Photos
Reviews
5.0
8 Reviews
Tell people what you think
Štěpánka Schneiderová
· October 24, 2017
Perfektní a kvalitní sortiment s výbornou obsluhou :-) Pro vaše mazlíčky vřele DOPORUČUJI :-) ;-)
Martina Dolejší
· September 30, 2017
Skvělý servis a příjemná obsluha, která vždy poradí �
Videos
Dnes jsme měli po delším čase vzácnou návštěvu. Přišel, zkontroloval zda vše děláme dobře, zkusil si i zaprodávat a ochutnat novinky A spokojeně se vrátil na svůj gauč doma. P.s Máme všem vyřídit jeho srdečné pozdravy :))
22
1
Posts

Omezený přístup do Zverexu

No automatic alt text available.
Zverex Vacková Ivana
Pet Store
MVDr. Jiří Žák added 10 new photos.

A co hospodářská zvířata? Ta sice nemají jména jako Marley, Ronny, nebo Amy, ale jsou to stejně tak živé bytosti, které také pociťují bolest, strach, utrpení, j...ako psi nebo kočky. Proč ale jejich odebírání od trýznitelů často nelze, nebo trvá dlouhé týdny i měsíce?

Návrhy na zpřísnění trestů za týrání zvířat, které předkládají některé sněmovní strany možná pomohou pár lidí odradit od týrání zvířat - to uznávám, ale nepomohou urychlit řešení případů týrání zvířat. Sněmovní poslanci se vůbec nezajímají o to, jak obrovský problém je pro úřady na obcích odebrat z nevhodných podmínek třeba takovou krávu, koně nebo i drůbež. Natož pak stádo koní, nebo stádo krav, stádo ovcí... úřady neví jak na to, nemají v tomto žádnou stabilní odbornou, právní nebo finanční podporu, stát na to dlouhodobě kašle, stejně jako mnoho zastupitelů na obcích. Úřady a zastupitelé na obcích také často netuší, jak zavčas řešit případy patologického hromadění zvířat, které pramení z duševní poruchy místních individuí.

Celý koncept ochrany zvířat je tak nesystémový, zkostnatělý a byrokratický, že do záchrany taková zvířata mají často velmi daleko (někdy i týdny a dlouhé měsíce). A jestli bude za týrání zvířat 5 let natvrdo, nebo 10 let natvrdo vůbec neřeší, jak urychlit záchranu takových zvířat z nevhodných podmínek. Zvlášť s ohledem na to, že vězení v České republice čím dál víc připomíná spíše státní ubytovnu a ne nápravné zařízení, kde si trestanci trest pěkně odmakají.

Já naopak prosazuji systémovější a dlouhodobější kroky, které povedou k omezení zbytečného papírování úřadů, zvýšení autority veterinární správy a úřadů a zvýšení jejich pozornosti na živá zvířata, a zefektivnění celého systému ochrany zvířat a jejího metodického výkonu v praxi, což by mělo vést i k rychlejšímu odebírání zvířat od trýznitelů. Ani trest doživotní totiž neurychlí současný absolutně neefektivní a pomalý systém řešení případů týraných zvířat. A i díky tomuto pomalému a neefektivnímu řešení případů týrání zvířat se někteří tyrani finálnímu trestu nakonec vyhnou a zvířata nadále trpí v nevhodných podmínkách, zatímco trýznitelé se úřadům smějí do obličeje.

A to se musí změnit.

Ode mě politické pokrytectví celého nefunkčního systému ochrany zvířat v ČR a soustředění se pouze na týrání pejsků a kočiček nečekejte. Mám dost těch nesystémových kroků současných politiků, kteří jen na chvíli chtějí změnou jedné věty v jednom zákoně uspokojit veřejnost, která se na ně obrací, ale o komplexní řešení ochrany zvířat se nezajímají, nechtějí zajímat a nebo ani neví jak na to a tak doufají, že se spokojíme jen s drobnou kosmetickou změnou a dáme všichni zase aspoň na pár měsíců pokoj.

Chtějte komplexní, dlouhodobé a skutečně efektivní řešení ochrany zvířat v České Republice, ne jen kosmetické změny.

MVDr. Jiří Žák
Svobodní - Strana svobodných občanů
-------------------------------------
Všechny fotografie pochází z případů týrání zvířat v ČR.

See More
Posts

V PÁTEK 30.3 2018(státní svátek) máme pro Vás OTEVŘENO
9.00-15.00

Chcete svým miláčkům dopřát zdravé mlsání? Přijďte k nám do Křemešnické prodejny a vyberte dobroty pro pejsky i kočičky, Máme zdravé funkční pamlsky, které podpoří zdraví vašich mazlů.

Dobrý den všem. Dnes přišla NOVÁ dodávka AKVARIJNÍCH ROSTLIN . Mix druhů, nenáročné,vhodné pro všechny typy akvárií

Image may contain: plant and food

Ať malí, nebo velcí, psí a nebo kočičí - všichni zbožňujeme českou Calibru

Image may contain: cat and indoor
Image may contain: outdoor
Image may contain: dog and outdoor
Dne 31. 1. 2018 jsme měli tu čest navštívit Palác krásy. Tak se totiž jmenuje chovatelská stanice p. Švece z Kamenice nad Lipou. Ve... Blog.cz - Stačí otevřít a budeš v obraze.
azyldejpac.blog.cz
Azyl Dej pac added 21 new photos to the album: "Kameňáčči" z množírny Kamenice nad Lipou.

Dne 31.1.2018 bylo ve spolupráci s KVS, PČR a hasiči odebráno 212 psů z domu v Kamenici nad Lipou. Akce trvala celý den, pejsky bylo nutné dostat z místa do več...era. Momentálně jsou již všichni v bezpečí a my bychom chtěli upřímně poděkovat všem organizacím, které se pomoci zúčastnily, stejně tak všem převozcům a dalším lidem, kteří pomáhali na místě. Velice si vážíme veškeré nabídnuté pomoci. Zároveň chceme vyjádřit všem zájemcům o adopci, že je před námi ještě dlouhá cesta, než budou moci být psi nabídnuti k adopci, proto s dotazy ohledně adopce prosím počkejte, postupně budeme přidávat fotky a info k jednotlivým psům. V naší péči zůstává část psů, z další 3 psi kteří byli odebráni v první várce v prosinci 2017. Tito 3 a také jedna fenka nejsou zatím právně volní. Jde o dva kavalíry, křížence a jokšírského teriéra. Postupně budeme všechny inzerovat a nabízet k adopci, podle jejich zdravotní a psychické kondice. O tom v jakém stavu přijeli, se už dočítáte dva dny ze všech zdrojů, tak netřeba opakovat.
V této chvíli nám můžete pomoci zakoupením kvalitních granulek pro malé psy, konzerv nebo kapsiček. Také máme velkou spotřebu savých podložek, pracích prášků, desinfekčních prostředků, pytlů, ubrousků, pipet a odčervovacích přípravků. Přispět můžete také na veterinární úkony na transparentní účet č.: 2400905799 / 2010.
Materiální pomoc možno zasílat na Častonín 2, Pelhřimov 393 01.

See More

Dnes jsme měli po delším čase vzácnou návštěvu. Přišel, zkontroloval zda vše děláme dobře, zkusil si i zaprodávat a ochutnat novinky A spokojeně se vrátil na svůj gauč doma. P.s Máme všem vyřídit jeho srdečné pozdravy )

It looks like you may be having problems playing this video. If so, please try restarting your browser.
Close
3,486 Views
3.4K Views

Znovu V prodeji jogurt Yoggies

Podpora imunity i doplněk
V přírodě získá pes i kočka probiotika z kořisti. V dnešních krmivech probiotika bohužel chybí. Proto jsme vymysleli a patentovali zcela přírodní jogurt bez chemie pro psy a kočky. Ten svým složením nahradí přírodním způsobem probiotika z kořisti a podpoří imunitní systém i celkové zdraví psa i kočky.
Podporuje zdraví a léčí

...

Trpí váš pes na „prdíky“ nebo časté průjmy? Jogurt pro psy a kočky pomáhá zcela přirozeně při zastavování průjmů, potlačování plynatosti i jako podpora imunity. Je také „nosičem“ při podávání léků. Při podávání antibiotik slouží pro doplnění probiotik do střeva.
Bez laktózy i chemie

Již při vývoji jsme řekli NE chemii a konzervantům. Jogurty jsou bez laktózy, kterou neumí psi ani kočky trávit. Jsou bohaté na Omega 3 a 6 mastné kyseliny, vápník, fosfor, hořčík, vitamíny B1, B2, B3, B6, B12, C, D i bílkoviny a přirozené živočišné tuky. Ovčí mléko je také výživným základem pro zdraví každého psa i kočky.

See More
No automatic alt text available.

V novém roce nová dodávka živých akvarijních rostlin. Nenáročné dobře rostoucí od firmy Rataj.

It looks like you may be having problems playing this video. If so, please try restarting your browser.
Close
1,086 Views
1K Views
Image may contain: text
Zverex Vacková Ivana
Pet Store

Spokojené prožití vánočních svátků, mnoho lásky a porozumění.
V novém roce mnoho radostných dní. Veselé Vánoce a šťastný nový rok. Vám všem přeje Zverex.

Image may contain: dog and outdoor
Image may contain: cat
Azyl Dej pac

Hledáme dočasnou péči pro tuto kočičku. Nyní se léčí antibiotiky na veterině. V pátek ji čeká kastrace a potřebuje do dočasné péče do tepla. Všechny výdaje hrad...íme, nemá někdo místo? ------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Kočka nalezena v Pelhřimově, nepoznává ji někdo? Případný majitel může volat na 604835371

See More

VÁNOČNÍ OTEVÍRACÍ DOBA
Neděle 17.12 9.00-12.00

Pondělí 18.12 8.00-18.00
Úterý 19.12 8.00-18.00...
Středa 20.12 8.00-18.00
Čtvrtek 21.12 8.00-18.00
Pátek 22.12 8.00-18.00
Sobota 23.12 9.00-13.00

Nedělě 24.12 ZAVŘENO
Pondělí 25.12 ZAVŘENO
Úterý 26.12 ZAVŘENO

Středa 27.12 8.00-17.00
Čtvrtek 28.12 8.00-17.00
Pátek 29.12 8.00-17.00
Sobota 30.12 9.00-12.00
Neděle 31.12 ZAVŘENO

Pondělí 1.1 2018 Zavřeno
Úterý 2.1 2018 INVENTURA
Středa 3.1 8.00-17.00

See More