie networkingowe.
Hybrydowo udało się połączyć biznes, sport, lifestyle.
Pokaz nowych Lexusów RX L i LS nie mógł mieć lepszego towarzystwa.
Dziękujemy wszystkim gościom i inspirującym prelegentom, c.d.n...

Networking 2.0, czyli kolejne spotkanie w Konfederacji Lewiatan w Warszawie.

fot. Lucy Fotografia

MAR5
Mon 7:00 PM UTC+01Lexus TrójmiastoGdynia, Poland
30 people interested

Networking Business Event - "SUKCES TO RELACJE".
Środa, 28 lutego, godz. 10:00, siedziba Konfederacji Lewiatan
Warszawa, ul. Cybulskiego 3

REJESTRACJA: https://online.ikongres.pl/…/akademia_lewiatana-__sukces_to…

Image may contain: 3 people, text

28 lutego w siedzibie Konfederacji Lewiatan na Networkingowym Evencie Biznesowym "SUKCES TO RELACJE" gościem specjalnym będzie Krzysztof Ciuła, Prezes Regionalnej Izby Gospodarczej Pomorza Oddział w Elblągu.

Podczas krótkiej prelekcji powie nam m.in. o tym

Dlaczego pieniądze demotywują….

...

Jak wzbudzać wewnętrzną motywację pracowników i unikać błędów niepotrzebnych podwyżek płac i bonusów

Czy zdarzyło się, że obserwując zmienną motywację pracowników lub słabe wyniki pracy winy szukałeś po stronie aspektów finansowych?
Okazuje się, że opieranie motywacji na czynnikach finansowych może przynieść odwrotny od oczekiwanego skutek.
Jak zatem motywować? Jak nie dać się wciągnąć w niekończącą się spiralę podwyżek?
Jak uniknąć błędów zewnętrznej motywacji?
Na te kilka tematów postaram się odpowiedzieć podczas mojej prelekcji w dniu 28 lutego na śniadaniu biznesowym w Warszawie.

Krzysztof Ciuła
Trener biznesu, coach, przedsiębiorca. Zarządza biznesem w branży finansowej jako partner dużej instytucji bankowej. Realizuje swoją pasję do dzielenia się wiedzą oraz zmiany świata na lepsze współpracując z międzynarodową organizacją Leadership Management International.
Swój czas wolny poświęca na pracę na rzecz rozwoju przedsiębiorczości oraz postaw prospołecznych jako prezes Elbląskiej Izby Gospodarczej Oddział Regionalnej Izby Gospodarczej Pomorza oraz jako prezes stowarzyszenia CHRISTOPHOROS.
Z jego wsparcia korzystało kilkuset managerów zarządzających firmami zarówno mikro jaki dużej skali. Wiele uwagi poświęca na rzecz odpowiedzialnej edukacji finansowej, jako lider Edukacji Finansowej Crown prowadzi kursy finansowe, które uczą skutecznego opartego na Biblii zarządzania finansami osobistymi oraz pomagają wychodzić z długów osobom uwikłanym w nadmierne zadłużenie.
Prywatnie ojciec, pasjonata turystyki górskiej. Dba o integralny rozwój osobisty łącząc aspekty zawodowe oraz prywatne z rozwojem duchowym.

See More
It looks like you may be having problems playing this video. If so, please try restarting your browser.
Close
428 Views

Musisz to zobaczyć: https://youtu.be/5G2iIQ1GJ-0

Co to jest Incremental Alpha? To unikalna i zarazem trwała przewaga konkurencyjna. Poszukują jej wszyscy inwestorzy, między innymi Warren Buffett, Carl Ichan, Andreessen Horowitz.

28 lutego w Warszawie w Konfederacji Lewiatan podczas eventu "SUKCES TO RELACJE" przyjrzymy się sposobom, dzięki którym taką przewagę konkurencyjną można osiągnąć.

... See More
Image may contain: 3 people, suit
It looks like you may be having problems playing this video. If so, please try restarting your browser.
Close
348 Views

SUKCES TO RELACJE, czyli "NETWORKING 2.0"©
POSŁUCHAJ! 3 minutowa pigułka wiedzy o umiejętności budowania sieci wartościowych kontaktów.

Audio nagrane ponad dwa lata temu, jednak ciągle aktualne.

Oscar Wilde powiedział kiedyś, że „Modne jest to co my nosimy, nie zaś to co noszą inni”. Biorąc pod uwagę trendy, zauważyłem ostatnio nasilającą się modę na tzw. networking. Ale coś mi się wydaje, że
soundcloud.com

https://radiogdansk.pl/…/72304-skrocony-do-28-godzin-tygodn…

Dzisiaj rozmawialiśmy w Radiu Gdańsk m.in. o tym, czy ciągle mamy rynek pracownika i czy łatwo znaleźć wymarzoną pracę.

Image may contain: 3 people, text

Zapisz w kalendarzu tę datę! Szczegóły już wkrótce!

Image may contain: text

Bardzo dziękuję XO foto za świetną fotorelację z wydarzenia.

XO foto added 50 new photos from January 29 to the album: BUSINESS LINKS W GPN-T — with Bartlomiej Glinka and Ireneusz Osiński at Gdański Park Naukowo- Technologiczny.
January 29

Moderowana sesja networkingowa przy porannej kawie.
Gość specjalny: współzałożyciel i Prezes firmy Omida S.A. - grupy spółek działających w odrębnych obszarach branży TSL Bartek Glinka.

Na Business Links w Gdański Park Naukowo- Technologiczny organizowany przez Ireneusz Osiński co prawda osobiście być nie mogłam, egzaminy i sesja rządzą się swo...imi prawami. Jednak z pomocą Michał Remiszewski zdjęcia nagrać się udało, a mi został montaż. Kolejnym razem i mi przyjdzie przyjemność poczucia atmosfery tego wydarzenia i być może gdzieś między kręceniem jednego, a drugiego ujęcia wymienić kilka ciekawych zdań z uczestnikami

See More
Videorelacja z Business Links edycja styczeń 2018 w ramach wspólnego projektu Gdańskiego Parku Naukowo-Technologicznego i Ireneusza Osińskiego | Partonat med...
youtube.com