Photos
Videos
Mes nxenesve, duke diskutuar per higjienen edhe sot. ________ Programi i shendetit
14
3
1 Dhjetor Dita Boterore Kunder SIDA-s
15
Nje vjershe per mikrobet, meqe po flasim per higjienen 😍😍
14
Reviews
4.7
6 Reviews
Tell people what you think
Posts

Si te japim Ndihmen e Pare
Se bashku me punonjes te Kompanise NETHEX

Programi : Pergatitje dhe pergjigje ne raste katastrofash dhe Ndihma e pare.
Nje seance informimi dhe demostrimi te gershetuara se bashku me nxenes dhe mesues te Shkolles "Kushtrimi i lirise"

Posts

Seancat ndërgjegjësuese shpresojmë të jenë vërtetë ndihmesë për parandalimin e Drogës, Alkoolit e Duhanit.

Bëjini dhe ju një pyetje çdo duhanpirësi: Çfarë gjen të mirë tek ky ves e nëse do preferonte ta linte përpara se të krijonte varësi?
Përgjigja e tyre do jetë plot pendesë e me siguri do ju thonë dhe ju që nuk gjejnë asgjë të mirë tek ky ves!

...

Është më mirë të parandalosh! Thuaji Jo dhe ti Duhanit, Alkoolit e Droges!

See More

Donacione per njerezit ne nevoje
Sepse te gjithe mund te falim dicka nga vetja
Faleminderit personave qe kontribuan!

Image may contain: 3 people, people smiling
Image may contain: 3 people, people smiling, shoes and indoor
Image may contain: 2 people, people smiling, people standing and shoes
Image may contain: one or more people, people standing and shoes

Flasim per Shendetin serish, kesaj here ne shkollen “Mustafa Varoshi”.
Faleminderit per interesin qe shfaqet!

____________
Mesues e nxenes, keni deshire te vijme te flasim ne shkollen tuaj? Na nisni nje mesazh, nese ne nuk kemi trokitur akoma ne deren tuaj.

Image may contain: 5 people, indoor
Image may contain: 3 people, people sitting, living room and indoor
Image may contain: 3 people, people standing and indoor
Image may contain: 3 people, people sitting, living room and indoor

Mes gjimnazisteve ne nje diskutim vertete interaktiv ne kuader te Programit te Shendetit!

Cdo dy minuta nje adoleshent infektohet me HIV...Eshte koha ti japim fund SIDA-s! 🚫

It looks like you may be having problems playing this video. If so, please try restarting your browser.
Close
Posted by (RED)
10,570 Views
10,570 Views
(RED)

It’s 🕑 to end AIDS. Who’s with us?

Dhurimi vullnetar i gjakut

momente nga dhurimi i gjakut me nxenes te Shkolles " Hysen Cela" Durres
Ju falenderojme shume per mbeshtetjen tuaj!!!

Mes femijeve edhe sot flasim per higjienen 😍

Image may contain: 5 people, indoor
Image may contain: 3 people, people sitting, shoes and child
Image may contain: one or more people and indoor
Image may contain: one or more people

Diskutim interaktiv me gjimnazistet mbi Drogen, Alkoolin e Duhanin, ne kuader te Programit te Shendetit. Eshte me mire te parandalosh

Image may contain: one or more people, people standing and indoor
Image may contain: 1 person, sitting and indoor
Image may contain: 1 person, standing and indoor

Nje vjershe per mikrobet, meqe po flasim per higjienen 😍😍

It looks like you may be having problems playing this video. If so, please try restarting your browser.
Close
182 Views

Diskutim mbi higjienen me femijet e bukur te kopshtit

Ne Qendren ditore per te moshuarit!
Perseri se bashku, sepse aty gjejme kenaqesi dhe argetim

Kryqi i Kuq Shqiptar, Dega Durres updated their cover photo.
January 10
Image may contain: ocean, water, outdoor and nature

Kryqi i Kuq Shqiptar- Dega Durres
Ju Uron GEZUAR 2018!!
Falenderim per te gjithe Ju qe na ndoqet, mbeshtetet, kontribuat dhe u bete pjese e punes e misionit tone.
FALEMINDERIT!!!