Photos
Reviews
3.7
3 Reviews
Tell people what you think
Videos
Kolekce U-SUPREMACY od U-Power - chceš to nejlepší http://u-power.cz/vysledky-vyhledavani?q=SUPREMACY
2
Oslava 10. výročí založení U-POWER připadla na Paříži. Klaťťáci byli při tom. Účastnili se dále významní klienti z Itálie, Francie, Španělska, Německa, Turecka, Izraele, Slovinska, Maďarska a mnoha dalších zemí.
3
Klaťťáci podpořili cyklistický závod Kouřimská 50
9
Posts
It looks like you may be having problems playing this video. If so, please try restarting your browser.
Close

Klaťťáci Vám dodají CERTIFIKOVANÉ OBLEČENÍ dle EN342. Chráníme Vás před chladem.
http://klatt.cz/do-mraziren-3

Norma EN 342: 2004 se týká oblečení určeného k ochraně v chladném prostředí, od chladného (-5 ° C) do chladného skladu (-25 ° C) až po hluboké mražení (-40 ° C).

...

Norma EN342 je určena čtyřmi parametry (a, b, c, d), které jsou podrobně popsány níže:
Standard neobsahuje žádné zvláštní požadavky na ochranu hlavy, rukou nebo nohou. musí se však nosit dostatečná ochrana spolu s tepelnou základovou vrstvou, aby se tato certifikace aplikovala.

a

Tepelně izolační vlastnosti s pohybem. Označuje tepelnou izolaci oděvu v (m2.K / W), čím vyšší je hodnota, tím lepší jsou izolační vlastnosti. (B) označuje, že položka byla testována pomocí termoprášku.

b

Tepelně izolační vlastnosti bez pohybu (volitelně). Jedná se o volitelnou zkoušku, která se měří stejně jako parametr a, avšak bez jakéhokoli pohybu.

C

Propustnost vzduchu (1-3) Znamená prodyšnost oděvu, (1 nejvyšší, 3 nejnižší) prodyšnost. Vysoká prostupnost vzduchu umožňuje správné tepelné ztráty při odpařování, které jsou nezbytné pro udržení tepla a pohodlí.

d

Vodotěsné penetrační vlastnosti (1-2 volitelně)Určuje vodotěsnost - to není požadavek, protože oblečení používané při teplotách pod teplotou nuly nevyžadují vodotěsnost.

See More
No automatic alt text available.
Image may contain: text
Posts