Photos
Posts

Dobry jest. G.

It looks like you may be having problems playing this video. If so, please try restarting your browser.
Close
1,283,486 Views
1,283,486 Views
Posts

G.

G.
Translated
It looks like you may be having problems playing this video. If so, please try restarting your browser.
Close
905,766 Views
Royal Academy of Arts

Ain't no party like a Dalí party... The colourful artist and his wife Gala hosted this 'Surrealistic Night in an Enchanted Forest' in 1941. Dalí / Duchamp is at the RA until 3 Jan: roy.ac/2xGgDX0

Wcale, że nie. W tym roku zrobiłam pięć dni, nie po kolejki...no dobra, były cztery, ale jakie ładne. Komuś się udało zaliczyć wszystko? /G.

Jak widać po komentarzach, ta informacja niestety nie jest żartem. Rozumem zmianę w lekturach ("przypadkowo" wywalili cześć tekstów, które skłaniały czytelnika do myślenia; o walce o siebie i z absurdami otaczającej rzeczywistości itp.) większość i tak ich nie czyta. Ale narzucanie tematu wielomiesięcznej pracy to trochę przegięcie pały. #zniewoloneplastyki [*] znicz dla twórczej wolności...

Typowy uczeń plastyka is feeling normal.

A więc co się dzieje?
Otóż ministerstwo ogłasza konkurs. DOBROWOLNY. Temat "Jeszcze Polska...". W regulaminie pisze z grubsza: (z głowy) "pracę MOGĄ być element...ami prac dyplomowych", "szkoła nadsyła JEDNA pracę" i "WARTO, aby szkoły uwzględniły to w tematach prac dyplomowych". Jak widać nie taki dobrowolny, bo uczniowie różnych plastyków dowiadują się ze w różnej formie sa zmuszani do brania tematu. Rozumiem sytuacje dyrektorów; zapewne mają oni cichy nakaz z góry (hm, Powidoki ktokolwiek?) i czekają ich nieprzyjemne konsekwencje. Nie robimy jeszcze inby, bo nie wiemy czy i jak bardzo będziemy zmuszani, ale jak ktoś będzie nas przyciskał do brania tematu konkursowego to będzie jazda. Jeśli ta sytuacja się sprawdzi, śmierdzi mi to mocno poprzednim ustrojem. Bo wiecie, fajnie jest po 5 latach nauki w ossp/3 w LP być pierwszym rocznikiem któremu narzuca się takie gówno. I nie mam tu nic do tematyki - zmuszanie do brania CZEGOKOLWIEK jest żenujące i karygodne zwłaszcza że jak o wszystkim dowiadujemy się dopiero w tym roku i miesiąc po rozpoczęciu nauki i przedsiebraniu planów na dyplom!!!
fanpage może byc martwy ale tego nie popiera. Jak to wygląda u was?? My znamy sytuacje tylko trzech plastyków, czy Was też się przyciska?

See More

O jakie ładne zrobili lubię takie animacje /G.

Kto ukradł literkom kropki i kreski? Czy detektyw poradzi sobie z zagadką? Narodowe Centrum Kultury prezentuje animowany film krótkometrażowy, który powstał ...
youtube.com

A mówią, że plastycy to tylko rysują, a tu proszę. Takie cudo! /G.

Jeden z naszych tegorocznych dyplomantów w ramach pracy dyplomowej skonstruował komputer chłodzony wodą wraz z designerską obudową, bierze udział w konkursie - prosimy o głosy!

Czasem wena, czasem tryb autodestrukcji /G.

No automatic alt text available.
Marcelina amelia

My only two emotions... #excuse the shitty drawing #lifeofanartist #shit

G.

G.
Translated
It looks like you may be having problems playing this video. If so, please try restarting your browser.
Close
5,231,091 Views
Cultura Colectiva

Los grandes directores de cine inspirados por la obra de los grandes pintores del mundo.

Image may contain: 2 people, shoes
Art People Gallery

fashion designer john galliano to create a ghostly portrait made of tulle.#artpeople . Submit your Artwork and join our artists @ http://www.artpeoplegallery.com/register/ TO BE FEATURED.

Hej. Pomagamy! /G.

Hej hej. Jak niektórzy może wiedzą, chodzę do plastyka we Wrocławiu. Problem jest taki, że chcą przenieść naszą szkołę do budynku, który się praktycznie rozpada..., nie nadaje się do zajęć plastycznych i znajduje się w bardzo niedogodnym miejscu. Ale my się nie damy. Pierwszym krokiem, który podejmujemy jest stworzenie petycji, dlatego proszę was, podpiszcie ją. To naprawdę ważne. Jeśli macie możliwość, udostepnijcie ten post prywatnie albo jeszcze lepiej na swoich fanpage'ach, jeśli je macie. Jeśli też chodzicie do plastyków, to myślę, że trzymanie sztamy z innymi plastykami można nawet nazwać obowiązkiem.
ps przepraszam za wczorajszy post, zostałam wprowadzona w błąd i tamta petycja nie jest ważna, a ta już jest.
https://www.petycjeonline.com/…/przeciw_przeniesieniu_zesp…/

See More
Hey, hey. As some may know, I go to art in wroclaw. The problem is, they want to move our school into a building that's practically falling apart, not suitable for art class and is in a very inconvenient place. But we won't. The first step we take is to create a petition, which is why I'm asking you to sign it. It's really important. If you have an option, you can post this post privately or even better on your fanpage if you have it. Well, if you're going to posse, I think it might even be a duty to keep works with other plastykami. Ps sorry for yesterday's post, I was misled and that petition is not important, and this one is already. https://www.petycjeonline.com/signatures/przeciw_przeniesieniu_zespou_szko_plastycznych_na_grochow/
Translated
Zwracamy się do uczniów, absolwentów, nauczycieli, przyjaciół wrocławskiego Plastyka o podpisanie petycji przeciwko przeniesieniu Zespołu Szkół Plastycznych we Wrocławiu z ul. Piotra Skargi na ul. Grochową.
petycjeonline.com

No to tak powinno się zaczynać Nowy Rok, od takich inspiracji. Zerknijcie i niech autorka ucieszy się z wyświetleń Pinionszek/G.

Speed up video of my latest painting 'TOUCH ME' I used black ink to cover the back of paper and started painting with gouaches on sketched part. It wasn't on...
youtube.com