Videos
Kanapės Medicininis Potencialas Ir Jos Poveikis Mūsų Smegenims (Anglų k.)
13
Photos
Posts

Vokietijos policijos asociacija pasisako už pilną kanapių legalizavimą 🍀👌👇

No automatic alt text available.
Geras Žodis Apie Kanapes

Vokietijos policijos asociacija pasisako už pilną kanapių legalizavimą

Vokietijos Kriminalinių Pareigūnų Asociacija (BDK) pareiškė palaikymą kanapių draudimo pa...baigai ir paragino dekriminalizuoti visą šio augalo naudojimą.
„Istoriškai kanapių draudimas visuomet buvo matomas kaip arbitriškas ir iki šiol nebuvo įgaliotas intelektualiu ir efektyviu būdu,“ – laikraščiui Bild sakė BDK viršininkas Andre Schulz.
„Žmonijos istorijoje nebuvo nė vienos visuomenės, kurioje nebūtų vartojamos svaiginančios medžiagos, tai yra dalykas, su kuriuo turi būti susitaikyta,“ – pridūrė jis.
„Mano spėjimas yra toks, jog kanapių draudimas Vokietijoje ilgai neišsilaikys.“
BDK skatina „pilną kanapių dekriminalizavimą“, - sakė Schulz, pridurdamas, jog dabartinė teisinė sistema yra stigmatizuojanti žmones ir skatinanti kriminalines karjeras.
Užuot telkus didžiulį dėmesį represijai, pasak Schulz, yra geresnių galimybių svaigių medžiagų politikoje, pavyzdžiui – mokymas susitvarkyti su rūpestingu svaigių medžiagų naudojimu, pagalba vartotojams, priklausomiems asmenims kartu su socialinio aprūpinimo aspektais ir padarant taip, jog efektyvi vaikų ir jaunimo apsauga būtų įmanoma.
Vis dėl to, vairuotojams kanapių vartojimas privalo išlikti tabu, - sakė Schulz, tvirtindamas, jog dėl saugumo sumetimų, transporto priemonių valdymas negali būti atliekamas apsvaigimo nuo alkoholio ar kitų medžiagų būsenose.
Tačiau šiuo metu transporto priemonių vairuotojams yra šiokių tokių „neužtikrintumų ir spragų įstatyme“, kurios liečia skirtumą tarp kanapių ir alkoholio vartojimo, - pridūrė jis.
Vokietijoje alkoholio pavartojęs vairuotojas gali būti tik nubaudžiamas, tuo tarpu iš kanapių vartotojų gali būti atimti vairuotojų pažymėjimai net, jei jie nevairavo. Vokietijos teismai dar turi priimti susitarimą dėl to, koks kiekis kanapių galimas suvartoti prieš konstatuojant, jog vairuotojas yra nepajėgus saugiai vairuoti.
Pagal Vokietijos įstatymus, nedidelio kiekio marihuanos laikymas asmeniniams tikslams visumoje nėra baudžiamai persekiojamas. Politika varijuoja priklausomai nuo regionų, tačiau toleruotinu kiekiu daugumoje vietovių yra laikomas kiekis tarp 10 ir 15 gramų.
Prieš medicininių kanapių įteisinimą praėjusių metų kovo mėnesį, vos 1000 žmonių Vokietijoje turėjo leidimus naudoti kanapes specialiai medicininėms paskirtims. Patvirtinant įstatymo projektą, buvo tikimasi, jog kasmet kanapės bus paskiriamos 700-ams pasientų. Kai įstatymas buvo paruoštas, tiksliai nebuvo žinoma, kiek pacientų juo pasinaudotų.
Praėjus dešimčiai mėnesių po kanapių įteisinimo medicininiam naudojimui, šių metų sausio mėnesį trijų sveikatos draudimo kompanijų (Allgemeine Ortskrankenkasse (AOK), Barmer ir Techniker Krankenkasse (TK)) atlikta apklausa parodė, jog medicininių kanapių prašė daugiau žmonių nei buvo tikėtasi. Buvo pateikta daugiau kaip 13 000 paraiškų.
Tuo tarpu apklausa, kuri buvo atlikta lapkričio mėnesį, parodė, jog daugiau nei pusė – 63 procentai – Vokietijos piliečių prieštarauja marihuanos legalizavimui. 34 procentai vokiečių tiki, jog pilnamečiai asmenys turi turėti galimybę specializuotose parduotuvėse nusipirkti kanapių asmeniniam naudojimui. Pastarąją apklausą atliko tyrimų institutas Forsa.

Iš anglų kalbos išversta pagal naujienų portalo The Local straipsnį „Vokietijos policijos asociacija pasisako už pilną kanapių legalizavimą“:
https://www.thelocal.de/…/german-police-association-calls-f…

See More

Pristatome pilotinę Puč laidą. Puč bus kaip atsvara visai aklai neigiamai nuomonei skleidžiamai apie kanapes Lietuvoje. Visi kalbantys viešai apie kanapes Lietuvoje nuo šiol turėtų žinoti, kad viskas ką jūs pasakysite kvailo ir neatitinkančio realių faktų gali būti ir BUS panaudota prieš jus.

Reviews
5.0
1 Review
Tell people what you think
Viktoras Kanape
· July 4, 2017
Šviesti, mokyti ir gerinti visuomenę :)))
Posts

Reportažas iš konferencijos apie kanapes Vilniuje, kurią surengė žinomas Amerikos lietuvis, profesorius Jokubas Ziburkus. Ar bus Lietuvoje pokyčių, kaip manote? 🍀👌

It looks like you may be having problems playing this video. If so, please try restarting your browser.
Close
Posted by Viktoras Kanape
4,144 Views
4,144 Views
Viktoras Kanape

Reportažas iš konferencijos apie kanapes Vilniuje, kurią surengė žinomas Amerikos lietuvis, profesorius Jokubas Ziburkus. Siūloma plėtoti kanapių industriją, ne...s Lietuva tam turi visas sąlygas. Taip pat mokslininkas sako, kad nereikėtu bijoti kanapių legalizuoti ir rekreacijai.

Keli pastebėjimai. Net ir už gramą kanapių Lietuvoje kalėjimas negresia. Kanapių užkandžiai nebuvo priimti dėl to, jog viešbučio salė neleidžia savo maisto.

Smagu matyti, jog į diskusiją aktyviai įsitraukia mokslo žmonės, teisininkai, politikai, kitų specialybių profesionalai.

See More

"PSO suburtas specialusis ekspertų komitetas (ECDD), kurį sudaro farmakologijos, toksikologijos, biochemijos ir klinikinės praktikos specialistai, nesnaudžia ir jau pateikė savo preliminarų kanabidiolio (CBD) įvertinimą, kuris yra teigiamas ir daug žadantis. Tai turbūt geriausia 2017 metų žinia kanapių šalininkams ir tiems, kam kanapės reikalingos negalavimams gydyti."

Kiekvienais metais kanapių naudojimo galimybės plečiasi, o moderni medicina efektyviau išnaudoja šio augalo galimybes įvairiems sveikatos sutrikimams gydyti. Nesustabdomai daugėja pasaulio valstybi…
kanapiukultura.org

Šiuo metu projektui labai reikalinga Jūsų parama. Padėkite Mums išlikti online.

Apie
spliffymap.com

Legali kanapių prekyba Kalifornijoje

It looks like you may be having problems playing this video. If so, please try restarting your browser.
Close
Posted by Viktoras Kanape
9,785 Views
9,785 Views
Viktoras Kanape is at California.

Štai tokiose eilėse kaliforniečiai kantriai stovi ištisas valandas, kad tik galėtų pasinaudoti istorine galimybe ir būti pirmieji, kurie įsigis legalizuotos rek...reacinės marihuanos. Specialiai tam skirtose parduotuvėse nuo įvairiausių kanapių produktų gali ir galva apsisukti. Čia ne tik įprastam rūkymui skirtos kanapės, bet ir aliejai, saldainiai, sausainiai ir kiti kanapių pagrindu sukurti produktai. Kai kurie pirkėjai jiems jau pirmą dieną negalėjo šimtų dolerių.

See More

Sutinkat su žinomais žmonėmis? 👌👇

Iniciatyva „Idėja Lietuvai“ pasiekė svarbų etapą: iš visų pasiūlytų idėjų buvo atrinkta 30, sulaukusių didžiausio palaikymo. Antrasis iniciatyvos etapas – pateikti atrinktas idėjas visuomenės ir profesionalų apklausai. Tuo metu DELFI nusprendė paklausti garsių žmonių, ką ji...
delfi.lt
Kanapė updated their cover photo.

Kiekvieno politiko paklausto apie kanapes dažniausias atsakymas yra tai, kad dabar nėra tinkamas laikas apie tai kalbėti. Lietuvoje pagaliau turi atsirasti politikams tinkamas laikas kalbėti apie kanapes, kanabinoidus, mediciną, žalos mažinimą ir švietimą.

Liūdna ir dėl dvigubų standartų taikymo Lietuvoje. Kalbu apie Olego video ir lrytas.lt du kart taisytą ir galų gale dingusį straipsnį apie interviu, kuriame buvo kalbinamas daugelį apdovanojimų pelnęs neuromokslų specialis...tas dr. Jokūbas Žiburkas. Kodėl buvo išimtas Olego video ir lrytas.lt straipsniai? Ogi dėl "Lietuvos Respublikos nepilnamečių apsaugos nuo neigiamo viešosios informacijos poveikio" įstatymo, kurį prikišinėja atsakingos institucijos tik prakalbus apie kanapę, nes taip jie saugo nepilnamečius nuo netinkamos informacijos. Įstatyme rašo : 7) kuria palankiai vertinama priklausomybė nuo narkotinių, toksinių, psichotropinių medžiagų, tabako ar alkoholio, taip pat nuo kitų medžiagų, kurios vartojamos arba gali būti vartojamos svaiginimosi tikslais, ir kuria skatinamas jų vartojimas, gamyba, platinimas ar įsigijimas. Perskaičius, akivaizdžiai matoma, kaip taikomi dvigubi standartai alkoholiui ir bet kokiai kitai medžiagai - šiuo atveju kanapei. Pasirodo jaunimui neigiamo poveikio alkoholio reklamos stotelėse nedaro? Pamąstom.

See More
No automatic alt text available.
It looks like you may be having problems playing this video. If so, please try restarting your browser.
Close
Posted by Viktoras Kanape
17,092 Views
17,092 Views
Viktoras Kanape was live.

To dar nematėt. Svarstymas dėl dekriminalizavimo Seime.

It looks like you may be having problems playing this video. If so, please try restarting your browser.
Close
1,173 Views
1,173 Views
Žaliojo Žiedo Draugija was live.

Kanapių politika Lietuvoje

#UzKasiakaBaudziakasICViaka

Nuo 2017 m. sausio 1 d. Lietuva žengė žingsnį atgal - narkotinių medžiagų turėjimas savo reikmėms be tikslo platinti tapo baudžiamas... tik pagal Baudžiamąjį kodeksą. Kai tuo tarpu kitos Europos ir pasaulio valstybės į šį reiškinį žiūri ne iš teisinės, o iš sveikatos ir socialinės pusės. Dekriminalizuodami, o ne taikydami laisvės atėmimo bausmes galime kurti subalansuotą, į asmens ir visuomenės sveikatą orientuotą narkotikų politiką.
Štai ką apie tai mano Jurgis Didžiulis, Rita Miliūtė, Giedrius Savickas ir Viktoras Diawara.

See More
#UzKasiakaBaudziakasICViaka Nuo 2017 m. sausio 1 d. Lietuva žengė žingsnį atgal - narkotinių medžiagų turėjimas savo reikmėms be tikslo platinti tapo baudžia...
youtube.com

„Taikyti baudžiamąją atsakomybę tam, kad žmogus nekenktų savo sveikatai, suteikia tokią valstybinio paternalizmo formą, kuri nėra suderinama su laisva visuomene“, – teigiama Konstitucinio teismo sprendime.

Gruzijos Konstitucinis teismas pripažino neteisėtu baudžiamąjį persekiojimą už marihuanos ir kanapių vartojimą. Tokiu būdu, teismas patenkino opozicinės ...
tv3.lt

Ar tau rūpi Tavo ir Lietuvos ateitis? Manai, kad griežtos bausmės ir draudimai - neveiksminga, o gal kaip tik naudinga ir reikalinga?

👇Dalyvauk 👇

DEC13
Wed 6:00 PM UTC+02MRU LABVilnius, Lithuania
1,190 people interested

Diskusija apie narkotikų politiką Seime

It looks like you may be having problems playing this video. If so, please try restarting your browser.
Close
Posted by Viktoras Kanape
12,203 Views
12,203 Views
Viktoras Kanape was live.

Diskusija „Alternatyvos bausmėms – subalansuotos politikos atsakas“

Jauna Banga - Young Wave

KVIEČIAME PASIRAŠYTI KREIPIMĄSI DĖL NEDIDELIO KIEKIO NARKOTINIŲ AR PSICHOTROPINIŲ MEDŽIAGŲ DEKRIMINALIZAVIMO
2017 m. gruodžio 2-ąją dieną, apie 200 žmonių susir...inko išreikšti savo palaikymą bausmių švelninimui dėl nedidelio kiekio narkotinių ar psichotropinių medžiagų disponavimo be tikslo platinti. Daugiau informacijos galite rasti čia: https://www.15min.lt/…/prie-seimo-piketuoja-simtas-jaunuoli…
Piketo metu buvo renkami parašai ant kreipimosi į LR Seimo Teisės ir teisėtvarkos bei Sveikatos reikalų komitetus. Iš viso surinkta apie 130 parašų. Kreipimosi tekstą galite rasti čia: https://docs.google.com/…/1QY1RE_pBXOn1eUf2aaxYmjDes0…/edit…
Iki pat projekto svarstymo datos ketiname rinkti parašus iš visų, kurie negalėjo dalyvauti pikete, tačiau palaiko kreipimąsi, kad už narkotinių ar psichotropinių medžiagų disponavimą nedideliais kiekiais be tikslo platinti būtų taikoma administracinė, o ne baudžiamoji, atsakomybė; taip pat, kad veikos būtų atribotos subalansuojant ir diferencijuojant sankcijas už narkotinių ar psichotropinių medžiagų platinimą nesiekiant naudos sau ir kai platinama dėl savanaudiškų paskatų.
Jeigu norite palaikyti kreipimąsi kaip individualus asmuo, prašome parašyti paštu kreipimasis.youngwave@gmail.com , nurodant šią informaciją: savo vardą, pavardę ir patvirtinimą, kad palaikote kreipimąsi.
Jeigu norite palaikyti kreipimąsi kaip organizacija, prašome organizacijos vadovo parašyti paštu kreipimasis.youngwave@gmail.com, nurodant šią informaciją: organizacijos pavadinimas, vadovo vardas, pavardė, parašas (.jpg ar kitu formatu), taip pat patvirtinimą, kad organizacija palaiko kreipimąsi.
#užlaisvęrinktis #nėraaukosnėranusikaltimo #kreipimasisdėldekriminalizacijos

See More